لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
پایان بازی استقلال و پرسپولیس در دربی ۸۰ با درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم همراه بود.
این لینک حدود ۷ سال پیش توسط PGoalkeeper فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
کاروان استقلال در شرایطی قرار است عصر پنجشنبه راهی ارمنستان شود که تا روز چهارشنبه هیچ خبری از این سفر منتشر نشده بود و قرار بر این بود که شاگردان امیر قلعه نویی روز پنجشنبه به مصاف آرارات بروند اما ناگهان برنامه تغییر کرد. علت اصلی این سفر ناگهانی به تورنمنتی مربوط می‎شود که قرار است استقلال در تعطیلات نیم فصل در آن شرکت کند. این تورنمنت چهار جانبه در کشور آمریکا برگزار می‌شود و از آنجایی که این کشور در ایران سفارتخانه ندارد استقلالی‌ها عازم ایروان شدند تا ویزای خود را در ارمنستان تهیه کنند. قرار است ملی پوشان این تیم که هم اکنون در کشور پرتغال حضور دارند پس از برگشت به تهران در سفری یک روزه به ارمنستان بروند تا ویزای کشور آمریکا را تهیه کنند. البته هنوز شواری برون مرزی وزارت ورزش و جوانان موافقت خود با سفر این تیم به آمریکا اعلام را نکرده است اما از آنجایی که استقلالی‌ها به دنبال ویزا هستند به نظر می‌ رسد مانعی برای این سفر وجود نخواهد داشت.
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط PGoalkeeper فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
لیدرهای استقلال که به واسطه حضور امیرقلعه‌نویی در ورزشگاه شهید فکوری حاضر شده بودند تا از تیم‌شان حمایت کنند، پس از مسابقه به زمین مسابقه رفتند و با چاقو یکی از بازیکنان پرسپولیس را مصدوم کردند و البته مربیان این تیم را هم کتک زدند.
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط PGoalkeeper فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟