رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ گفت: ما در این بازی بهترین تیم داوری دنیا را داشتیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، غلامرضا بهروان در حاشیه دربی پایتخت به خبرنگاران گفت: در هفته گذشته نشست‌های زیادی با اعضای سازمان لیگ برای برگزاری دربی انجام دادیم. هر چند در این بازی نقاط ضعفی نیز دیده شد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شد عده‌ای بلیت‌ها را خریده بودند و پس از آن به فروش رسانده بودند، اظهار داشت: باید برای این کار بلیت را با کارت ملی تطبیق دهیم، بالاخره همانطور که دیدید بلیت‌ها کاغذی نبود. بالاخره ممکن است کسی روی سایت شخصی‌اش این بلیت‌ها را به فروش رسانده باشد که ما باید جلوی این افراد منفعت‌طلب را بگیریم. من مطمئنم تعداد این بلیت‌ها کم بوده ولی ما مرحله به مرحله تلاش می‌کنیم بلیت‌فروشی‌ها را سامان‌دهی کنیم.

بهروان در خصوص حاضر نشدن اعضای تیم‌های استقلال و پرسپولیس برای گفت‌وگو با خبرنگاران خاطرنشان کرد: ما به رسانه‌ها احترام می‌گذاریم چون آنها پلی بین اعضای ورزش کشور، شامل بازیکنان، کادرفنی و مدیران تیم‌ها با مردم هستند. از رسانه‌ها دعوت می‌کنیم که ورزشکاران را نشان دهند. باید در سازمان لیگ مقرراتی تنظیم کنیم تا همه به رسانه‌ها احترام بگذارند و بازیکنان خودشان علاقه‌مند باشند تا با رسانه‌ها مصاحبه کنند.

رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ افزود: باشگاه‌ها اسپانسری دارند و ما هم باید به قوانین باشگاه‌ها و اسپانسرها احترام بگذاریم ولی باید حق مردم را هم رعایت کنیم. تلاش خود را می‌کنیم تا این مشکلات حل شود و آنها را حل می‌کنیم. این درست نیست که رسانه‌ها به میکسدزون بیایند و دست خالی برگردند، بالاخره میکسدزون در باشگاه که نیست، همه جای دنیا به رسانه‌ها می‌گویند در مسیری حضور یابید که بازیکنان از آنجا رد می‌شوند.

وی درباره داوری فغانی در دربی گفت: در این بازی بهترین تیم داوری دنیا را داشتیم، البته من به بازی توجه نکردم و حواسم بیشتر به برگزاری مسابقه بود. در این مورد از کارشناسان داوری سوال کنید.

این خبر حدود ۴ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.