لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
خداداد عزیزی صحبت‌های جنجالی‌اش را ادامه می‌دهد و می‌گوید:« کی‌روش در حدود ۷ تا ۱۰ میلیارد تومان پول گرفته است تا تیم را به جام جهانی ببرد اگر نمی‌برد جای تعجب داشت، اگر قرار بود تیم را به جام جهانی نبرد به من ۱۰۰هزارتومان می‌دادند و من هم تیم را اوت می‌کردم. اینقدر افسار را به دست کی‌روش سپرده‌اند که خودش را همه کاره فوتبال می‌داند. البته مقصر فدراسیونی‌ها هستند که بعضا فوتبالی نیستند. کی‌روش در حقوق کارمندان فدراسیون هم دخالت می‌کند و آشپز و آبدارچی فدراسیون را هم او تعیین می‌کند. در ضمن آقای کی‌روش یادت باشد تو تیم ملی کشور من که همه می‌دانند سرم را هم برای ایران عزیز می‌دهم پس از آنکه در تاکتیک‌ات تغییر روش دادی و لیگی فوتبال بازی کردی با بازیکن‌های استقلال و افکار استقلالی به جام جهانی رفتید، دست‌تان هم درد نکند. اما اینکه خودت را همه کاره فوتبال بدانی درست نیست، آقای کی‌روش مردم ایران فهیم و باهوش هستند و همه چیز را تشخیص می‌دهند تو کارت را انجام داده‌ای پس دیگر با این افکار منفی و ستیزه‌جویی خرابش نکن.»
طبق معمول بجز استقلال، نامی از سایر تیم‌های ایرانی دیده نمی شود. درود بر امیر قلعه نویی برای هدایت استقلال بی پول و بحران زده به بهترین نحو ممکن.
حسین کلانی ستاره ی پرسپولیسیاس و پرسپولیسیا هرجا که میخوان کلاس بذارن و آدمای دو نفر آدم درست حسابی توجمع داشته باشن حتما ازش دعوت میکنن که باشه ...یکی دیگه هم زادمهره، وقتی اینا از تیم رقیب و امیرخان تعریف میکنن یعنی همه چی درسته.
قلعه‌نویی توانایی این را دارد که تا ۱۰ سال دیگر استقلال را در اوج هدایت کند. البته در مربیگری هم مثل دوران بازیگری پستی و بلندی‌هایی هست اما قلعه‌نویی هم جوان است و هم علم این کار را دارد.
در رده بندی ۲۰۰ باشگاه برتر جهان در سال ۲۰۱۳ بجز استقلال نامی از سایر باشگاه های ایرانی دیده نمی شود.
شایعه‌ای که از مدتی پیش در اطراف تیم تبریزی به گوش می‌رسید، سرانجام رنگ واقعیت به خودش گرفت. به گزارش بانک ورزش، در پی استعفای روز پنجشنبه مجید جلالی از هدایت تراکتورسازی، هیات مدیره این باشگاه تشکیل جلسه اضطراری داد و در آخرین دقایق شامگاه پنجشنبه به این نتیجه رسید که علی کریمی را به عنوان سرمربی بعدی سرخپوشان معرفی کند. به این ترتیب شماره هشت تراکتورسازی در ادامه لیگ سیزدهم سرمربی این تیم خواهد بود و حسن آذرنیا به عنوان مربی و یاوران تحت عنوان سرپرست او را همراهی خواهند کرد. یاوران پیش‌تر رییس کانون هواداران تراکتور بود.
در هنگام برگزاری بازی سپاهان و استقلال، در یک صحنه هنگام خروج توپ به اوت امیر قلعه نویی توپ را با سینه کنترل کرد و چند روپایی زد که این مسئله با تشویق هواداران همراه شد. قلعه نویی خیلی مسلط این کار را انجام داد و به نظر می رسد او با این سن و سال از خیلی از جوانان حال حاضر فوتبال سرحال تر باشد (دقیقه ی ۵۷:۲۰).
مدیربرنامه های لاوره تاکید کرد:" خود این بازیکن می داند که تلاش های امیر قلعه نویی بود که باعث شد مشکلش حل شود و از ایران برود. قلعه نویی ۴۰ هزار دلار از دوستش قرض گرفت تا به لاوره بدهد. او می داند که دلیل عدم حضورش در ترکیب به دلیل تمرین نکردن در یک ماهی بود که به دلیل پول در تمرینات شرکت نمی کرد و از آمادگی به دور شد."
باید انتقاد کرد از سبک بازی مورد علاقه علی دوستی مهر برای رسیدن به پروسه ای که فرگوسن از آن بعنوان " پروسه در حال پیشرفت" نام برد
کریستیانو رونالدو پس از رکوردشکنی در بازی شب گذشته (سه‌شنبه) برای یوونتوس می‌گوید رکوردها برای او اهمیتی ندارند.
تک تک جملات این مقاله با لینک منبع می باشد. همه چیز مستند.
احمدرضا عابدزاده: زلاتکو کرانچار مربی بسیار خوبی بود اما کاشانی و دایی به خاطر ارتباطات پشت پرده وی را از کار برکنار کردند تا او سرمربی پرسپولیس شود.
وقتی سعید شیرینی سعی می کنه فرمول پولدار شدنش رو بازگو کنه: \"من حتی افغانستان رفتم. داستانی دارد برای خودش. می‌رفتیم لب مرز، لباس بلوچ می‌پوشیدیم، می‌رفتیم افغانستان. بعد با تویوتا نزدیک به ۱۰۰کیلومتر می‌رفتیم از تایبات به سمت هرات. مامورهای طالبان را زیاد می‌دیدم. فکر کنید یک جوان ۲۱، ۲۲ساله رفته افغانستانی که برای سر ایرانی جایزه گذاشته‌اند. در همان دوران یک بار هم نزدیک بود به دست‌شان بیفتم. دیپلمات‌های ایرانی را شهید کرده بودند و دربه‌در دنبال ایرانی‌جماعت بودند که گیر بیاورند. من در این شرایط بدون این‌که به کسی بگویم می‌رفتم افغانستان، با لباس افغانی جنس وارد می‌کردم ایران برای خودرو. دست بچه ۱۷ساله کلاشینگف داده بودند که اگر ایرانی دیدی، تیر بزن. یعنی حتی محاکمه هم نمی‌کردند. اول می‌کشتند بعد تحقیق می‌کردند که فلانی ایرانی هست یا نه. من در این شرایط می‌رفتم دنبال کار\"
اینجا چه خبراست جناب اخموی مشهدی؟گفته بودی برای یک نیازمند از دایی طلب کمک کرده ای. به نظرت نمی شد مثلا در مشهد سراغ خداداد رفت و از او کمک گرفت؟چرا از قلعه نویی کمک نخواستی؟ چرا سراغ مهدی رحمتی نرفتی؟ می گویند او هم دست به خیر است. علی کریمی را بارها در نقش خیر دیده اند.چرا فقط دایی؟ کاش خود دایی هم جواب بدهد.
جدیدترین رده بندی باشگاه های جهان اعلام شد براساس این رده بندی بایرن مونیخ، بارسلونا و رئال مادرید به ترتیب عناوین اول تا سوم بهترین باشگاه های فوتبال جهان را اختصاص دادند.
یقین بدانید که این یک جریان دو سویه است و نمی‌تواند یک سویه باشد و برای من کاملا این مسئله روشن است و بیشتر از این هم در این باره چیزی نمی‌گویم. اگر ارتباطی بوده، دوسویه است. طبق صحبت‌های خود آقایان، خودشان گفته‌اند که (در اینجا حرفش را می‌خورد). چرا کسی جرات نمی‌کند به ما زنگ بزند؟ در هر حال به نظرم در این زمینه در قهرمانی مظلوم واقع شده است...
هنگامی که لیگ قهرمانان قرعه کشی شد با توجه به گروه سختی که داشتیم بعضی‌ها گفتند استقلال از گروه خودش هم صعود نمی‌کند دیدید که صعود کردیم بعد از آن گفتند استقلال نمی‌تواند به مرحله بعد برود اما دیدید که تیم بعدی را هم شکست دادیم و حتی در بازی با بوریرام تایلند که گفتند در تایلند به آنها می‌بازیم این اتفاق نیفتاد و ما آنها را هم شکست دادیم. من فکر می‌کنمم از استقلال ایران آنطور که باید و شاید حمایت نشد. خدا را شاکر هستیم که توانستیم حداقل به یک نتیجه بسیار خوب دست پیدا کنیم و این تیم را به ۴ تیم برتر آسیا برسانیم و این نشان می‌دهد که عمکلرد بازیکنان، مسولان و کادرفنی خوب بوده است.
امروز صبح از این برنامه با علیپور تماس گرفته شد و رییس کمیته منشور اخلاقی بی آنکه مطلع باشد امیر قلعه نویی روی خط است و به حرف های او گوش می دهد ۵ دقیقه صحبت کرد و به بیان مواضع خود در رابطه با امیر پرداخت.پس از پایان این صحبت ها امیر قلعه نویی ناگهان روی خط آمد و به لحنی تند و برآشفته به پاسخگویی به اتهاماتی پرداخت که به او نسبت داده شد.علیپور که جا خورده بود به گفته مسولان این برنامه نتوانست به خوبی جواب امیر قلعه نویی را بدهد . قلعه نویی که بی وقفه به علیپور حمله می کرد اور ا بد گوشه رینگ برد .