لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات دوپینگ در حالی بعد از ظهر شنبه تشکیل جلسه داد و پرونده ۳ بازیکن لیگ برتری و یک بازیکن لیگ دسته اول مورد بررسی قرار گرفت به دلیل عدم درخواست استیناف از سوی بازیکنان و بر اساس قوانین، اسامی بازیکنانی که به اخطار کتبی بدون گذراندن دوره محرومیت محکوم شدند، به شرح زیر اعلام می شود لازم به ذکر است این بازیکنان به دلیل اینکه فاقد سابقه قبلی محکومیت تخلف از قوانین مبارزه با دوپینگ هستند و از ماده ممنوعه میتل هگزان آمین استفاده کردند، شامل تخفیف شده و به اخطار کتبی بدون گذراندن دوره محرومیت محکوم شدند مهدی امیرآبادی- باشگاه استقلال سید میثم حسینی- باشگاه استقلال مهرداد پولادی- این بازیکن در حال حاضر در باشگاه پرسپولیس بازی می کند اما زمانی که تست کنترل دوپینگ از وی گرفته شده در تیم مس کرمان حضور داشت حسین کیانی مقدم- باشگاه شهرداری اراک کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات دوپینگ اعلام کرد طبق مفاد ماده ۸۲ آئین نامه ملی مبارزه با دوپینگ، این توبیخ به منزله یک بار تخلف است و در صورت تکرار از سوی بازیکن در مراحل رسیدگی بعدی از نظر ملاک تصمیم گیری با تشدید مجازات مد نظر قرار خواهد گرفت. در پایان لازم به یادآوری دوباره است رای صاده شده برابر با مواد ۹۰ تا ۹۶ آئین ملی مبارزه با دوپینگ ایران از امروز اول تا سوم اسفند قابل اعتراض در کمیسیون استیناف آراء دوپینگ فدراسیون فوتبال خواهد بود
این لینک حدود ۱۱ سال پیش توسط Redpower فرستاده شده و ۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
کاپیتان سرخ پوشان قصد دارد تمام پیراهن های ورزشی خود را در جهت امور خیریه به فروش برساند. به گزارش اولین پایگاه تخصصی فوتبال پارس فوتبال دات کام، تکنیکی ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران پس از اهدای پیراهنش به چاق ترین پسر ایران در حاشیه بازی با صبای قم باز هم مورد توجه مردم و اهالی رسانه قرار گرفت. این در شرایطی است که کریمی در همان مسابقه یک حرکت دیگر هم انجام داد که از نظر رضا عنایتی حرکت جوانمردانه سال فوتبال ایران است. مهاجم صبا می گوید: «در یک صحنه کریمی حمدی نژاد را دریبل زد اما دستش به صورت مدافع تیم ما خورد و در شرایطی که می توانست یک موقعیت عالی برای تیمش ایجاد کند یک لحظه ایستاد و زمانی که دید حمدی نژاد در اثر ضربه دچار مصدومیت شده توپ را به بیرون زد. به نظرم این بهترین حرکت جوانمردانه امسال در فوتبال ایران است. فکر می کنم علی هر چقدر بازیکن بزرگتری شده، مرامش هم بیشتر شده» حالا کاپیتان محبوب پرسپولیس پس از برآورده کردن آرزوی بلند قامت ترین و چاق ترین پسران ایران، پرداخت هزینه های درمان مجتبی محرمی و بابک معصومی، حمایت از کودکان بی سرپرست و... می خواهد با حراج کلیه پیراهن های ورزشی اش گام دیگری در جهت امور خیریه بردارد. ستاره ای که در سال های گذشته به یک بازیکن مغرور پرخاشگر معروف بود، حالا در ساعت اولیه صبح برای شرکت در مراسم محراب شاهرخی به بهشت زهرا می رود و تنها نماینده ای از جامعه فوتبال می شود که در سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی حضور دارد. کریمی بزودی کلیه پیراهن های پرسپولیس، شالکه، الاهلی و بایرن مونیخ را با امضای خودش به فروش خواهد رساند تا درآمد حاصل از آن خرج امور خیریه شود.
این لینک حدود ۱۱ سال پیش توسط Redpower فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
به گزارش کانون هواداران پرسپولیس، عادل فردوسی پور با اشاره به اسم حنیف عمران زاده با تعجب گفت: در لیستی که مسئولان استقلال در اختیار مسئولین AFC داده اند، نام عمرانزاده سهیل عنوان شده است که در نوع خود جالب است. وی ادامه داد: در لیست ذوب آهن هیچ بازیکنی به نام ایمن یا امین نیست و فکر نمیکنم خطر جدی دروازه ی رحمتی را تهدید کند. فردوسی پور در صحنه ای دیگر با کنایه به موهای پرویز مظلومی با تعجب گفت: در این لحظه بارش باران در ورزشگاه شروع شده، اما پرویز مظلومی همچنان کنار زمین ایستاده است. پرویز مظلومی برای آسیب نرسیدن به موهایش (کلاه گیسش) معمولا هنگام بارندگی روی نیمکت می نشیند.
این لینک حدود ۱۱ سال پیش توسط Redpower فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟