لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
علی کریمی تیم ملی را بدون توضیح ترک کرده است. کارشناسان فوتبال ، مربیان ،پیشکسوتان و بازیکنان جا ماند از تیم ملی انگار که منتظر چنین فرصتی بوده اند. آنها بدون اینکه دلیل رسمی برای جدا شدن کریمی وجود داشته باشد به کی روش و تیم ملی و مدیریتش حمله می کنند.
در مکتب استقلال روی یک نکته گویا اتفاق نظر وجود دارد؛ این که ملی​پوشان استقلال بعد از جام جهانی هرگز به مرز آمادگی نزدیک نشده​ اند. در استقلال بازیکنان دیگری هم داریم که هیچ ربطی به تیم ملی ندارند حتی نیمی از توانایی​هایش را براندز نداده اند.
آقای دایی! اگر شما امروز در تیم امروزی پرسپولیس بازی می‌کردید و زیر نظر این کادر فنی آموزش می‌دیدید و آماده می‌شدید، باز هم بازیکن بی‌همتا و گلزن بی‌مانند تیم ملی می‌شدید؟ باز هم پای‌تان به بوندس‌لیگا و بایرن‌مونیخ و گل زدن به میلان، بارسلونا، چلسی و... باز می‌شد؟
حسین کعبی در خلال حرف‌هایش اعلام کرد که همیشه دو شناسنامه داشته و سن واقعی‌اش چهل سال است "من مثل مردها می گویم که دو تا شناسنامه دارم. افتخار می کنم که برای تیم ملی و بازی برای نوجوانان این کار را کردم"