هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان تأکید کرد، این تیم با تساوی مقابل استقلال به لیگ برتر برمی‌گردد.

حسین بادامکی در مورد تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بازی بدی را شاهد نبودیم. ما به دلیل شرایط حساسی که در جدول داریم می‌خواستیم که در این بازی برنده شویم، ولی در نهایت یک امتیاز گرفتیم. این را هم باید در نظر گرفت که فشار و استرس زیادی روی تیم ما وجود داشت، ولی برابر استقلال یک بازی منطقی انجام دادیم و اگر در ضدحملات دقت می‌کردیم حتی می‌توانستیم به گل برسیم. بعد از چند باخت پیاپی این تساوی ما را به لیگ برتر بازگرداند.

وی در مورد اینکه برخی معتقدند استقلال مستحق برد در این مسابقه بوده است، گفت: طبیعتاً استقلال در بین مردم و رسانه‌ها طرفدار زیادی دارد و من نمی‌دانم هر فردی بر چه اساسی در یک بازی نظر می‌دهد. هم ما و هم استقلال در این مسابقه چند فرصت خوب از دست دادیم و فکر می‌کنم تساوی در این مسابقه عادلانه بود. جایگاه واقعی ما اینجای جدول (انتهای جدول) نیست و بایدتلاش کنیم تا در بازی‌های آینده نتایج خوبی بگیریم و به رده‌های بالاتر برسیم.

هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان با اشاره به جو حاکم بر ورزشگاه ثامن مشهد تصریح کرد: متأسفانه در شهر خودمان به تیم ما کم‌لطفی شد و هواداران زیادی نیامده بودند تا مشکی‌پوشان را تشویق کنند. جالب اینجاست که هواداران مشهدی استقلال به ما توهین می‌کردند. تعدادی از آنها در VIP بودند و این در حالی است که به خود ما بلیت VIP نمی‌دهند. من وقتی می‌خواستم از زمین بیرون بروم چند نفر از هواداران مشهدی استقلال از VIP به من توهین کردند.

بادامکی در خاتمه تصریح کرد: متأسفانه ما در شهر خودمان هم غریب هستیم و این در حالی است که باید بیشتر از این مورد حمایت قرار بگیریم. مشکی‌پوشان تنهاست، ولی امیدوارم در آینده دیگر شاهد چنین صحنه‌هایی نباشیم.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.