سایت «هسبورت» مراکش از معضل بزرگ تیم ملی فوتبال مراکش پیش از دیدار آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرده برداشت.

سایت «هسبورت» مراکش از معضل بزرگ تیم ملی فوتبال مراکش پیش از دیدار آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرده برداشت. به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «هسبورت» مراکش امروز گزارشی را با عنوان «سریال شیرهای اطلس و وفاداری به قلیان» منتشر کرد و در این گزارش ابتدا به معضل و بحران قلیان کشیدن بازیکنان تیم ملی مراکش که رقیب ایران در جام جهانی هستنند، پرداخت و این اقدامات آنها را زیرسوال بردن شان ملت مراکش عنوان کرد.

سوژه جدید این سایت مراکشی فیصل فجر، بازیکن ملی پوش عضو باشگاه ختافه اسپانیا است که به تازگی فیلمش هنگام قلیان کشیدن در یکی از کلوپ های شبانه مراکش منتشر شده است. البته این سایت مراکشی این معضل شیرهای اطلس را به «سریال ادامه دار» تشبیه کرده است زیرا پیش از این نیز مهدی بن عطیه، مدافع یوونتوس و یوسف العربی، مهاجم الدحیل قطر در یکی از کلوپ‌ها شبانه هنگام قلیان کشیدن رویت شده بودند ولی فدراسیون فوتبال مراکش تنها به توبیخ کتبی قناعت کرده است. 

این سایت مراکشی در پایان سخنان پزشک تیم ملی مراکش را منتشر کرد که پیش از این اعلام کرده بود بی نظمی و کشیدن قلیان در میان بازیکنان تیم ملی مراکش زیاد شده است و این مسائل برای شیرهای اطلس پیش از آغاز رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نگران کننده است.

اولین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۲۵ خرداد ۹۷ با تیم ملی مراکش است.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.