هافبک - مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:‌ امیدوارم با دعای مردم بتوانیم پرتغال را شکست دهیم و به مرحله بعد جام جهانی صعود کنیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از روسیه، احسان حاج‌صفی پس از شکست یک بر صفر تیم ملی کشورمان مقابل اسپانیا اظهار داشت: امیدوارم مردم ما را برای دیدار با پرتغال دعا کنند. ان‌شاالله تمرکزمان از الان روی بازی با پرتغال خواهد بود تا به امید خدا سه امتیاز در آن مسابقه بگیریم و بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم. به نظرم می‌توانیم این کار را انجام دهیم،‌ کار نشد ندارد.

وی در مورد مصدومیتش تصریح کرد: مشکلی در نیمه اول به وجود آمد و فکر می‌کنم زانوی بازیکن خودمان به زانوی من برخورد کرد و درد زیادی داشتم. در نیمه دوم هم با درد زیادی که داشتم بازی کردم، اما به مربی گفتم تا تعویضم کند. الان باید چند روز استراحت کنم تا خودم را برای بازی بعد برسانم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اینکه در غیاب مسعود شجاعی بازوبند کاپیتانی تیم را در دست بسته بود، گفت: کاپیتان وظیفه سنگینی دارد. در این بازی مسعود شجاعی نبود و وظیفه سنگینی روی دوش من بود تا تیم را جمع کنم. واقعاً تیم ما یکدل است، از روز اولی که به روسیه آمدیم، تیم‌مان یکدل بود و فرقی نمی‌کند چه بازیکنی کاپیتان باشد. شجاعی هم یک رهبر واقعی است، اما همانطور که گفتم فرقی نمی‌کند چه کسی کاپیتان باشد، همه بازیکنان یکدل و پشت هم هستیم و این تیم می‌تواند نتیجه بگیرد. امیدوارم مردم ما را دعا کنند و بتوانیم مقابل پرتغال نتیجه بگیریم.

حاج صفی در خصوص مراسم ابتدای بازی و صحبت‌هایی که بین او و راموس رد و بدل شد، گفت: حرف خاصی نبود و گپ‌و‌گفت ابتدای بازی بود.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )