لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
در حالی که تیمها موظف اند یک ساعت و نیم قبل بازی در ورزشگاه حاضر باشند حربه ی جدید مافیای اصفهان در به تاخیر انداختن دربی اصفهان و آگاهی از نتیجه ی بازی سایپا - آلومینیوم برای ذوب آهن و پرسپولیس - تراکتور برای سپاهان که در صورت نیاز با تفاضل گل مناسب تبانی کنند! هم ذوب آهن سقوط نکنه هم سپاهان به صدر برسه!
این لینک حدود ۲ ماه پیش توسط AemonC فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
در این ویدئو کاملا واضح هست که توپ فقط به سینه‌ش میخوره، در همان تصویر لانگ هنگام بازی هم میشد تشخیص داد که توپ قطری رفت به سمت راستش و احتمال برخورد با دست چپش اصلا وجود نداشت. مدافعان و دروازه بان مس هم مسلط این صحنه رو دارن میبینن و چون گل سالمه حرفی برای گفتن ندارند. اما بعد بازی با جنجال رسانه میگن هند بود. این ویدئو رو نه ورزش ۳ کار کرده و نه هیچ برنامه ورزشی چون هدفشون جنجال و فشار بیشتر به پرسپولیس هست جایی که تیم سوگولی خودشون با داوری و خودفروشی بازیکن سابق به امتیاز میرسه و باید بایکوت خبری بشه و نظرها به جای دیگه معطوف بشه.
این لینک حدود ۳ ماه پیش توسط AemonC فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟