رضا قوچان‌نژاد در لیگ هلند تا آستانه آقای گلی هم پیش رفت و درخشش فوق‌العاده‌ای داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افتخاري بزرگ براي رضا قوچان‌نژاد والبته ايران. آنقدر گل زد و گل زد تا خودش را در دل هواداران جا كرد. حالا شده يكياز محبوب‌ترين‌ها. آنقدر كه هواداران با اسم كوچك صدايش مي‌زنند. آنها رضا را دوستدارند و طبيعي است وقتي هم كه پاي انتخاب به ميان بيايد اگر به آنها بگويند بهترينبازيكن هيرنفين چه كسي است بدون ترديد مي‌گويند: «رضا.» گوچي حالا بهترين بازيكنسال تيمش در ليگ هلند از ديد هواداران است. او كه ۱۹ گل براي تيمش به ثمر رساندهاست بالاتر از ساير دوستانش در هيرنفين ۲۸ درصد كل آرا را كسب كرد تا عنوان بهترينرا از آن خودش كند.

*از بازي با نايمخن براي ما بگوييد. شكستتلخي بود.

واقعاً دوست ندارم در اين باره حرف بزنم. از تلخ هم تلخ‌تر بود. ما شكستخورديم و احتمالاً يك جاي كار ايراد داشته. باز اگر با يك گل مي‌باختيم مي‌توانستيمآن را به خيلي از چيزها ربط بدهيم اما خوردن دو گل يعني ايراد. يعني اينكه مشكليوجود داشته است.

*تو اين فصل ۱۹ گل زدي. شانس اين را داشتي كه آقاي گل شوي اما نشد.

من تلاش زيادي كردم تا بتوانم براي تيمم بهترين بازي‌ها را انجامبدهم. آقاي گل شدن كار آساني نيست. تا روزهاي آخر همه چيز تحت كنترل بود. من كارخودم را كردم اما واقعاً نشد.

*اما راضي‌كننده بود.

راضي‌كننده بود اما واقعاً حسي براي اينكه خوشحال باشم ندارم. بازيآخر حسابي حالم را گرفت و نمي‌دانم چرا اما خوب نيستم. حالا نمي‌خواهم روي آن زيادفكر كنم و بايد بگويم كه همه چيز تمام شده است.

*در نظرسنجي باشگاه تو به عنوان بهترين بازيكن از سوي هوادارانانتخاب شدي. نظرت در اين مورد چيست.

اتفاق خوبي بود كه براي من افتاد. از همه هواداران تشكر مي‌كنم كه منرا انتخاب كردند. بايد تلاش كنيم تا وضعيت‌مان را بهتر كنيم. هر كاري كه مي‌كنمنمي‌توانم بازي با نايمخن را فراموش كنم. تا مي‌خواهم حرف بزنم دوباره يادم مي‌افتداما از همه هواداران ممنونم.

*بالاخره فوتبال است و بايد با آن كنار آمد.

فوتبال است و ما فوتبال را دوست داريم اما كافي نيست. نبايد به نايمخنمي‌باختيم.

این خبر حدود ۱۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )