لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
پای یک برنامه پربیننده تلویزیونی هم در میان است در کنار نشریات زرد ورزشی، یکی از برنامه های فوتبالی سیما نیز که مخاطبین بسیاری دارد، بر اساس گزارش های متعدد اهالی فوتبال و برخی شواهد و قرائت، نه تنها در افزایش ناهنجاری های این ورزش نقش فزاینده داشته است، بلکه برخی شائبه ها درباره نقش عوامل اصلی این برنامه، برای اتصال مربیان و بازیکنان خارجی به باشگاه های داخلی وجود دارد که موضوع قابل رسیدگی دقیق تر است. بسیاری از اهالی فوتبال با ارائه مستندات و شواهد قابل اعتنا معتقدند که این برنامه با پرداختن به زشتی های فوتبال و دامن زدن به این موارد، تداوم می یابد. هرچند این برنامه، توانسته است در برابر برخی معضلات فوتبال هم نقش آفرینی کند اما در مجموع با بررسی عملکرد برنامه ای که حدود یک دهه قدمت دارد، به نظر می رسد که در این برنامه تلویزیونی، گرایش به حاشیه ها بیش از اصل شده باشد.
به دلیل دلواپسی بعضی مقامات گفتگوی شب یلدای فردوسی پور با ظریف پخش نخواهد شد!
بازداشت سلیمی عضو هیات مدیره این باشگاه در راستای بازداشت قبلی مدیران قبلی مانند سیاسی و شیرینی سه گانه اوین را کامل نمود.
دو ایرانی در بین ده بازیکن برتر تاریخ آسیا قرار دارند. علی دایی و جواد نکونام (لینک اصلی به زبان انگلیسی بود و لینک فرسی قرار داده شده است)
جدایی علی کریمی دستیار کی روش در روز آخر اردو مهمترین خبر تیم ملی در روز سفر به استرالیا بود