داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: خوشحالم تا آخرین لحظه بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، نام ایران در این رقابت‌ها طنین انداز بود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،علیرضا فغانی که امروز در جلسه مشترک روسای فدراسیون‌ها سخن می گفت ،از وظیفه ی سنگین مسوولان ،برنامه ریزان و سیاستگذاران حوزه ورزش یاد کرد و توضیح داد: در ایام برگزار ی جام جهانی شاهد بودیم که مردم با موفقیت‌های ورزشکاران مان خوشحالی کردند و با ناراحتی هایشان اشک ریختند واقعیت این است  آنچه که در سطح جامعه در حوزه ورزش رخ می دهدحاصل  اقداماتی است که از سوی  شما برای آماده سازی تیم های ورزشی ورزشی انجام شده است.هر بار موسیقی حمایت از تیم ملی را می شنوم به خودم و تیم ملی کشورم افتخار می کنم.

او اضافه کرد : اینگونه‌ می توان عنوان کرد  که شما مسوولان علاوه بر وظیفه ی سنگینی  که برعهده دارید افرادی تاثیر  گذار در کشور هستید.

داور عزامی کشورمان به بازی های جام جهانی  در ادامه افزود: بسیار خوشحالیم که همگان از مردم تا مسوولان در رقابتهای ۲۰۱۸  روسیه، حضور دو تیم ملی از کشورمان  را پذیرفتند و در تمامی برنامه ها که توسط ریاست محترم جمهور ، وزیر محترم ورزش و جوانان و مسوولان فدراسیون فوتبال برگزار شد نام تیم داوری هم  لحاظ می شد و خدا را شاکریم که سربلند از این آزمون بیرون آمدیم .

فغانی ادامه داد: همگان این باور را داشتند که تیم داوری ایران می بایست رقابتهای فینال را قضاوت می کرد اما ما معتقدیم آنچه که خواست خداوند است در روسیه اتفاق افتاد  و خداوند را شاکریم که توانستیم وظیفه ای که بر عهده مان گذاشته شده بود را به خوبی انجام دهیم و سربلند بیرون بیاییم.

 

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.