سرمربی سیاه‌جامگان گفت: فردا هشت بازی قبلی را فراموش و فکر می‌کنیم اصلاً انگار تاکنون به میدان نرفته‌ایم و این دیدار اول‌مان در لیگ برتر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اصفهان، اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: سپاهان جزو تیم‌های بزرگ است. آنها همیشه سپاهان هستند. ما تیم جوان و پر انرژی هستیم. فردا بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم و امیدوار به بازی فردا هستیم. ما فردا با تیمی بازی داریم که در کنار تراکتورسازی، ابومسلم و ملوان، یکی از با سابقه‌ترین تیم‌های ایران محسوب می‌شود. این تیم‌ها در فوتبال ما ۵۰ سال سابقه دارند. سپاهان جزو تیم‌های بزرگ است. آنها همیشه سپاهان هستند. ما هم تیم جوان و پر انرژی هستیم. فردا بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم و امیدوار به بازی فردا هستیم.

وی افزود: ما همیشه در بیرون از خانه بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم. در دو دیدار قبلی‌مان در دقایق آخر گل خوردیم. بازی قبلی‌مان را هم باید می‌بردیم. در دیدار مقابل پیکان، آنها بهتر از ما بازی کردند و بازی را هم بردند. ما فردا ۸ بازی قبلی را فراموش و فکر می‌کنیم اصلاً انگار تاکنون بازی نکردیم و این بازی اول‌مان در لیگ برتر است. در واقع به‌عنوان بازی اول خودمان به دیدار مقابل سپاهان نگاه می‌کنیم.

سرمربی تیم سیاه‌جامگان در خصوص کم شدن تحرکاتش در کنار زمین در سال‌های گذشته، گفت: بازی چالش دارد. با اینکه سن‌وسالم زیاد شده، اما همیشه در فشار کار کردم. من در فشار انرژی می‌گیرم. البته زندگی من این‌طور بوده. من از این نوع زندگی انرژی می‌گیرم و مشکلی ندارم. می‌گویند تیم‌های من ضد فوتبال بازی می‌کنند، این مسئله همیشه بوده. شما بازی فردای ما را ببینید، شک نکنید بازی خوبی خواهید دید. من اصفهان را به‌خاطر دو تیم بزرگ سپاهان و ذوب‌آهن دوست دارم. تیم ما بین تیم‌های هفتم تا هشتم لیگ خواهد شد. ما تغییرات زیادی داشتیم و طول می‌کشد که به شکل اصلی‌مان برسیم. تیم ما جوان‌ترین تیم لیگ است. شما فردا بازی را ببینید و از تیم ما خوش‌تان می‌آید. فوتبال است و این چالش‌ها پیش می‌آید.

میثاقیان ادامه داد: خدا همیشه به من کمک کرده و امام رضا (ع) هم پشتم بوده است. بازی فردا، بازی سختی است. هر دو تیم در دردسر و مشکل افتادیم. برای سپاهان احترام زیادی قائلم. آنها تیم جنگنده‌ای هستند که بدون ترس بازی می‌کنند. ما در دو بازی دقیقه ۹۳ گل خوردیم. امیدوارم فردا شانس با ما یار باشد تا موفق باشیم. تیم سپاهان ما را آنالیز کرده و بازی‌های‌مان را دیده است. آنها تیم بزرگی هستند که مهره‌های بزرگی دارند. ما تیم پرتلاشی داریم و امیدواریم موفق شویم.

وی در خصوص اتفاقات رخ داده برای حسین بادامکی و محرومیت او تصریح کرد: ما فردا بادامکی و سیف‌اللهی را نداریم. بادامکی بعد از بازی کارت زرد دوم گرفته و اخراج شده است. او یکی از باشخصیت‌ترین بازیکنان ایران است و ممکن است این اتفاقات برای هر بازیکنی رخ بدهد. همین که بادامکی در این سن بازی می‌کند، اتفاق خوب و بزرگی است.

سرمربی تیم سیاه‌جامگان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر سبک بازی تیم سپاهان، گفت: من نمی‌توانم سبک بازی تیم‌ها را توضیح بدهم. ما بازی سختی داریم. کرانچار مربی بزرگی است که در اصفهان شناخته شده. فردا هر تیمی بیشتر بدود و البته شانس هم داشته باشد، می‌تواند برنده باشد.

میثاقیان در پایان به کم شدن آب زاینده رود اصفهان اشاره کرد و گفت: من همیشه زمانی که ابومسلم بودم، اولین جایی که در اصفهان می‌رفتم، زاینده‌رود بود. الان به‌خاطر فشار بازی‌ها به هتل می‌رویم. سال‌هاست که از آنجا رد نشدم. انشالله که پر آب خواهد شد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.