باشگاه خونه‌به‌خونه در واکنش به صحبت‌های سرپرست تیم فوتبال بادران اقدام به انتشار بیانیه‌ای کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (دوشنبه) ایزد سیف‌الله‌پور، سرپرست تیم فوتبال بادران در برنامه ۹۰ صحبت‌هایی را در خصوص بحث تبانی و شرط‌بندی در لیگ دسته اول و دیدار خونه‌به‌خونه مقابل این تیم مطرح کرد که باشگاه‌ خونه‌به‌خونه در واکنش به این صحبت‌ها بیانیه‌ای را صادر کرد. بیانیه باشگاه خونه‌به‌خونه به شرح زیر است:

سیف‌الله‌پور، سرپرست تیم فوتبال بادران در برنامه دیشب ۹۰ بدون ارائه هیچ‌گونه سند و مدرکی مدعی شد در یک نشستی این ادعا مطرح گردید که قرار است بین دقیقه ۳۸ تا ۴۲ دیدار خونه‌به‌خونه و بادران توسط داور پنالتی گرفته شود، اما وی نگفت چطور می‌توان با بازیکنان دو تیم هماهنگی کرد تا بازی در این دقایق، در محوطه جریمه بادران به جریان بیافتد تا پنالتی گرفته شود!

سیف‌الله‌پور با این ادعای مضحک حتی به مدافع تیمش که با چنین خطای واضحی مرتکب پنالتی شد نیز تهمت زده است و این جای تعجب دارد.

وی در ادعای خود از حضور علی امیری و مهدی یکتا هم در این نشست خبر داد و عملاً نشان داد منشاء این هجمه‌های ناجوانمردانه از کجاست و ادعای باشگاه در خصوص تحرکات یکی از تیم‌ها علیه خونه‌به‌خونه بی‌دلیل نیست.

نکته جالب اینجاست که مهدی هژبری به‌عنوان شخصی که سیف‌الله‌پور وی را از افراد حاضر در نشست یاد کرد، پس از این ادعای سرپرست بادران روی خط تلفنی برنامه ۹۰ آمد و گفت در آن نشست به هیچ عنوان در خصوص این دیدار حرفی به میان نیامد!

خوشبختانه هم آقای فنایی به‌عنوان کارشناس برنامه با دیدن این صحنه، قاطعانه اعلام کرد پنالتی رخ داده است و هم آقای غیاثی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه اعلام کرد به همراه آقای اصفهانیان صحنه پنالتی را بررسی کردیم و صددرصد پنالتی رخ داد.

باشگاه خونه‌به‌خونه مازندران طی مدت فعالیتش همیشه تلاش کرد اصول اخلاقی و وجدان را زیر پا نگذارد و معتقد است نباید هزینه و زحمات مجموعه یک تیم با تصمیمات کثیف غیرفوتبالی و افکار پلید پایمال شود.

یقیناً این باشگاه اگر می‌خواست از طریق پشت پرده به هدفش برسد، می‌توانست خیلی زودتر از اینها این کار را انجام دهد و تکلیف صعودش به هفته آخر کشیده نمی‌شد.

سرپرست بادران با این تهمت بزرگ و بی‌اساس خود، کُل باشگاه خونه‌به‌خونه مازندران را زیر سؤال برده است و این مسئله‌ای نیست که بتوان از کنار آن به سادگی عبور کرد.

به همین دلیل باشگاه خونه‌به‌خونه از ایزد سیف‌الله‌پور به مراجع حقوقی شکایت کرد و امیدواریم ایشان در دادگاه بتواند پاسخگوی اتهامات ناجوانمردانه خود باشد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.