صفحه شخصی: NaderKL


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۳ (ببینید)
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۳ (ببینید)
نظرات: ۶۹۰ (میانگین موافقان: ۶۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۳۰ ۴ ۱۸


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش NaderKL در مورد «این ویدیو» گفت: ۲۲۴ موافق
لذت تماشای زیبایی ها: کلین شیت دیگر، پیروزی پرگل، بازی روان مالکانه، سرگروهی قاطع، پاسخ به کری خوانی های حریف در زمین و تبدیل گربه سیاه مان به جوجه طلایی، تایید شایستگی مربی بی ادعایی که در حقش کم مهری شد، بزرگی بازیکنانی که با تکنیک بالا حریف را وادار به خطا و اشتباه کردند، و هرآنچه باامید می نشینیم که در بازی ببینیم
حدود ۷ روز پیش NaderKL در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۶۰ موافق
با کره هم بازی کردیم و همچنان سرگروه و بدون شکست ماندیم. با اینکه انتظار تعویض هایی زودتر از این داشتیم ولی کاملا به استراتژی کادر فنی احترام میذاریم. گاهی مالکانه گاهی تهاجمی و گاهی هم تدافعی و نتیجه گرا. منطقی هم هست. بازی با کره یک بازی در کلاس جام جهانی هست و نباید انتظار یکسره حمله رو داشته باشیم. خوشحال شدم دیدم پس از دریافت گل تیم برنامه حمله داشت و نتیجه گرفت. چند تا هم تیر زدیم.
حدود ۳ روز پیش NaderKL در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۲۸ موافق
میهن پرستان! هرچه داد هست بر سر آخوندها بزنید که این چهل سال به همه چیز از جمله اقتصاد ایران گند زده اند. چرا ما باید بازیکنان خوبمان را به لیگ های عربی بفروشیم و کشورهای عربی بازیکنان خوب جهانی بخرند.
حدود ۷ روز پیش NaderKL در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۲۳ موافق
فراموش نشه ما داشتیم به بحرین حذف میشدیم و این یازده بازی بدون شکست ما رو در مرحله ی نهایی سرگروه کرده و تیم اول رنکینگ در آسیا. به امید بازیهای زیباتر و صعود زودهنگام تیم ملی.
حدود ۲ ماه پیش NaderKL در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۲ موافق
تبریک که بردیم. تمرکز نداشتیم. هماهنگی خاصی هم نداشتیم. عجیت هم نیست چون تدارکاتی نداشتیم. امیدوارم با همین بردهای همراه با شانس بازی به بازی هماهنگ تر و بهتر بشیم چون هیچ چیز دیگه الان جز پشتیبانی از همین تیم و مربی عاقلانه نیست.