مهاجم پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی شد، یحیی گل‌محمدی و سعید آذری در این تیم برخورد خوبی با او نداشته‌اند.

اسماعیل فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بازگشتش به لیگ برتر بعد از سه سال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که بعد از سه سال دوباره به لیگ برتر بازگشته‌ام و انگار مثل بازیکنی هستم که برای اولین بار در لیگ برتر به میدان می‌رود. وقتی با پیشنهاد آقای کریمی مواجه شدم واقعاً خوشحال شدم و امیدوارم بتوانم بازی‌‌های تأثیرگذاری برای گسترش فولاد انجام دهم.

وی با یادآوری برخوردهایی که در باشگاه ذوب‌آهن با او صورت گرفت، خاطر نشان کرد: صحبت کردن در این مورد برایم خیلی سخت است و خیلی مواقع به اتفاقات گذشته فکر می‌کنم که چرا آن‌طور با من برخورد کردند. من نمی‌توانم آن برخوردها را فراموش کنم. شاید اگر یک روز به ذوب‌آهن برگشتم فراموش کردن آن اتفاقات برایم امکان‌پذیر باشد. من ۱۳ سال از عمر فوتبالم را در آنجا گذراندم و توقع نداشتم آن اتفاقات برایم رخ دهد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ادامه افزود: خیلی دوست دارم به ذوب‌آهن برگردم و با پیراهم این تیم از فوتبال خداحافظی کنم. امیدوارم این اتفاق در نهایت رخ دهد ولی الان در تبریز هستم و خیلی خوشحالم که برای گسترش فولاد بازی می‌کنم.

فرهادی در مورد اینکه آیا در جدایی او از ذوب‌آهن بیشتر گل‌محمدی مقصر بود یا سعید آذری، گفت: من هم از مدیریت باشگاه دلخور هستم، هم از کادر فنی. گل‌محمدی و آذری برخورد خوبی با من نداشتند و نمی‌دانم چرا آن اتفاقات رخ داد. من هیچ حاشیه‌ای در ذوب‌آهن نداشتم و همیشه تلاش می‌کردم بهترین بازی‌ها را انجم بدهم، ولی متأسفانه برخورد خوبی با من صورت نگرفت.

این خبر حدود ۱۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.