لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
معلم استقلالی بازی پرسپولیس و کاشیما را برای دانش اموزان خود روی موبایل خود نشان میدهد.
این لینک حدود ۴ سال پیش توسط ssabarghodrat فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
گلایه شیث از باشگاه پرسپولیس: به انـدازه یك كاغــذ برایم ارزش نگذاشتید! شیث رضایی بعد از اظهارات سالاركیا معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: «صحبت‌های آقای سالاركیا را خواندم اما آقای رویانیان، شما چرا جواب مرا نمی‌دهید و سكوت كرده‌اید؟ حتما حرفی برای گفتن نیست. آقای سالاركیا! من از شما سوال می‌كنم، آیا تاوان آن اتفاق تلخی كه برای من افتاد را ندادم؟ محروم و جریمه نشدم؟ در اتفاقی كه برای من افتاد چند درصد من مقصر بودم؟ من همان بازیكنی نبودم كه یك ماه نمی‌توانستم از خانه بیرون بیایم؟ شما می‌دانید چه آسیب‌های روحی دیده‌ام ولی در خلوت خودم تمرین كردم و بسیار آماده برای كمك به پرسپولیس بازگشتم. اگر كسی غیر از من بود نمی‌توانست این كار را انجام دهد.» رضایی ادامه داد: «وقتی تصمیم كمیته انضباطی مبنی بر جریمه و محرومیت من گرفته شد آیا یك كاغذ به من ابلاغ كردید كه من بعدا به كمیته استیناف باشگاه اعتراض كنم؟ این موضوع مشخص می‌كند كه در باشگاه پرسپولیس چه خبر است و تنها همه حرف می‌زنند.» مدافع سابق پرسپولیس گفت: «یك نفر را برای یك اتفاق یك بار مجازات می‌كنند نه ۵ بار. من محروم و جریمه شدم و در بدترین شرایط روحی بودم. باشگاه پرسپولیس نیز هیچگونه تخفیفی به من نداد. خدا پدر اسطوره‌هایی مثل علی پروین، محمد مایلی‌كهن و دادگان را بیامرزد كه حداقل به من گفتند شیث اشتباه كردی و دوباره بلند شو كه من با قوت قلب این عزیزان مستحكم‌تر از گذشته آمدم و در همان شرایط بود كه خیلی‌ها من و نصرتی را كمك حال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا دانستند.» رضایی گفت: «وقتی دیدم از باشگاه خبری نیست خودم وكیل شخصی گرفتم و با پول خودم كارهایم را دنبال كردم. در یكی از مناسبت‌ها باشگاه از فدراسیون فوتبال خواست به هواداران پرسپولیس عیدی داده شود و نصرتی را ببخشند اما یك كلام نگفتید به شیث رضایی هم تخفیف دهید. یعنی برای بازیكنی كه ۸ سال در پرسپولیس بوده اندازه یك كاغذ و چند خط ارزش نگذاشتید.»
این لینک حدود ۱۰ سال پیش توسط ssabarghodrat فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
جلال اکبری در گفت و گو با خبرگزاری پانا در خصوص وضعیت خود اظهار داشت:خدا را شکر در وضعیت خیلی خوبی هستم و هیچ مصدومیتی ندارم. با بدنساز ذوب آهن بدنسازی کردم و حدود ۸۰ درصد آمادگی لازم را بدست آوردم اما از برخی ناملایمتی ها ناراحتم. وی افزود: من پای خود را برای پرسپولیس دادم ولی حتی یک زنگ ساده هم از این باشگاه به من نزدند. از آنها دلگیرم. ایرادی ندارد خدا جای حق نشسته. به خاطر این تیم بود که رباط پاره کردم و از فوتبال دور شدم. بازهم علی دایی چند بار به من زنگ زد و حالم را پرسید اما بقیه انگار نه انگار که چنین بازیکنی داشتند. مدافع چپ سابق پرسپولیس تصریح کرد:پشیمانم که چرا از سپاهان به پرسپولیس رفتم. این بزرگترین اشتباه من بود. البته نمی خواستم سپاهان را ترک کنم و اجباری شد. تمام تلاشم را کردم تا امسال به سپاهان برگردم تا محبت های این باشگاه را جبران کنم اما نشد و مرا نخواستند. اکبری گفت: تجربه بازی در پرسپولیس را نداشتم. اوایل وقتی به این تیم رفتم همه چیز خوب بود اما این تیم مدیریت قوی نداشت و اصلا معلوم نبود تصمیم گیرنده کیست. بازی کردن در پرسپولیس واقعا سخت است چون همه تیم ها با انگیزه جلوی این تیم بازی می کنند. وقتی تیم بزرگی هم مثل پرسپولیس نتیجه نگیرد، بازیکنش به چشم نمی آید. البته من از این بایت که توانستم ۲ قهرمانی جام حذفی با این تیم بیاورم و در آن نقش داشته باشم، خوشحالم. وی تاکید کرد: تازه ۲۸ سالم است و فوتبالم نابود نشده. تجربه و انگیزه ای که در پرسپولیس به دست آوردم می خواهم با قدرت برگردم و همان بازیکن سالهای قبل تبدیل شوم. انشالله قسمت باشد در لیگ برتر امسال بازی می کنم. با ۳ تیم حرف زدم. الان هم هیچ نگرانی ندارم چون همه چیز دست خداست و می خواهم با قدرت برگردم. مدافع چپ پرسپولیس افزود: ۳۰ درصد از این تیم طلب دارم و شکایت هم کردم. کمیته انضباطی رای خود را صادر کرده و قرار است با مسئولان پرسپولیس رودررو صحبت کنم تا طلبم را بپردازند. اکبری در خصوص بیانیه باشگاه سپاهان علیه بنگر که این بازیکن را هم مورد هدف قرار داده بود، گفت: برای سپاهان احترام زیادی قائلم. دوست ندارم در مورد آن صحبت کنم اما حتما چیزی بوده که بنگر از این تیم جدا شده. قرار نیست که همه بازیکنان کل عمر خود را در یک باشگاه سپری کنند.
این لینک حدود ۱۰ سال پیش توسط ssabarghodrat فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟