سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با ابراز خرسندی از برتری تیمش مقابل مراکش تأکید کرد که ملی‌پوشان فوتبال ایران در این بازی مزد کار سخت‌شان را گرفته‌اند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از روسیه،‌ کارلوس کی‌روش پس از برتری یک بر صفر ایران برابر مراکش در واکنش به اینکه تیمش کمی در کسب پیروزی شانس آورده است،‌ گفت: من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است،‌ فقط می‌دانم جنگیدیم.

وی به دشواری کار تیمش در مصاف با مراکش اشاره کرد و یادآور شد: بازی خیلی خیلی سخت بود. مراکش تیم فوق‌العاده‌ای بود که ما مقابل این نتیجه خوبی کسب کردیم. ما در این بازی نتیجه کار سخت‌مان را گرفتیم. بازیکنانم روحیه بالایی را از خود نشان دادند و شجاع بودند. خیلی راضی هستم از آنها.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان به تمجید از شاگردانش در دیدار مقابل مراکش پرداخت و خاطر نشان کرد: شاگردانم بیش از هر چیز دیگری شایستگی خود را نشان دادند و خوشحالم که مربی آنها هستم.

گزارشگر فیفا به دیدارهای دشوار آینده تیم ملی مقابل اسپانیا و پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ اشاره کرد و نظر کی‌روش را در این مورد جویا شد، که او گفت: مهم نیست و مهم این است که شاگردانم مقابل مراکش خوب جنگیدند. نمی‌دانم در این بازی شانس آوردیم یا نه، اینها مهم نیست، مهم این است که جنگیدیم تا پیروز شویم.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )