مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: قطعا پیگیر محرومیت مهاجم پرسپولیس خواهیم بود و نمی گذارم حق سپاهان پایمال شود.

محسن طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شایعه برکناری زلاتکو کرانچار از سرمربیگری در سپاهان اصفهان و پیگیری این باشگاه بابت محرومت مهدی طارمی که در بازی پنجشنبه گذشته پرسپولیس مقابل زردپوشان اصفهانی به میدان رفت صحبت هایی را انجام داده است که در پی می خوانید:

* خبرگزاری مهر- آقای طاهری آیا از تساوی مقابل پرسپولیس راضی هستید؟

- محسن طاهری: فکر می کنم یکی از مهیج ترین بازی های فصل را در نقش جهان دیدید. بازی خیلی خوبی انجام شد. در این مسابقه یکی از تاکتیکی ترین بازی های سپاهان را شاهد بودیم. به نظرم اگر می توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم برنده بازی می شدیم.

* شایعه شده است اولتیماتوم نهایی را به کرانچار داده اید و اگر نتیجه نگیرد اخراج خواهد شد.

- اصلا! من هیچ صحبتی در این باره با آقای کرانچار نداشتم. هیات مدیره باشگاه سپاهان هم حمایت همه جانبه ای از وی دارد. ما به قهرمانی در لیگ برتر با آقای کرانچار امیدوار هستیم. عملکرد فنی تیم، خوب است و به همین خاطر به آینده تیم امیدوارم.

* قبول دارید در بحث نتیجه گیری ضعیف عمل کرده اید؟

- اگر بتوانیم دو بازی را ببریم در جدول لیگ برتر صعود خواهیم کرد. فاصله تیم ها نسبت به هم خیلی کم است. کاملا به قهرمانی امید داریم و فکر می کنم ادامه همین روند فنی باعث کسب نتیجه دلخواه خودمان و هواداران تیم بشود.

* با این حال برخی هواداران سپاهان نسبت به نتایج این تیم واکنش نشان داده اند.

- در تیم هایی نظیر سپاهان و پرسپولیس و استقلال، محکوم به برد هستید. باید تیم ببرد و این تنها خواسته هواداران است. وقتی برای هر بازی نزدیک به ۳۰ هزار نفر به ورزشگاه می آیند تنها یک معنی دارد و آن هم انتظار برای برد است.

* چرا هواداران سپاهان از نحوه میزبانی باشگاه در بازی با پرسپولیس ناراضی بودند؟

چنین موضوعی اصلا مطرح نیست. قضیه از این قرار است که هواداران زیادی پشت درهای بسته ورزشگاه ماندند. آن هم به این خاطر که نیروی انتظامی، مسئولیت تامین امنیت بازی ها را در درون ورزشگاه بر عهده دارد تصمیم گرفت فاصله ای میان هواداران دو تیم بدهد. هواداران سپاهان نیز نسبت به این موضوع اعتراض داشتند و می خواستند در دیداری که میزبان هستند تنها ۱۰ درصد از صندلی ها به تیم میهمان داده شود تا آنها پشت درهای ورزشگاه نمانند.

* گویا باشگاه سپاهان باز هم بابت داوری ها شکایت دارد.

- واقعا تصمیم داشتم ورودی به این موضوع نداشته باشم اما می بینم اشتباهاتی را داوران عزیز فوتبال مرتکب می شوند که قابل بخشش نیست. سوت هایی را می زنند که نتیجه بازی را عوض می کند. در دیداری که با فولاد خوزستان انجام دادیم اشتباه داوری باعث عوض شدن نتیجه بازی شد. من واقعا می خواهم دقت لازم را در چینش داوری انجام دهند تا متضرر نشویم.

* مصدومیت پورقاز و سرلک به کجا رسید؟

- خوشبختانه وضعیت میلاد سرلک خوب است و مشکاش جدی نشد. پورقاز هم کمی احساس درد می کند اما آسیب دیدگی اش خیلی خطرناک نیست و می تواند برای سپاهان بازی کند.

* باتوجه به محرومیت مهدی طارمی، آیا باشگاه سپاهان این بحث را باتوجه به حضور طارمی در بازی روز پنجشنبه پیگیری می کند؟

- خبر محرومیت آقای طارمی را بعد از ظهر دیروز (جمعه) شنیدم. حقیقت امر این است که می خواهیم موضوع را پیگری کنیم تا حقی از باشگاه سپاهان ضایع نشود. اگر حکم ابلاغی به فراسیون فوتبال، قطعی باشد این بازیکن نمی توانست بازی کند و باید بازی را سه بر صفر به سودمان اعلام کنند. اما اگر حکم اعلام شده به گونه ای است که قابلیت تجدید نظر خواهی داشته باشد و تا آن زمان مهدی طارمی بتواند بازی کند ما هم مشکلی با آن نخواهیم داشت. من از معاونت حقوقی باشگاه خواسته ام این موضوع را تا انتها پیگیر شوند. اجازه نمی دهیم حقوق هوادارانمان پایمال شود.

این خبر حدود ۱۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.