صفحه شخصی: AemonC


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (حدود ۳ سال پیش)
لینک‌ها: ۲ (ببینید)
عکس‌ها: ۲۷ (ببینید)
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۱۴۳ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۶۰۹ ۳۰ ۱۴۹۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش AemonC در مورد «این خبر» گفت: ۸۳ موافق
۵۰۰هزار یورو پیشنهاد سپاهان بوده! حکومتی هم ماییم!
حدود ۳ ماه پیش AemonC در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
مسلمان نیستند عرب یهودی هستند. درسته ما از ج ا متنفریم ولی جنایت جنایته! چه بر سر مردم بی گناه و عاصی از حکومت خوزستان چه فلسطین چه مسلمانان چین و میانمار.
حدود ۲ ماه پیش AemonC در مورد «این خبر» گفت: ۵۵ موافق
سلطانیفر رفت از فردا به این بدبخت گیر میدن!
حدود ۳ ماه پیش AemonC در مورد «این خبر» گفت: ۵۱ موافق
چرا به کتک‌کاری و فحاشی بازیکنان این تیم در فرودگاه رسیدگی نشد؟! مگر خانزاده نبود که بخاطر فحاشی به هوادار در فرودگاه ۹ ماه محروم شد؟! چرا مشت ریگی به صورت بازیکن پرسپولیس محرومیت نداشت ولی مشت خوردن فرجی از غلامپور فرجی محروم شد!؟ چرا لک با دوکلمه «بی‌اصل و نسب» محروم شد ولی بازیکن فلان تیم وزیر مملکت رو با آشغال بیشعور خطاب قرار داد ولی اتفاقی نیفتاد؟! چون همون وزیر آشغال درظاهر کری میخونه ولی در خفا با مجیزی چایی میخوره و به ریش من پرسپولیسی میخنده! چرا حمله‌ی تروریستی گروهک سپاه پاسداران به اتوبوس بازیکنان که میتونست تبدیل به یک فاجعه‌ی ملی بشه ترور ۵۰ نفر در ایران سر فوتبال!! هیچ واکنش انضباطی برای تیم سپاه نداشت؟ چرا به بازیهای مشکوک دو تیم آلومینیوم و مس جلو تیم سپاه که هیچ بازی با اختلاف دو گل هم نباخته بودند رسیدگی نشد، پاس گل فخرالدینی به استقلال، وادادن برزای جلو استقلال... لیگ به گند کشیده شد تا جلوی اقتدار یک تیم گرفته بشه که باز هم نتونستند!
حدود ۲ ماه پیش AemonC در مورد «این عکس» گفت: ۵۱ موافق
با عکس و خزعبل بافی شاید چهار تا ۱۸ ساله رو گول بزنی ولی تاریخ رو که نمیتونی عوض کنی! الاستقلال فقط ۳ قهرمانی لیگ برتر داره اون هم دوران احمدینژاد! تو هیچ برهه ی دیگری الاستقلال یا کاج یا دوچرخه سوران بر پرسپولیس/شاهین برتری نداشته! یه نگاهی به ویکیپدیا بنداز. این هم اولین بار نیست که ما گلات میکنیم حتی زمانی که داریوش مصطفوی استقلالی رییس فدراسیون و فتحی استقلالی رییس کمیته انضباتی بودن در فاصله ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۹ پرسپولیس قدرت بلامنازع فوتبال ایران بود و اگه با فشار مصطفوی خائن از لیگ کناره گیری نمیکرد الاستقلال یه قهرمانی مفت و مجانی بدست نمیاورد و در لیگ آزادگان هم گلات قهرمانی داشتیم. حتی با همان قهرمانی هدیه ی مصطفوی هم پرسپولیس قهرمان ۴ دوره لیگ آزادگان و استقلال قهرمان فقط ۲ دوره از اون لیگه! پرسپولیس بارها دبل قهرمانی لیگ و حذفی داشته الاستقلال و کاج و دوچرخه سواران روی هم حتی یکبار هم در تاریخشون دبل قهرمانی ندارند. انقدر بی افتخارید که قهرمانی در مسابقات دوستانه آسیایی رو بزرگ کردید که بگید ما هم آدمیم! اون زمان که شما ۴جانبه امجدیه بازی میکردید با تیمهای اندونزی و میانمار٬ تیم حرفه ای پرسپولیس با باشگاههای مطرح اروپا و آمریکای جنوبی ۴جانبه برگزار میکرد. به ما نمیخوری مملی برو برا سپایانیا کری بخون ؛)