سرمربی میلان از عملکرد شاگردانش برابر جنوا تمجید و نسبت به آینده تیمش ابراز امیدواری کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وینچنرو مونتلا در پی تساوی بدون گل عصر امروز (یکشنبه) شاگردانش در ورزشگاه سن‌سیرو برابر جنوا در هفته نهم از رقابت‌های سری A ایتالیا به شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» گفت: لحظه دشواری برای ما است. در چند بازی اخیر کم و زیاد هر اتفاقی برای‌مان افتاده است. امروز با وجود ۱۰ نفره شدن تمام توان خود را به کار بستیم. حتی با وجود اینکه یک بازیکن کمتر داشتیم، تیم برتر میدان بودیم. در حال حاضر اوضاع آنطور که ما می‌خواهیم پیش نمی‌رود، اما همچنان متحد هستیم. با این روحیه‌ای که تیم دارد، نتایج هم خود به خود خواهند آمد.

وی با اشاره به اخراج لئوناردو بونوچی در دقیقه ۲۵ این بازی اظهار داشت: نمی‌خواهم از داوری گلایه کنم، اما خود بونوچی هم از اخراج شدنش شوکه شد. صحنه‌ای که منجر به اخراج لئوناردو شد، واضح نبود و نمی‌توان گفت که او از روی عمد با آرنج به بازیکن حریف ضربه زد.

سرمربی میلان که به شدت جایگاهش در خطر است، تصریح کرد: من مربی میلان و خوشحالم که اینجا هستم. مایلم از کاری که بازیکنانم در این بازی انجام دادند، تعریف و تمجید کنم. ما شایسته پیروزی بودیم. ما تاوان اتفاقات و شرایطی که علیه ما در بازی‌های‌مان به وجود می‌آید را می‌دهیم، اما می‌توانیم از این شرایط خارج شویم و این را امروز ثابت کردیم.

مونتلا در پایان خاطرنشان کرد: جنوا شرایط را برای ما سخت کرد و نگذاشت که بازی‌مان را به آنها دیکته کنیم، اما با این حال ما حتی با وجود ۱۰ نفره بودن شایسته پیروزی بودیم. از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم، اما از نتیجه خیر.

میلان در حال حاضر با ۱۳ امتیاز در رده یازدهم جدول رده‌بندی سری A است و با ناپولی صدرنشین ۱۲ امتیاز اختلاف دارد.

این خبر حدود ۱۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.