لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
«اسماعیل خلیل زاده» رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال و متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان دستگیر شد. به گزارش خبرگزاری مهر، «اسماعیل خلیل زاده» رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال و متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان از سوی سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان دستگیر شد. وی هفته گذشته به اتهام پولشویی و اخلال در نظام تولید تحت تعقیب قضائی قرار گرفته بود که به علت ابتلاء به ویروس کرونا پس از تفهیم اتهام با صدور قرار وثیقه سنگین و تودیع آن، آزاد شد. گفتنی است؛ «سید مهدی فلاح میری» دادستان مرکز استان گیلان در رابطه با آخرین جزئیات این پرونده اعلام کرد دستگاه قضائی همزمان با پیگیری برای احیای تولید در شرکت ابریشم گیلان، با تشکیل پرونده کیفری در حال رسیدگی به اتهامات اشخاصی است که طی سالیان متمادی موجب اخلال در تولید این کارخانه شده‌اند.
این لینک حدود ۱ سال پیش توسط Hossein1502 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
برخی هواداران استقلال که قصد داشتند بنر تصویر مهدی رحمتی را در ورزشگاه محل تمرین آبی پوشان نصب کنند، با مخالفت گروه دیگری از هواداران مواجه شدند.
این لینک حدود ۱۰ سال پیش توسط Hossein1502 فرستاده شده و ۲ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
در حالیکه انتقادات از استقلال به دلیل شکست مقابل الجزیره امارات ادامه دارد و خیلی ها پرویز مظلومی را سیبل قرار داده اند، خبر می رسد که برخی از استقلالی ها میشائیل هنکه آلمانی را در این شرایط مقصر می دانند.
این لینک حدود ۱۰ سال پیش توسط Hossein1502 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
تیم ملی فوتسال بانوان اولین دیدار خود را مقابل عراق با پیروزی پر گل به پایان رساند.
این لینک حدود ۱۰ سال پیش توسط Hossein1502 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟