لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
سایت ترانسفرمارکت پرتماشاگرترین بازی های هفته گذشته جهان را انتخاب کرد و بازی تیم های تراکتور و استقلال در رده اول این رده بندی قرار گرفت. براساس این رده بندی بازی هفته نهم تیم های تراکتور و استقلال که جمعه گذشته در ورزشگاه یادگار امام(ره) برگزار شد با ۱۰۰هزار تماشاگر به عنوان پرتماشاگر ترین بازی برگزار شده در هفته انتخاب شد.
فیفا در اقدامی کم‌سابقه با ارائه آمار و ارقام، ادعای فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر هرگونه مطالبه از جام‌های جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ را رد کرده است. طبق مستندات منتشر شده از سوی فیفا، فدراسیون ایران تمام مطالباتش از صعود و حضور در دو جام جهانی پیشین را دریافت کرده و از این بابت حتی یک دلار هم طلبکار نیست.
– طی این چند هفته اخیر، موج متوهمانه‌ای میان علاقمندان فوتبال ایران برخاسته بود که سواران بر آن، تیم ملی فوتبال ایران را قویترین تیم آسیا و قهرمان بی‌تردید رقابت‌های جام ملت‌های این قاره، معرفی می‌کردند. این جماعت از سرمربی تیم ایران اسطوره‌ای شکست‌ناپذیر و از بازیکنان معمولی این تیم، فوتبالیست‌هایی بی‌نقص تصویر می‌‌کردند. اعضای فرقه‌ی تبهکار اشغالگر ایران هم که همواره به دنبال فیل هوا کردن و تزریق دروغ و اعتماد به نفس کاذب به اذهان «مردم فهیم ایران» هستند، به این توهمات دامن می‌زدند تا نقش پررنگی در موفقیت احتمالی تیم ملی برای خود دست و پا کنند. شکست سنگین تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم جوان و لایق ژاپن در نیمه‌نهایی بازی‌های جام ملت‌های آسیا اما سیلی محکم واقعیت بود که به گوش فوتبال گلخانه‌ای جمهوری اسلامی نواخته شد.
از گلایه‌هایش نسبت به تصمیمات داوری که با اعتراض غیرحرفه‌ای بازیکنان ایرانی همراه بود تا صحه گذاشتن روی صحیح بودن داوری‌ها برای ایران. رفتار بازیکنان اسپانیایی حرفه‌ای بود. بازیکنان ایرانی اعتراض داشتند که چرا داور با اسپانیایی‌ها بهتر دیالوگ برقرار می‌کند. شما یک بار دیگر صحنه‌های گفتگو را ببنید؛ دیه گو کاستا و راموس و هر کدام از بازیکنان اسپانیایی که به دنبال صحبت با داور بودند دست‌‌شان را پشت‌شان می‌گذاشتند و با احترام حرف می‌زدند اما در قبال صحنه‌های مورد اعتراض ایران اگر دقت کنید از هر طرف به داور حمله می‌شد و مشخص است که داور‌ برای نشان دادن اقتدار خود و کنترل بازی آنگونه رفتار کند. در این لحظه منصوری، کمک داور این کوپل با اشاره به واکنش دیگر داورها در کمپ می‌گوید: واقعا این رفتار را در کدام تیم دیدید؟ اینجا همه‌ی داورها به ما اعتراض داشتند که چرا چنین رفتاری از سوی بازیکنان ایرانی انجام می‌شود.
عربستان که در مسابقه رفت به پیروزی ۳ بر صفر رسیده بود، امشب هم با گل نواف العابد در دقیقه ۲۰ از روی نقطه پنالتی پیش افتاد اما علی احمد مبخوت کمتر از یک دقیقه بعد ارسال سمت راست زمین توسط احمد طارق را بعد از یک کنترل عالی و چرخش، با شوت پای راست داخل محوطه تبدیل به گل کرد تا کار به تساوی کشیده شود.
پس از سی تی اسکن از صورت مازیار زارع مشخص شد که قوس گونه ی این بازیکن از سه ناحیه "وی شکل" شکستگی دارد. دکتر ادهم جراح فک و صورت بعد از معاینه ی زارع گفت چند روزی باید صبر کرد تا ورم این ناحیه کم شود و با توجه به فوتبالیست بودن این بازیکن و نیاز باشگاه ملوان به وی در مورد جراحی گونه ی او نظر داد.
دلهره تمام شد! به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بر اساس مقررات بازی‌های زیر ۲۳ سال آسیا، ۱۰ تیم برتر گروه‌های ده‌گانه مرحله مقدماتی بطور مستقیم به مرحله بعدی مسابقات صعود می‌کنند که تیم ملی امید عربستان هم با پیروزی امروز خود مقابل ایران به عنوان تیم نخست گروه سوم به مرحله بعدی صعود کرد.
من قطعا به عملکرد خودم اطمینان دارم. بازیکن ۱۱ ساله نیستم که کسی از من حمایت کند تا روحیه بگیرم. ۱۱ سال است در لیگ‌برتر بازی می‌ کنم و هر جا که بودم از نظر فنی رضایت کادرفنی تیمم را جلب کرده ام. خوشحالم که آقای درخشان به من اطمینان دارد.