لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
از نکات جالب هزینه کادر فنی و بازیکنان تیم استقلال که بدون قرار داد قایدی، محبی، یزدانی، مرادمند ۳۴۳ میلیارد تومان هست و با در نظر گرفتن هزینه رضایت نامه محبی و قایدی و دستمزد این ۴ بازیکن به ۴۵۰ میلیارد تومان می‌رسد...هزینه پرسپولیس بدون در نظر گرفتن لوکادیا ۲۲۰ میلیارد می‌‌باشد....تیمی با دست کم دو برابر هوادار نصف تیم دیگر خرج می‌کند بدون در ناظر گرفتن کمپ خارجی‌ و دومیلیون یورو بدهی به استرا ماچونی ملیچ و کادر استرا و بماند ۹ میلیون دلار قرامت پادوانی....دست‌های فرا قانونی تیم سپاه!!!
بیائید توهم را کنار بگذاریم و حقیقت را بپذیریم
فنایی درباره اشتباهات داوری در این مسابقه گفت:« آغاز مشکلات داوری در بازی برگشت استقلال برابر ذوب آهن زمانی به وجود آمد که داور در همان دقایق ابتدایی مامه تیام را اخراج نکرد. واقعا جای تعجب دارد بازیکن به این کیفیت چرا در آن دقایق بازی آن خطای خشن و بد را انجام داد. اگر یک داور اروپایی داور این مسابقه را قضاوت می کرد شک نکنید که در آن صحنه کارت قرمز نشان می داد.» او افزود:« البته از طرفی هم می توان این کار داور را پسندید چرا که در آن دقایق اخراج تیام شاید فضای بازی را کاملا به هم می ریخت چرا که استقلال یک بر صفر جلو بود اما تصمیم داور باعث شد از این به بعد خود بازی به خشونت کشیده شده و هردوتیم فوتبال را فراموش کردند و دنبال زدن همدیگر بودند. به نظرم فوتبالی در این سطح و با حضور تماشاچیان زیاد روی داور فشار و استرس وارد کرده بود ضمن اینکه کنترل بازی هرچه زمان گذشت سخت تر شده و برای هر خطایی که می گرفت تجمع به وجود می آمد.» محمد فنایی در این رابطه که آیا ابوبکر الکاف تحت تاثیر جو ورزشگاه هم قرار گرفته بود گفت:« صددرصد اینطوری بود و اگر این خطا را بازیکن ذوب آهن انجام داده بود به احتمال زیاد اخراجش می کرد.» کارشناس داوری فوتبال ایران درباره حرکت بعدی مهاجم سنگالی استقلال که در زمان آفساید به توپ ضربه زده و آن را وارد دروازه ذوب آهن کرد گفت:« در آن صحنه هم داور به چند دلیل باید کارت زرد دوم را به تیام می داد. ببینید استقلال در آن دقایق از حریفش جلو بود و این کار تیام باعث شد که به تیم مقابل استرس وارد شود. این یک رفتارغیرورزشی است چرا که او قبل از ضربه هم پرچم را دیده بود و هم صدای سوت را شنیده بود و مستحق کارت زرد دوم بود.» او افزود:« درباره خطای فرشید باقری هم باید بگویم این خطا آنقدر خشن بود که دو کارت قرمز داشت. ما همیشه در برنامه های تحلیلی می گوییم که وقتی بازیکنی با استوک به درشت نی و نازک نی بازیکن حریف بزند جریمه اش فقط کارت قرمز است.» کارشناس داوری فوتبال ایران همچنین گفت:« داور کنترل بازی را از دست داده بود و توان قضاوت این مسابقه سنگین را نداشت. نمی دانم ای اف سی چرا این داور را انتخاب کرده اما به نظر من می شد داوران بهتری از شرق آسیا یا استرالیا این بازی را سوت بزنند. او کنترلی بر بازی نداشت و به عنوان مثال به سرمربی استقلال که کنار زمین داد و بیداد می کرد و حسابی جو را به هم ریخته بود حتی یک تذکر هم نداد. »
شاهکار بزرگ افتخاری در استقلال؛ استقلال از پنجره ی نقل و انتقالات محروم شد
مقصر اصلی این درگیری‌ها چه کسی بود؟ شما در گزارش خود چه نوشتید؟ من در گزارش خودم هم نوشتم که مقصر اصلی، برخی طرفداران استقلال خوزستان بودند که سنگ‌پرانی به سمت هواداران پرسپولیس را شروع کردند. به نظر هم می‌رسید همه چیز از قبل هماهنگ شده باشد. دوستان سنگ، چوب و انواع و اقسام وسایل دعوا و درگیری را داشتند! البته نیمکت استقلال خوزستان هم با حرکات خود مردم و طرفداران این تیم را تحریک کردند.
روزنامه جام جم ارگان مکتوب صداوسیما نوشت:هماهنگی با مسئولان و مدیران گروه یک شبکه برای انجام یک مصاحبه اختصاصی از اصول ابتدایی و بدیهی برنامه‌سازی در تمام تلویزیون‌های دنیاست.
مرتضی کریمی با عذرخواهی به خاطر اشتباه خود در داربی ۶۹ گفت: آن داربی را پرسپولیس به اشتباه من باخت. کمک‌داور سابق فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اشتباه خود در داربی سه فصل پیش اظهار کرد: من گل سالم پرسپولیس را آفساید گرفتم و بعدا متوجه اشتباه خودم شدم. بعد از بازی، راهنمایی غلط یکی از مجریان باعث شد که عذرخواهی نکنم و روی اشتباه خود پافشاری کنم. وی ادامه داد: حبیب کاشانی، مدیرعامل پرسپولیس در آن زمان با من صحبت کرد و گفت اگر عذرخواهی کنی همه چیز تمام می‌شود اما با وجود اینکه من شاگرد او بودم اشتباه بزرگ‌تری کردم و عذرخواهی نکردم. کریمی گفت: در آن لحظه حواسم به تابلوی تبلیغاتی بود که آن را در جای بدی گذاشته بودند و من می‌خواستم بگویم که جایش را عوض کنند. من بزرگ‌ترین اشتباهم را انجام دادم و باید بگویم که علی دایی بعد از آن بازی فقط یکی دو بار مصاحبه کرد و گفت داور اشتباه کرده است. کمک داور سابق فوتبال در ادامه گفت: من بعد از آن به عنوان کارشناس داوری در باشگاه راه آهن مشغول به کار شدم و بارها و بارها علی دایی را در زمین تمرین دیدم اما او یک بار هم به اشتباه من در آن بازی اشاره نکرد. اعتراف می‌کنم که پرسپولیس آن داربی را به من باخت اما همین که دایی اشتباه من را به رویم نمی‌آورد، بیشتر خجالت می‌کشیدم.
به گزارش خبرگزاری فارس، پس از مشکلات فراوان و تلاش‌های شبانه‌روزی محمد رویانیان بالاخره ۵۰۰ هزار دلار به حساب باشگاه عجمان ریخته شد و سپس اماراتی‌ها توافقنامه خود را با باشگاه پرسپولیس رسما امضا کردند. پرسپولیسی‌ها قرار است ۳۰۰ هزار دلاری دیگر در آبان یا آذر به عجمانی‌ها پرداخت کنند. با این حساب محمدرضا خلعتبری با توجه به اینکه ساعت ۲ دقیقه بامداد امروز این توافقنامه را امضا کرد، رسما به پرسپولیس پیوست و دقایقی دیگر با حضور در کنار رویانیان قرارداد خود را با پرسپولیس امضا می‌کند. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=۱۳۹۲۰۶۱۰۰۰۰۳۳۸#sthash.IaOuh6iF.dpuf
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛محمد رضا خلعتبری در صفحه شخصی اش در فیس بوک نوشت:«شماره ۹۹ را در پرسپولیس بر تن نخواهم کرد.» او که به گفته خودش از روز شنبه در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهد شد در ادامه مطلبش آورده است:«به احتمال ۹۹ درصد،دربی نخستین بازی من برای پرسپولیس خواهد بود.در این بازی شماره ۹۹ را نه،بلکه شماره ۶۶ را به تن خواهم کرد.»
سرمربی راه آهن سورینت معتقد بود حنیف عمران‌زاده در موقعیت آفساید پاس گل را به ساموئل داده است.
عزیزمحمدی در تمام سفرهای خارجی همراه استقلال هست. عزیزمحمدی همونی بود که در دوران مدیریتش اون جام حذفی مضحک را برگزار کرد و ناگهان دربی را از بهمن به آذر منتقل کرد. همونی که در آن بازی دوپینگ دو استقلالی مثبت شد و عزیز لاپوشانی کرد و
هندوانه ۶ ضلعی تقدیم به ۶ تاییها
آن روزی که ما گفتیم نظری قصد دارد به استقلال برسد کسی باور نکرد. ذهنیت‌ها و مسائلی که وجود داشت برای سکوها بود. ما که صحبت کردیم پس از آن همه به ما اهانت هم کردند در رسانه‌ها از طرف ماجدی و امیری مورد حمله قرار گرفتیم. وی افزود: به هر حال این موضوع وجود داشت و کسی نمی‌توانست کتمان کند حالا اگر اتفاقی هم افتاده او هست و خدای خودش. من که از غیب خبری ندارم ثابت هم شد که نظری استقلال را می‌خواهد. حالا هم که او استقلال رفته برایمان خیلی مهم نیست.
مدرسه پیر مردها: ۱-رحمتی (۳۰) ۲-حیدری (۳۰) ۳- صادقی (۳۱) ۴-بیگزاده (۳۰) ۵-عمرانزده (۲۹) ۶-منتظری (۲۹) ۷-سموئل (۳۲) ۸-نکونام (۳۲) ۹-نوری (۳۳) ۱۰-تیموریان (۳۰) ۱۱-جمشیدیان (۳۰) ۱۲-نیکبخت (۳۳) ۱۳-لاوره (۳۱) ۱۴-مجیدی (۳۷) ۱۵-برهانی (۳۰) ۱۶-اکبرپور (۲۸) ۱۷-قاضی (۲۸)
در شرایطی که خطیبی و مسئولان استقلال در این خصوص مشغول مصاحبه علیه یکدیگر بودند فدراسیون فوتبال اعلام کرد که خطیبی به دلیل نداشتن مدرک مربیگری به عنوان بازیکن کارت بازی دریافت کرده است و حق حضور کنار خط به عنوان مربی و شرکت در نشست مطبوعاتی را ندارد.
حاتمی: رفتار زشت استقلالی‌ها تاکی ادامه دارد؟
در حالی که باشگاه استقلال و علی فتح‌الله‌زاده روز به روز بر بدهی‌شان افزوده می‌شود کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با تعاملی که از خود نشان می‌دهد مسیر افزایش این بدهی را باز گذاشته است و همچنان بدهکاران این باشگاه در رفت و آمد هستند.
شعارهواداران تبریزی علیه داوری و سرمربی استقلال محسن ترکی برگردبه تیمت تماشاگران تبریزی داوری بازی دیروز را نمی پسندیدند و همین سبب شد در دقیقه ۶۰ بازی شروع کنند به شعار علیه داوری و سرمربی استقلال :« محسن ترکی برگردبه تیمت ...... امیرقلعه نویی.... به تیمت» اشاره انها به محسن ترکی ... به داوری هایی است که اشتباهات زیادی علیه تبریزی ها داشته . محسن ترکی تا به حال هر بازی استقلال و تراکتورسازی ای که سوت زده اشتباهات فاحشی به نفع استقلال و ضرر تبریزی ها داشته.
فتح الله زاده: اگر دربی را می بردیم از قهرمانی دور می شدیم و به ضررمان بود