مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌توانیم با استفاده از میزبانی در بازی برگشت، الدحیل را حذف کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریم باقری در مورد قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و مصاف پرسپولیس با الدحیل قطر اظهار داشت: تیم الدحیل نتایج خیلی خوبی در باشگاه‌های قطر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا گرفته است. ما بازی سختی با الدحیل داریم و امیدوارم که در وهله اول مشکلات نقل و انتقالات‌مان حل شود و پرسپولیس بتواند تیمش را تقویت کند.

وی‌ افزود: اگر پنجره نقل و انتقالات هم باز نشد با همین بازیکنانی که در اختیار داریم باید کار را ادامه دهیم و با همین بازیکنان باید کار را جلو ببریم. می‌دانید که با همین بازیکنان و مربیان تا اینجا کار را خوب پیش برده‌ایم. ما همه تلاشمان را خواهیم کرد تا در یک شرایط خوب خودمان را نگه داریم و آماده مسابقات شویم تا بازی سختی که پیش رو داریم دست پر بیرون بیاییم.

مربی تیم پرسپولیس درباره بازی برگشت که در تهران برگزار می‌شود، تصریح کرد: اتفاق خوبی است که الدحیل در بازی رفت میزبان است و ما باید در بازی برگشت از این تیم میزبانی کنیم. در بازی برگشت می‌توانیم با حمایت هواداران که همیشه حامی پرسپولیس بودند نتیجه مناسب را بگیریم و می‌توانیم با استفاده از میزبانی در بازی برگشت الدحیل را حذف کنیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )