رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در قالب هشت گروه درحال برگزاری است.
به گزارش ایسنا، برنامه کامل و جدول گروههای هشتگانه رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به شکل زیر است:
* گروه A
سه شنبه، پنجم اسفند
پرسپولیس ایران ۳-۰ لخویا قطر
النصر عربستان ۱-۱ بنیادکار ازبکستان
سه شنبه ۱۲ اسفند
بنیادکار ازبکستان - پرسپولیس ایران؛ ساعت ۱۶:۳۰
لخویا قطر - النصر عربستان؛ ساعت ۱۸:۴۵
سه شنبه ۲۶ اسفند
بنیادکار ازبکستان - لخویا قطر؛ ساعت ۱۶:۳۰
النصر عربستان - پرسپولیس ایران؛ ساعت ۲۱
چهارشنبه ۱۹ فروردین
پرسپولیس ایران - النصر عربستان؛ ساعت ۱۸:۳۰
لخویا قطر - بنیادکار ازبکستان؛ ساعت ۲۰
چهارشنبه ۲ اردیبهشت
بنیادکار ازبکستان - النصر عربستان؛ ساعت ۱۸:۳۰
لخویا قطر - پرسپولیس ایران؛ ساعت ۲۰
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت
پرسپولیس ایران - بنیادکار ازبکستان؛ ساعت ۱۸:۳۰
النصر عربستان - لخویا قطر؛ ساعت ۲۲:۲۰
رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز ۱ پرسپولیس ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۰ ۳ ۳ ۲ النصر عربستان ۱ ۰ ۱ ۰ ۱ ۱ ۰ ۱ ۳ بنیادکار ۱ ۰ ۱ ۰ ۱ ۱ ۰ ۱ ۴ لخویا ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۳ ۳- ۰
* گروه B
سه شنبه، پنجم اسفند
پاختاکور ازبکستان ۲-۱ نفت ایران
العین امارات ۰-۰ الشباب عربستان
سه شنبه ۱۲ اسفند
نفت ایران - العین امارات؛ ساعت ۱۸
الشباب عربستان - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت ۲۰:۵۰
چهارشنبه ۲۷ اسفند
پاختاکور ازبکستان - العین امارات؛ ساعت ۱۵:۳۰
نفت ایران - الشباب عربستان؛ ساعت ۱۸
سه شنبه ۱۸ فروردین
العین امارات - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت ۱۹:۴۵
الشباب عربستان - نفت ایران؛ ساعت ۲۲:۰۵
چهارشنبه ۲ اردیبهشت
نفت ایران - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت ۱۹
الشباب عربستان - العین امارات؛ ساعت ۲۲:۱۰
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت
پاختاکور ازبکستان - الشباب عربستان؛ ساعت ۱۸
العین امارات - نفت ایران؛ ساعت ۲۰
رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز ۱ پاختاکور ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳ ۲ العین ۱ ۰ ۱ ۰ ۰ ۰ ۰ ۱ ۳ الشباب ۱ ۰ ۱ ۰ ۰ ۰ ۰ ۱ ۴ نفت ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۱- ۰
* گروه C
چهارشنبه، ششم اسفند
فولاد ایران ۰-۰ السد قطر
الهلال عربستان ۳-۱ لوکوموتیو ازبکستان
چهارشنبه ۱۳ اسفند
لوکوموتیو ازبکستان - فولاد ایران؛ ساعت ۱۳:۳۰
السد قطر - الهلال عربستان؛ ساعت ۱۹:۱۵
سه شنبه ۲۶ اسفند
فولاد ایران - الهلال عربستان؛ ساعت ۱۶
السد قطر - لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت ۱۹:۱۵
چهارشنبه ۱۹ فروردین
لوکوموتیو ازبکستان - السد قطر؛ ساعت ۱۵:۳۰
الهلال عربستان - فولاد ایران؛ ساعت ۲۲:۱۵
سه شنبه ۱ اردیبهشت
لوکوموتیو ازبکستان - الهلال عربستان؛ ساعت ۱۹
السد امارات - فولاد ایران؛ ساعت ۲۰:۳۰
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت
فولاد ایران - لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت ۱۷:۳۰
الهلال عربستان - السد قطر؛ ساعت ۲۲:۲۵
رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز ۱ الهلال ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۱ ۲ ۳ ۲ فولاد ۱ ۰ ۱ ۰ ۰ ۰ ۰ ۱ ۳ السد ۱ ۰۱ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۱ ۴ لوکوموتیو ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۳ ۲- ۰
* گروه D
چهار شنبه، ششم اسفند
نسف قارشی ازبکستان ۲-۱ تراکتورسازی ایران
الاهلی امارات ۳-۳ الاهلی عربستان
چهارشنبه ۱۳ اسفند
تراکتورسازی ایران - الاهلی امارات؛ ساعت ۱۶
الاهلی عربستان - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت ۲۰:۴۵
چهارشنبه ۲۷ اسفند
الاهلی امارات - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت ۲۰:۰۵
الاهلی عربستان - تراکتورسازی ایران؛ ساعت ۲۰:۵۰
سهشنبه ۱۸ فروردین
تراکتورسازی ایران - الاهلی عربستان؛ ساعت ۱۶
نسف قارشی ازبکستان - الاهلی امارات؛ ساعت ۱۸:۳۰
سه شنبه ۱ اردیبهشت
تراکتورسازی ایران - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت ۱۸
الاهلی عربستان - الاهلی امارات؛ ساعت ۲۲
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت
نسف قارشی ازبکستان - الاهلی عربستان؛ ساعت ۱۹:۳۰
الاهلی امارات - تراکتورسازی ایران؛ ساعت ۲۰:۱۰
رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز ۱ نسف قارشی ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳ ۲ الاهلی عربستان ۱ ۰ ۱ ۰ ۳ ۳ ۰ ۱ ۳ الاهلی امارات ۱ ۰ ۱ ۰ ۳ ۳ ۰ ۱ ۴ تراکتورسازی ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۱- ۰
* گروه E
سه شنبه پنجم اسفند
جونبوک موتورز کره جنوبی ۰-۰ کاشیوا ریزول ژاپن
بین دونگ ویتنام ۲-۳ شاندونگ لیوننگ چین
سه شنبه ۱۲ اسفند
شاندونگ لیوننگ چین - جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت ۱۱
کاشیوا ریزول ژاپن - بین دونگ ویتنام؛ ساعت ۱۳:۳۰
سهشنبه ۲۶ اسفند
کاشیوا ریزول ژاپن - شاندونگ لیوننگ چین؛ ساعت ۱۳:۳۰
جونبوک موتورز کره جنوبی - بین دونگ ویتنام؛ ساعت ۱۳:۳۰
چهارشنبه ۱۹ فروردین
بین دونگ ویتنام - جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت ۱۵:۳۰
شاندونگ لیوننگ چین - کاشیوا ریزول ژاپن؛ ساعت ۱۵:۳۰
چهارشنبه ۲ اردیبهشت
کاشیوا ریزول ژاپن - جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت ۱۴:۳۰
شاندونگ لیوننگ چین - بین دونگ ویتنام؛ ساعت ۱۵:۳۰
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت
جونبوک موتورز کره جنوبی - شاندونگ لیوننگ؛ ساعت ۱۴:۳۰
بین دونگ ویتنام - کاشیوا ریزول ژاپن؛ ساعت ۱۵:۳۰
رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز ۱ شاندونگ لیوننگ ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۲ ۱ ۳ ۲ جونبوک موتورز ۱ ۰ ۱ ۰ ۰ ۰ ۰ ۱ ۳ کاشیوا ریزول ۱ ۰ ۱ ۰ ۰ ۰ ۰ ۱ ۴ بین دونگ ۱ ۰ ۰ ۱ ۲ ۳ ۱- ۰
* گروه F
گامبا اوزاکا ژاپن ۰-۲ گوانگژو R&F چین
بوریرام تایلند ۲-۱ سئونگنام کره جنوبی
سه شنبه ۱۲ اسفند
سئونگنام کره جنوبی - گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت ۱۴
گوانگژو R&F چین - بوریرام تایلند؛ ساعت ۱۵
سهشنبه ۲۶ اسفند
گوانگژو R&F چین - سئونگنام کره جنوبی؛ ساعت ۱۵
چهارشنبه ۲۷ اسفند
گامبا اوزاکا ژاپن - بوریرام تایلند؛ ساعت ۱۳:۳۰
سهشنبه ۱۸ فروردین
سئونگنام کره جنوبی - گوانگژو R&F چین؛ ساعت ۱۵
بوریرام تایلند - گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت ۱۵:۳۰
چهارشنبه ۲ اردیبهشت
سئونگنام کره جنوبی - بوریرام تایلند؛ ساعت ۱۵
گوانگژو R&F چین- گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت ۱۶
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت
گامبا اوزاکا ژاپن - سئونگنام کره جنوبی؛ ساعت ۱۴:۳۰
بوریرام تایلند - گوانگژو R&F چین؛ ساعت ۱۵:۳۰
رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز ۱ گوانگژو R&F چین ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۰ ۲ ۳ ۲ بوریرام ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳ ۳ سئونگنام ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۱- ۰ ۴ گامبا اوزاکا ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۲ ۲- ۰
* گروه G
چهار شنبه، ششم اسفند
بریزبن رور استرالیا ۰-۱ بیجینگ گوان چین
سوون سامسونگ کره جنوبی ۲-۱ اوراوا ژاپن
چهارشنبه ۱۳ اسفند
اوراوا ژاپن - بریزبن رور استرالیا؛ ساعت ۱۴
بیجینگ گوان چین - سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت ۱۵
سهشنبه ۲۶ اسفند
بریزبن رور استرالیا - سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت ۱۲
بیجینگ گوان چین - اوراوا ژاپن؛ ساعت ۱۵
چهارشنبه ۱۹ فروردین
اوراوا ژاپن - بیجینگ گوان چین؛ ساعت ۱۵
سوون سامسونگ کره جنوبی - بریزبن رور استرالیا؛ ساعت ۱۵
سه شنبه ۱ اردیبهشت
اوراوا ژاپن - سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت ۱۵
بیجینگ گوان چین - بریزبن رور استرالیا؛ ساعت ۱۶
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت
سوون سامسونگ کره جنوبی - بیجینگ گوان چین؛ ساعت ۱۱:۳۰
بریزبن رور استرالیا - اوراوا ژاپن؛ ساعت ۱۳:۳۰
رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز ۱ سوون سامسونگ ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳ ۲ بیجینگ گوان ۱ ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۳ ۳ اوراوا ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۱- ۰ ۴ بریزبن رور ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۱- ۰
* گروه H
چهارشنبه، ششم اسفند
کاشیما آنتلر ژاپن ۱-۳ وسترن سیدنی استرالیا
گوانگژو چین ۱-۰ اف سی سئول کره جنوبی
چهارشنبه ۱۳ اسفند
وسترن سیدنی استرالیا - گوانگژو چین؛ ساعت ۱۲
اف سی سئول کره جنوبی - کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت ۱۴
چهارشنبه ۲۷ اسفند
اف سی سئول کره جنوبی - وسترن سیدنی استرالیا؛ ساعت ۱۴
گوانگژو چین - کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت ۱۵:۳۰
سهشنبه ۱۸ فروردین
وسترن سیدنی استرالیا - اف سی سئول کره جنوبی؛ ساعت ۱۴
کاشیما آنتلر ژاپن - گوانگژو چین؛ ساعت ۱۴:۳۰
سه شنبه ۱ اردیبهشت
وسترن سیدنی استرالیا - کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت ۱۴
اف سی سئول کره جنوبی - گوانگژو چین؛ ساعت ۱۵
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت
کاشیما آنتلر ژاپن - اف سی سئول کره جنوبی؛ ساعت ۱۰:۳۰
گوانگژو چین - وسترن سیدنی استرالیا؛ ساعت ۱۶:۳۰
رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز ۱ وسترن سیدنی ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۱ ۲ ۳ ۲ گوانگژو ۱ ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۳ ۳ اف سی سئول ۰ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۱- ۰ ۴ کاشیما آنتلر ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۳ ۲- ۰