مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد به پرتاب اوت عجیب آندرانیک تیموریان واکنش نشان داد و گفت: تعجب آور است که داوران اجازه می‌دهند چنین اوت‌هایی پرتاب شود!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال گسترش فولاد روز گذشته در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر به مصاف پیکان رفت و با سه گل مغلوب این تیم شد.

در جریان این مسابقه و زمانی که گسترش فولاد با دو گل از پیکان عقب بود، داور در یک صحنه پرتاب اوتی را به نفع پیکان اعلام کرد ولی آندرانیک تیموریان هافبک گسترش اقدام به پرتاب اوت و انداختن توپ زیر پای بازیکن حریف کرد. سرنوشت این توپ در نهایت به ثمر رسیدن گل سوم پیکان بود.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: همیشه در دنیا احتمال اینکه پرتاب اوت را به اشتباه به تیم دیگر بدهند زیاد است. این چیز مهمی نیست. این هم از بدشانسی تیموریان بود که آن توپ به گل سوم پیکان تبدیل شد.

وی افزود: تعجیب آور است وقتی توپ به وضوح به نفع یک تیم دیگر بیرون می رود، اجازه می دهند که بازیکن حریف اوت را پرتاب کند! به هر حال این هم جزئی از اشتباهات داوری است و نمی تواند باعث تکرار یک مسابقه شود.

مدیرعامل باشگاه گسترش یادآور شد: آندو می خواست بازی را سریعتر راه بیاندازد تا زمان از دست نرود ولی آن توپ به گل تبدیل شد.

نصیرزاده درباره ناکامی های پیاپی باشگاه گسترش هم گفت: از نتایج تیم راضی نیستیم. فکر می کنم هم مشکل بدنسازی داریم و هم تعدادی از بازیکنان مصدوم هستند. ما در بازی های خانگی نتایج خوبی نگرفته ایم و مراتب نارضایتی خود را به کادر فنی اعلام کرده ایم.

وی در پاسخ به این سئوال که «دلیل کادر فنی برای نتایج ضعیف تیم چیست؟» خاطرنشان کرد: ما روز دوشنبه با کادر فنی جلسه ای در این ارتباط داریم و باید درباره نتایج تیم صحبت کنیم. نکته عجیب اینجاست که ما در بازی های خارج از خانه عملکرد بهتری داشته ایم ولی در تبریز به نتایج دلخواه نرسیده ایم.

نصیرزاده در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال جریمه بازیکنان و کادر تیم گسترش، گفت: ما تنها باشگاهی هستیم که موقع پیروزی پاداش می دهیم و موقع باخت جریمه نمی کنیم. ولی این به معنای آن نیست که به عملکرد تیم بی توجه هستیم. تمام نتایج را زیر ذره بین می گیریم و حواسمان به تمام مسائل هست.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.