رئیس فدراسیون فوتبال عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ را ستود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, مهدی تاج در مراسم بدرقه تیم ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸, اظهار داشت: تیم ملی بزرگسالان ما بهترین نمایش را داشت و بدون دردسر به جام جهانی صعود کرد. ما دو بار پیاپی به جام جهانی صعود کردیم، در حالی که قبلاً یکی در میان صعود می‌‌کردیم و صعودمان با دلواپسی و نگرانی همراه بود. این بار اما قدرتمندانه و قوی و دو بازی پیش از پایان مرحله مقدماتی صعود کردیم.

وی در ادامه افزود: این اتفاق میمون و مبارکی است و فوتبال ما خوب و سلامت است، در قله آسیا هستیم و پنج سال است که صدرنشین هستیم. امیدواریم با همین بضاعت خوب که بضاعت چندانی هم نیست و پولی که در فوتبال خرج می‌کنیم و قابل مقایسه با رقبای ما مانند عربستان، قطر، امارات و کره جنوبی نیست، بتوانیم نتیجه بگیریم. در همین گروه‌مان در جام جهانی تیم اسپانیا ۱۸۶۰، پرتغال ۱۸۷۰ و مراکش ۱۶۰ میلیون دلار هزینه کرده‌اند و ما ۲۵ میلیون دلار هزینه‌مان داشته‌ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین خاطر نشان کرد:‌ ما با قدرت می‌رویم تا سه بازی قدرتمندانه و آبرومندانه انجام دهیم و نتیجه هم هر چه شد مردم از ما می‌پذیرند، چون در گروهی هستیم که قهرمان جهان اسپانیا در آن حضور دارد، قهرمان اروپا، پرتغال هست و مراکش که قهرمان آفریقاست. البته ما هم قهرمان آسیا هستیم.

وی در پایان یادآور شد: قوی و مقتدرانه خواهیم رفت تا سه بازی خوب انجام دهیم با بازیکنانی که کم توقع هستند، اما مطمئنم بازی‌های بسیار خوبی انجام خواهیم داد و حتماً شما در پایان مسابقات از ما،‌ کادرفنی و بازیکنان تیم ملی راضی خواهید بود.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.