لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
پدر او هم به زندان محکوم شده است. در جریان محاکمه دادستان ها عنوان کرده اند که او از بهشت های مالیاتی در برزیل و آرگووئه برای مخفی کردن درآمدش از سیستم مالیاتی اسپانیا بهره برده است. مسی مدعی است که از امور مالی اش کاملا بی خبر بوده است.
می توانید اینجا قرعه کشی مجازی کنید و بعدا ببینید نتیجه واقعی چقدر به شبیه سازی شما نزدیک است... یک جور فال فوتبالی!
آنتونیو سیموئز مربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان مطالبی که اخیرا در خصوص وی در برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود را تکذیب کرد.
تیم چینی گوانگژو در مجموع دو دیدار نیمه نهایی حریف ژاپنی اش را با نتیجه ٨-١ شکست داد و به فینال جام قهرمانان آسیا رفت.
آقایان بدانند همه مسائل در آخر فصل لحاظ می‌شود. من یک نفر را مسئول رفت و آمدهای بازیکنان کردم و همه چیز را یادداشت می‌کنیم البته سرپرست تیم هم این مسائل را می‌بیند.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: ما می‌گوییم قرارداد توزی و ردی فسخ نشده است چرا که اصولا قرارداد زمانی فسخ می‌شود که از لحاظ مالی دو طرف به توافق برسند.
به گزارش خبرآنلاین؛در حالی که تعداد کمی از هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده اند،اما تعداد هواداران تراکتورسازی مرز ۱۰ هزار نفر را رد کرده است.آنها که از صبح روز پنج شنبه راهی تهران شده بودند،با تجمع پشت درهای مجموعه ورزشی آزادی شرایطی را فراهم کردند تا مسئولان این مجموعه مجبور شوند تقریبا یک ساعت زودتر درهای ورزشگاه را به روی هواداران باز کنند. ۱۰ هزار تراکتوری در جایگاهی که برایشان تعیین کرده اند نشسته اند و البته خیلی از آنها هم در راه هستند و به دلیل ترافیک موجود در اطراف مجموعه آزادی هنوز موفق به حضور در ورزشگاه نشده اند.این اتفاق در حالی افتاده است که آمبولانس های اورژانس تهران(به علاوه یک دستگاه اتوبوس اورژانس) و نیروی انتظامی در ورزشگاه مستقر شده اند.دیدار استقلال و تراکتورسازی ساعت ۱۷.۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
در این گزارش تصویری وضعیت فعلی ورزشگاه نقش جهان را میبینیم. دولت وعده داده است که ورزشگاه را تا پایان دولت دهم تکمیل کند. قضاوت درباره اینکه آیا چنین چیزی شدنی است یا نه با شما باشد و اثبات آن با گذر زمان!