لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شد و مدیریت تیمهای ملی کشتی فرنگی به حسن بابک سپرده شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پس از جلسه صبح امروز شورای فنی کشتی فرنگی با رسول خادم ، سرپرست فدراسیون کشتی، محمد بنا بار دیگر سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران شد. بنا به همراه تیم ملی کشتی فرنگی ایران نتیجه ای تاریخی در المپیک لندن گرفت و صاحب سه مدال طلا شد اما پس از آن در زمان سرپرستی خطیب از سمت خود کناره‌گیری کرد. همچنین شورای فنی کشتی فرنگی حسن بابک را به عنوان مدیر تیمهای ملی انتخاب کرد. بنا و بابک در سال ۲۰۰۶ نیز با یکدیگر تیم ملی بزرگسالان را هدایت کردند اما پس از آن راه این دو از هم جدا شد. حالا پس از حدود ۷ سال بابک و بنا یکبار دیگر در کنار هم قرار گرفته‌اند.
بیت الله عباسپور قهرمان پرورش اندام سال ۲۰۱۲، بار دیگر دیروز در مسابقات Nordic Pro ۲۰۱۳ مقام نخست را بخود اختصاص داد. پیروزی او با تشویق تماشاگران ایرانی و بیگانه در کشور فنلاند همراه بود. بیت الله عباسپور زاده سال ۱۳۵۷ در بیجار و بزرگ شده کرج میباشد. او برای نخستیبار طعم قهرمانی را در سن ۱۶ سالگی، زمانیکه قهرمان جوانان کرج شناخته شد، چشید. عباسپور اولین مسابقه اش را با مربیگری و زیر نظر عباس مهدوی (قهرمان آسیا) انجام داد. او در رشته حقوق قضایی تحصیلات خود را به پایان رسانده است. این پیروزی را به قهرمان کشورمان شادباش گفته و برایش پیروزیها و سربلندیهای بیشتری آرزمندیم.
تلویزیون توکیو بطری‌پرانی تماشاگران کره ای و کتک زدن سوشا مکانی را «کاربرد خشونت در محیط ورزشی» می نامد. ضمنا به سوءاستفاده سیاسی کره ای ها از یک رویداد ورزشی اعتراض دارد.
محمود بوقی دل پردردی دارد از روزهایی که هر طور شده راهی شهری می‌شده که استقلال بازی داشته، بدون شام، بدون جایی گرم و حتا پولی برای بلیط برگشت. عشقش آن قدر بوده که پول ودیعه خانه‌اش را داده بوق خریده و همسرش پنج ماه از خانه بیرونش کرده است اما پنج ماه خیابان خوابی هم این عشق را از سرش نینداخته است.
ظاهرا علی دایی در مصاحبه ای گفته که مسئولان فیفا فکر می کنند وضعیت زنان ایران هم به بدی وضعیت زنان افغانستان است...
۱ اسپانیا. ۲ برزیل. ۳ ایتالیا. ۴ روسیه. ۵ پرتقال. ۶ آرژانتین. ۷ ایران
فکر کنم سال ۱۳۷۷ باشه. خدادا به شوخی میگه اگه هواپیما افتاد و من مردم ثروتم برسه به... علی دایی میگه سه دانگ مغازه بیشتر نداره... مهدوی کیا فقط میخنده...
مبارزه بعدی که جنجال آفرین شد را ساتوشی شیمیزو از ژاپن و محمد عبدالحمیدف از جمهوری آذربایجان در دسته ۵۶ کیلویی ها برگزار کردند. بوکسور ژاپنی تا راند آخر با نتیجه ۱۲ بر ۵ عقب بود اما به خاطر خستگی مفرط حریف، موفق شد او را ۵ بار ناک‌دان کند. داوران اما فقط ۵ امتیاز دادند تا بوکسور آذربایجانی که دائم روی کف رینگ بود، ۱۲ بر ۱۰ پیروز شود! ژاپنی ها بلافاصله اعتراض رسمی خود را ارائه کردند. شیمیزو پس از مسابقه به خبرنگاران گفت: \"انگلیس خانه بوکس است و تماشاگران هم از من حمایت کردند که از این موضوع خیلی خوشحالم. نمی‌فهمم چرا داوران علیه من رای دادند.\" دو روز قبل نیز مهیار منشی پور قهرمان سابق بوکس حرفه ای جهان، به تلویزیون بی بی سی فارسی گفته بود که آذربایجان، از جمله کشورهایی است که نفوذی غیر قابل انکار در سطوح عالی فدراسیون جهانی بوکس دارد. با این حال پس از بازبینی فیلم مسابقه، به دلیل آنچه اشتباه محرز داور در عدم شمارش در موقعیت ناک­دان و قطع نکردن مسابقه اعلام شد، رای این مبارزه تغییر کرد تا شیمیزو راهی یک چهارم نهایی شود.
این مصاحبه در تیرماه سال ١٣٩٢ پس از بازگشت سرمربی به کشور متبوعش با وی انجام گرفت. خبرنگار: آقای سرمربی، مدت قرارداد شما با فدراسیون فوتبال ایران به پایان رسید و اکنون که تیم ملی ایران به جام جهانی راه نیافته، شما به کشور خود بازگشته‌اید. اولین سؤال من این است که چرا موفق نشدید تیم ملی فوتبال ایران را به جام جهانی برزیل ببرید؟ سرمربی: به هزار و یک دلیل. خبرنگار: لطفاً هفت فقره دلیل بیان کنید! سرمربی: ١) بیگانگی کامل مسئولان فدراسیون فوتبال ایران با پدیده‌ای به نام فوتبال. ٢) وجود هرج و مرج و دزدی‌های کلان در تمام سطوح مدیریتی. ٣) کمبود امکانات ورزشی و وضعیت شرم‌آور زمین‌ها و ورزشگاه‌ها. ٤) استفاده ابزاری و سیاسی از ورزش و ترویج فرهنگ نوحه‌خوانی و سینه‌زنی توسط مأمورین ارزشی در رختکن‌ها. ۵) خودداری کشورهای صاحب فوتبال در اروپا و آسیا و آمریکای لاتین برای انجام بازی‌های تدارکاتی با تیم ملی ایران به دلیل بی‌اعتباری رژیم جمهوری اسلامی و فدراسیون فوتبال ایران در عرصۀ بین‌المللی. ٦) محرومیت نیمی از جمعیت ایران - زنان - از ورود به ورزشگاه‌ها. ٧) فشارهای روحی و روانی وارده از سوی مأمورین ارزشی به بازیکنان در مسائل خصوصی مانند مدل موی سر و خالکوبی رو بازوها و نحوۀ ابراز شادی پس از زدن گل و غیره. خبرنگار: پس می‌فرمایید خداوکیلی از هیچ چیز فوتبال ایران خوش‌تان نیامد؟ سرمربی: گفتی خداوکیلی و من هم باید خداوکیلی جواب بدهم که چرا، از دو چیز خیلی خوشم آمد. ١) تماشاگران صبور و همیشه وفادار ایرانی. ٢) درآمد خوب خودم در قالب دلارهای آمریکایی. زت زیاد!