وضعیت امید عالیشاه و احمد نوراللهی برای فصل آینده مشخص نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امید عالیشاه و احمد نوراللهی که فصل گذشته برای سپری کردن دوره خدمت سربازی‌شان راهی تیم تراکتورسازی شدند، اما بعد از ۳ بازی به دلیل محرومیت تراکتورسازی از فعالیت های نقل و انتقالاتی، از فهرست بازیکنان این تیم خارج شدند و حالا با شرایط خاصی می‌توانند دوباره به لیگ برتر برگردند.

بازیکنان پیشین پرسپولیس تا پایان دوره خدمت سربازی به هیچ وجه نمی‌توانند به جمع قرمزهای پایتخت ملحق شوند و باید در یک تیم نظامی حضور پیدا کنند. در این بین البته نوراللهی امیدوار است پیش از آغاز فصل جدید با تکمیل مدارک کسری خدمت، کارت پایان خدمت خودش را بگیرد و به پرسپولیس برگردد. اگر این امکان فراهم نشود، بازیکنان سرباز تراکتورسازی برای حضور در این تیم به همکاری باشگاه پرسپولیس نیاز دارند.

تراکتورسازی بر اساس قوانین می‌تواند در پایان فصل نقل و انتقالات نسبت به جذب ۳ بازیکن آزاد اقدام کند که نام عالیشاه و نوراللهی به همین ترتیب می‌تواند در فهرست تراکتوری‌ها قرار گیرد، اما مشکل اصلی این دو بازیکن قراردادی است که باشگاه پرسپولیس با آن ها دارد.

برای حضور در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر و ورود به لیست تراکتورسازی، لازم است قرارداد عالیشاه و نوراللهی با پرسپولیس فسخ شود تا این دو بتوانند به عنوان بازیکن آزاد و سهمیه فیفا وارد لیست سرخپوشان تبریزی شوند و پس از پایان دوران خدمت سربازی به تیم سابق خودشان برگردند.

در صورت مخالفت باشگاه پرسپولیس با این درخواست عالیشاه و نوراللهی برای حضور در یک تیم نظامی تنها می‌توانند به ملوان یا فجرسپاسی در لیگ دسته یک ملحق شوند زیرا تیمی نظامی غیر از تراکتور در لیگ برتر حضور ندارد.

این خبر حدود ۱۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.