اصفهان- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ما اگرچه بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم اما در فوتبال حرفه ای مهم نتیجه گرفتن است و مطمئن باشید از این پس اینگونه بیهوده امتیاز از دست نمی‌دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، امید نمازی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از شکست تیمش در برابر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اظهار داشت: ما دو سه هفته است که هر بار می‌گوییم حیف شد. اما گفتن حیف شد سودی ندارد و از بازیکنانم راضی نیستم. شما فوتبال ما را دیدید. ما فوتبال خوبی بازی کردیم اما اگر این بازی خوب امتیاز نداشته باشد سودی ندارد. در فوتبال حرفه‌ای باید امتیاز و نتیجه گرفت که ما ظرف مدت ۱۰ دقیقه به خاطر نداشتن تمرکز بر روی ضربات ایستگاهی تیم سپاهان بازی را باختیم.

وی با تأکید بر اهمیت تمرکز در فوتبال ادامه داد: در بازی فوتبال باید ۹۰ دقیقه تمرکز داشت و هر چقدر هم یک تیم خوب بازی کند اگر تنها برای چند دقیقه تمرکز خود را از دست بدهد نتیجه را واگذار خواهد کرد. به عنوان مثال در جام جهانی، تیم فوتبال آلمان هرچند دوره پیش قهرمان شده بود به خاطر نداشتن تمرکز حذف شد. اما مطمئن باشید تیم این ما از این پس اینطور امتیازات بیهوده از دست نخواهد داد و اگر تیمی بخواهد از ما امتیاز بگیرد باید بهتر از ما بازی کند و ما دیگر به خاطر عدم تمرکز به تیمی امتیاز نمی‌دهیم.

سرمربی ذوب آهن با بیان این که ما بازی خوبی ارائه دادیم، افزود: فوتبال ما فوتبال خوبی بود و ۱۰ نفره توانستیم تیمی مثل سپاهان را در قوطی کنیم فرصت های زیادی هم داشتیم اما نمی‌توانیم این ۱۰ دقیقه را فراموش کنیم و این ۱۰ دقیقه باعث شد ما امتیازات زیادی از دست بدهیم.

وی درباره داوری این دیدار گفت: اشتباه داوری و اعتراض به آن در هر ورزشی طبیعی است ولی من به عنوان سرمربی باید برای گرفتن حق تیمم با داور صحبت کنم. من امشب به بازیکنانم گفتم ما باید اینقدر خوب فوتبال بازی کنیم که اشتباهات داوری تاثیری در روند بازی ما و عملکردمان نداشته باشد ولی متاسفانه ما امشب اینگونه نبودیم و فقط دلیلش همان ۱۰ دقیقه ای است که تمرکزمان را از دست دادیم.

نمازی با اشاره به افزایش فشار ذوب‌آهن پس از اخراج نیک‌نفس بیان کرد: ما بعد از ۱۰ نفره شدن از اشتباهات خود عصبی شدیم و با انرژی مضاعف بازی را پیگیری کردیم همچنین تیم سپاهان پس از ۱۰ نفره شدن ما با توجه به بازی خوبمان عقب نشست و این دو باعث شد تا فشار ما پس از اخراج نیک نفس بیشتر شود.

وی تیم ذوب‌آهن را تیم مظلومی دانست و ادامه داد: شاید در بازی‌های قبلی کم تجربگی و اشتباهات بازیکنانمان باعث اخراج آنها شود اما امشب کارت قرمز حق بازیکن ما نبود و من بررسی صحنه های مشکوک را به کارشناسان داوری واگذار می کنم.

سرمربی ذوب آهن از جذب بازیکن توسط این تیم خبر داد و افزود: ما به دنبال اضافه کردن بازیکن با کیفیت و با قابلیت بالا برای خط حمله تیم مان هستیم اما به هر حال چنین بازیکنی در حال حاضر کمتر پیدا می‌شود که ما همچنان تلاش خود را می‌کنیم.

وی درباره وضعیت رضا حبیب زاده گفت: خوشبختانه جراحی رضا حبیب زاده موفقیت‌آمیز بوده و به زودی به ترکیبمان اضافه خواهد شد همچنین بازیکنان جوانی داریم که به تدریج آنها را به بازی خواهیم گرفت.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )