لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
مجید جلالی عنوان کرد: تیم ملی مقابل بوسنی بد نبود اما کمی بدن بازیکنانمان تحلیل رفته بود. در این بازی ذهنیت دفاع مطلق را کنار گذاشته بودیم. به گزارش تسنیم، وی افزود: جام‌جهانی برای ما تمام شد و حضور خوبی در این رقابت‌ها داشتیم و عملکردمان از آنچه انتظار می‌رفت بهتر بود. باید برای ۴ سال آینده فکر کنیم و برنامه‌ریزی‌های مناسب را از امروز داشته باشیم. سرمربی سایپا در خصوص اینکه ماندن کی‌روش می‌تواند به تیم ملی کمک کند یا خیر گفت‌: باید ببینیم از تیم ملی چه می‌خواهیم و نباید به نتایج زودگذر دلخوش باشیم. باید یک سبک بازی برای تیم ملی انتخاب کنیم که با خصوصیات فوتبال ما مناسب باشد، ضمن اینکه باید به تغییر نسل فکر کنیم که به نظر من این کار از دست کی‌روش بر می‌آید.
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط Behrud فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
دراگان اسکوچیچ در گفت‌وگو با فارس در مورد شکست یک بر صفر ایران مقابل آرژانتین گفت: من از این باخت واقعاً ناراحتم، انگار تیم ملی کشورم شکست خورده است. ایران به هیچ عنوان مستحق باخت نبود و شایسته پیروزی هم بود. وی ادامه داد: ایران بسیار باهوش بازی کرد و باید به این تیم افتخار کرد. آرژانتینی‌ها سورپرایز شده بودند و حتی نمی‌توانستند بازی خودشان را انجام بدهند. علت این مسأله هم بازی با برنامه ایران بود. سرمربی اهل کروات فولاد خوزستان تصریح کرد: آرژانتینی‌ها فکر می‌کردند فقط باید در این بازی حمله کنند، اما در نیمه دوم متوجه شدند باید بیشتر به دفاع کردن فکر کنند تا حمله کردن. ایران سیستم دفاعی آرژانتین را به هم ریخت و تیم‌های بزرگ دنیا باید از این روش بازی ایران درس بگیرند و بدانند چگونه مقابل آرژانتین باید بازی کنند. اسکوچیچ با ستایش بازی ایران گفت: فوتبال نشان داد که همیشه حق به حقدار نمی‌رسد، من ایرانی نیستم اما به تیم ملی ایران افتخار می‌کنم، حس خوبی دارم که این بازی را در ایران نگاه کردم.
این لینک حدود ۸ سال پیش توسط Behrud فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟