سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه چند بازیکنش سرحال نبودند، گفت: پرسپولیس مستحق کسب سه امتیاز بود.

به گزارش خبرنگار مهر، فراز کمالوند پس از باخت دو بر صفر امشب دوشنبه صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس در دیدار معوقه هفته هشتم رقابت های لیگ برتر در مصاحبه تلویزیونی گفت: امروز پرسپولیس بهتر از ما بازی کرد و مستحق کسب سه امتیاز بود. فشردگی مسابقات ما را یک مقدار اذیت کرد. در ۱۰ روز گذشته سه مسابقه داده ایم.

وی افزود: برای صنعت نفت این مقدار بازی در ۱۰ روز، سنگین است. بازیکنان ما تا دقیقه ۷۰ جان داشتند و بازی را کنترل کردند ولی از لحاظ جسمی تحلیل رفتند. یکی دو بازیکن ما هم امروز سر حال نبودند.

سرمربی صنعت نفت درباره عملکرد بازیکنان تیمش تاکید کرد: دوست ندارم در باره بازیکنانم صحبت کنم چون شکست ها برای من است و بردها برای بچه ها؛ با این حال امروز یکی دو بازیکن ما روز خوبشان نبود.

وی با انتقاد از برنامه سازمان لیگ گفت: اینکه پرسپولیس بازی عقب افتاده داشت دلیل ندارد به ما فشار بیاورند. سازمان لیگ با ما همکاری کند.

سرمربی صنعت نفت همچنین درباره اینکه در صورت برد پرسپولیس مقابل بادران در جام حذفی، دوباره بازی امروز بین نفت و پرسپولیس تکرار می شود و اینکه آیا تیمش در تهران می ماند؟ گفت: شرایط اقتصادی ما طوری نیست که در تهران بمانیم.

کمالوند درباره نتایج خوب تیمش در این فصل ادامه داد: جایگاه و نتایج ما بی سابقه بوده است. اگر تیم تقویت شود می توانیم از رده ششم هم بالاتر بیاییم. به مردم قول دادم امسال یک سال بدون استرس برای سقوط به لیگ دسته اول را داشته باشند ولی حتی اگر تقویت شویم می توانیم سهمیه بگیریم.

سرمربی صنعت نفت همچنین با حضور در نشست خبری، درباره بازی گفت: در ۲۰ دقیقه پایانی کم آوردیم. به نطرم چند بازیکن هم خوب نبودند. اگر دفاعی بازی کردیم به این خاطر بود که خسته بودیم. این شرایط برای پرسپولیس و استقلال سخت نیست چون بازیکنان خوبی دارند. اما من بازیکنانی مثل این تیم ها ندارم.

وی درباره مصاحبه یحیی گل محمدی در خصوص جابجایی محمد ابراهیمی با لوسیانو پریرا تصریح کرد: باید در وهله اول بگویم من در تراکتور کار کرده ام و این تیم را دوست دارم. پس کاری نمی کنم که به ضرر تراکتور باشد. هر وقت آنها خواستند محمد ابراهیمی را کنار بگذارند ما هم به عنوان یک مشتری او را می خواهیم اما تا زمانی که او را کنار نگذارند، کاری نمی کنیم که باشگاه تراکتورسازی متضرر شود.

کمالوند افزود: چند سال پیش هم همین اتفاق برای محمد ابراهیمی و مهدی کیانی افتاد. آنها به تیمم که گسترش فولاد تبریز بود آمدند و آنها را احیا کردیم. ما ابراهیمی را در صورتی می خواهیم که بتواند از این تیم جدا شود.

کمالوند در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره مشکلات مالی صنعت نفت، تصریح کرد: به اندازه کافی در این باره صحبت کرده ام. طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، وزارتخانه ها نمی توانند در سطح حرفه ای فوتبال، تیمداری کنند. همین مشکل هم برای نفت تهران پیش آمده است. اما مسئولان به فکر راهکاری هستند تا این مشکلات را برطرف کنیم.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.