تبریز- مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: از مسئولان ماشین سازی تشکر می کنم. آنها با موافقتی که کردند و بازی با یک روز تاخیر برگزار شد، کمک بزرگی به ما داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود اقبالی عصر امروز جمعه در نشست خبری بعداز بازی دو تیم ماشین سازی تبریز و سپید رود رشت به خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی برگزار شد و نتیجه عادلانه بود.

وی با بیان اینکه از فیروز کریمی تشکر می‌کنم چراکه علی رغم مشکلات موجود، او و باشگاه گسترش به ما لطف داشتند و پذیرفتند که به خاطر سوء‌مدیریت در باشگاه سپیدرود بازی با یک روز تاخیر برگزار شود، گفت: به علت ضعف مدیریتی، سفر ما به تبریز بسیار دشوار بود و این باعث شد در بازی مشکلات زیادی داشته باشیم.

وی گفت: چک‌های مدیرعامل نیز برگشت خورده و وقتی روز به روز این مشکلات و تنش ها بیشتر شد، صبر و تحمل خداداد عزیزی به پایان رسید و او استعفا کرد.

مربی سپید رود اظهار داشت: با گذشت دو ماه از فعالیت‌مان در این تیم، یک ریال هم نگرفته‌ایم و به همین دلیل تصمیم به ترک این تیم گرفتیم. به دلیل مشکلات مالی به موفع نرسیدیم.

اقبالی با اشاره به اینکه متأسفانه در هفته‌های ابتدایی بازی‌ها را بد تمام کردیم، افزود: متأسفانه تیم ما به خاطر شروع دیرهنگام تمرینات، فقط سه هفته برای آماده‌ سازی زمان داشت. مردم گیلان هم صبور نیستند و نمی‌دانند که این مشکلات، از ریشه باشگاه نشات می‌گیرد.

وی در خصوص بازی امروز نیز گفت: می‌خواستیم خوب دفاع کنیم و در ضدحملات به گل برسیم و هدف اول ما این بود که گلی را دریافت نکنیم. متأسفانه در زمان بدی گل تساوی را دریافت کردیم ولی به بازی بازگشتیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.