بازیکن پیشین تیم فوتبال پدیده مشهد یک فرصت دیگر به باشگاه سابقش برای تسویه حساب با وی داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایگور پراهیچ در پی تماس مسئولان باشگاه پدیده مشهد با وی، یک فرصت دیگر به این باشگاه برای پرداخت مطالباتش داد. وکیل این مدافع کروات در این راستا نامه‌ای مشترک را به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پدیده ارسال کرده و به اطلاع طرفین رسانده که آخرین فرصت برای پرداخت طلب پراهیچ طبق توافق طرفین تاریخ یک مارس (۱۰ اسفند) است و این تاریخ به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

وکیل پراهیچ در این باره به تسنیم گفت: پراهیچ ۳۰ روز بیشتر از ضرب‌الاجلی که فیفا برای باشگاه پدیده به منظور پرداخت بدهی‌اش به این بازیکن تعیین کرده بود، فرصت داد. این فرصتی که ما به باشگاه پدیده دادیم، در تاریخ یک مارس (۱۰ اسفند) به پایان خواهد رسید. براین اساس پراهیچ دیگر هیچ فرصتی به باشگاه پدیده نخواهد داد و در صورت لزوم از طریق کمیته انضباطی فیفا موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: پراهیچ اطمینان دارد با توجه به صدور حکم این پرونده از سوی فیفا به تاریخ مِی ۲۰۱۶، فرصت کافی در اختیار باشگاه پدیده قرار داده است. لازم به ذکر است که ایگور تنها به خاطر علاقه‌ای که به فوتبال ایران دارد، حاضر به این شده تا اقدامات انضباطی فیفا علیه باشگاه پدیده تا این حد به تعویق بیفتد.

طبق حکم فیفا، باشگاه پدیده باید رقم ۷۹ هزار و ۱۸۶ یورو به‌علاوه پنج درصد سود این رقم به‌همراه ۵۳ هزار و ۱۷۲.۵ یورو به‌علاوه پنج درصد سود این رقم را به ایگور پراهیچ پرداخت کند، در غیر این‌صورت این پرونده به کمیته انضباطی فیفا خواهد رفت تا تصمیمات جدیدی که شامل جریمه نقدی، کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین‌تر می‌تواند باشد، گرفته شود.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.