سرمربی تیم ملی امید ایران گفت:اینکه ما مقابل بازیکنانی با سن بالاتر قرار است بازی کنیم دلیلی بر این نیست که به دنبال کسب نتیجه نیستیم بلکه ما قصد داریم به نتایج مسابقات آسیایی هم حمله‌ور شویم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،زلاتکو کرانچار در حاشیه تمرین امروز تیم ملی امید درباره حضور وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک در محل تمرین تیم در مرکز ملی فوتبال عنوان کرد: فکر می‌کنم اقدام بسیار زیبایی از سوی وزیر و رئیس کمیته المپیک است که به تمرین تیم امید می‌آیند و این باعث انگیزه بازیکنان می‌شود و نشان می‌دهد چقدر توجهات بالا است. این دیدار باعث می‌شود من هم بهتر انتظارات مردم را مطرح کنم و نشانه توجه مردم حضور این دو مقام بالارتبه ورزش است.

وی درباره حضور تیم  امید با بازیکنان زیر ۲۱ سال در بازی‌های آسیایی گفت: اولین اردوی ما از ۲۵ خرداد آغاز شد. همان زمان باشگاه‌ها هم کارشان را آغاز کردند ما تعداد زیادی بازیکن را آماده کردیم اینکه قرار است با نفرات زیر ۲۱ سال به رقابت‌ها برویم نشان می‌دهد که هدف ما المپیک است، قصد داریم به تجربه این بازیکنان بیفزاییم. اینکه ما مقابل بازیکنانی با سن بالاتر قرار است بازی کنیم دلیلی بر این نیست که به دنبال کسب نتیجه نیستیم بلکه ما قصد داریم به نتایج مسابقات آسیایی هم حمله‌ور شویم.

کرانچار درباره همکاری باشگاهها با تیم ملی امید، اظهار داشت: فکر می‌کنم این موضوع باعث افتخار باشگاه‌ها است که بازیکنانشان بتوانند در این رقابت‌های بزرگ حضور یابند، اینکه چرا بازیکن ندادند باید از مسئولان باشگاه‌ها سوال کنید و آنها باید مقابل ملت ایران پاسخگو باشند.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.