لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
ببینید. حتماً حتماً. خییییییییییییلی باحاله.
در جریان بازی تیم ملی ایران و کره جنوبی ، زنان کره‌ای طرفدار تیمشان در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند.
آرژانتین موفق شد با گلزنی لیونل مسی تیم شیلی را در جریان مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شکست بدهد. یه گل استثنایی از لیونل مسی.
امیر عابدزاده با حضور در هیات فوتبال استان تهران قرارداد خود را به مدت سه سال با باشگاه پرسپولیس به ثبت رساند.
بازی خاطره انگیر در جام ملتهای آسیای ۲۰۰۴ در چین. آتیش بازی علی کریمی در این بازی. عجب بازی بود.
خبرگزاری پرسپولیس : مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه یکی از مسئولان تیم استقلال با طرح معاوضه «جی لوید ساموئل» با مهاجمان پرسپولیس قصد خدشه زدن به روابط دو باشگاه را دارد، گفت: خیال استقلالی‌ها راحت باشد چون هیچ بازیکنی را معاوضه نمی‌کنیم. حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: باشگاه پرسپولیس خواهان به خدمت گرفتن «جی لوید ساموئل» است اما خیال استقلالی‌ها راحت باشد اگر قرار است این بازیکن به پرسپولیس بیاید هیچکدام از بازیکنان تیم خود را در قبال این انتقال معاوضه نخواهیم کرد. وی در همین خصوص افزود: از زمانیکه بحث انتقال «ساموئل» در رسانه‌ها مطرح شده هر روز نام یک مهاجم پرسپولیس برای معاوضه با وی مطرح می‌شود. ما می‌دانیم که رسانه‌ها و خبرگزاری‌های معتبر بدون داشتن منبع موثق چنین اخباری را درج نمی‌کنند و به طور حتم این خبر از طریق یکی از مسئولان استقلال که ما می‌دانیم چه کسی است، در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: طی چند وقت اخیر علاوه بر مطرح شدن نام کریم انصاریفرد و ایمون زاید برای معاوضه با ساموئل، امروز شاهد هستیم که نام محمد قاضی مطرح می‌شود. ما با رصد کردن این اخبار به این نتیجه رسیدیم که یکی از مسئولان تیم استقلال چنین اخباری را رسانه‌ای می‌کند و اگر همینطور پیش برویم نام تک تک بازیکنان پرسپولیس طی روزهای آینده برای معاوضه با ساموئل در رسانه‌ها مطرح می‌شود. قدوسی خاطر نشان کرد: آیا شیوه‌ای که یکی از مسئولان تیم استقلال برای نقل و انتقال بازیکنان در نظر گرفته، روش درستی است؟ با اتخاذ چنین روشی این شائبه بوجود می‌آید که هدف از رسانه‌ای کردن چنین خبرهایی به هم ریختن تیم و تمرکز بازیکنان پرسپولیس است. وی در همین خصوص افزود: آیا درست است که تمرکز بازیکنان ملی پوشی مانند کریم انصاریفرد و محمد قاضی را در آستانه بازی با تیم ملی فوتبال کره جنوبی به هم بریزد؟ اگر این افراد به فکر منافع باشگاه پرسپولیس نیستند، چرا به منافع ملی فکر نمی‌کنند؟ مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: در مجموع باید بگویم ما به دنبال جذب «ساموئل» هستیم و در این خصوص هیچگونه مشکل مالی نداریم و اگر رقم پیشنهادی باشگاه استقلال معقول و منطقی باشد، این نقل و انتقال صورت می‌گیرد. البته باید تاکید کنیم ساموئل نیز یکی از گزینه‌های پرسپولیس در جذب هافبک خارجی است و خبرهایی که از این لحظه در خصوص طرح معاوضه «ساموئل» با بازیکنان پرسپولیس می‌شود، مورد تایید ما در باشگاه پرسپولیس نیست. قدوسی با تاکید بر اینکه این اظهارات خود را با هماهنگی با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مطرح می‌کند، گفت: امیدوارم مدیرعامل باشگاه استقلال به فردی که هر روز نام یک بازیکن پرسپولیس را برای معاوضه با «ساموئل» مطرح می‌کند، تذکر لازم را بدهد. ما می‌دانیم فتح‌الله‌زاده یک مدیر با رفتار کاملا حرفه‌ای است که اجازه نخواهد داد با مطرح شدن چنین مسائلی در رسانه‌ها خدشه‌ای بین روابط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ایجاد شود.
باشگاه پرسپولیس برای پر کردن خلاء میانه میدان خود این روزها تلاشش را دوچندان کرده است، یکی از گزینه‌های اصلی این باشگاه کسی نیست جز آندرانیک تیموریان. جام: پرسپولیسی ها علاوه بر مذاکره با رضا حقیقی هافبک تدافعی فجر سپاسی و مذاکره با استقلال برای جذب جی لوید ساموئل همچنان رویای جذب آندرانیک تیموریان را هم در سر دارند. در این رابطه گفته می شود روز گذشته سعید شیرینی سرپرست پرسپولیسی ها در محل اردوی تیم ملی حضور یافته و مذاکراتی را با اندرانیک تیموریان ملی پوش باشگاه الخریطات قطر داشته است.مذاکراتی که هنوز نتیجه‌ای از آن به بیرون درز نکرده است.
دشمنی این نظام با علی کریمی خیلی وقته که قدیمیه. این هم از صدا و سیمای رژیم.
یک مقام مسئول در باشگاه پرسپولیس گفت: محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه علاقه مند به حضور علی کریمی در پرسپولیس است و در این راه تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت.
مصاحبه اش با برنامه خارج از گود. خودم چون خونه ام میدون امام حسین هستش. این بنده خدا رو دیدمش. اشکهاش جیگر آدم رو می سوزونه. ببینید.
pes بازها و fifa بازها , بخصوص تو xbox۳۶۰ و ps۳ حتماً ببینید. باحاله.