از اينستاگرام ایران‌اینترنشنال ورزشی

باشگاه رئال مادرید پس از انتشار مصاحبه آنچلوتی درباره کنار کشیدن قهرمان اروپا از جام جهانی باشگاه‌ها، در بیانیه‌ای تاکید کرد که در جام جهانی باشگاه‌ها در تابستان سال ۲۰۲۵ شرکت می‌کند. در ادامه هم سرمربی رئال در توییتی اعلام کرد از مصاحبه‌اش برداشت اشتباه شده است.

صبح امروز مصاحبه‌ای از کارلو آنچلوتی با یک روزنامه ایتالیایی منتشر شد که او گفته بود: «رئال مادرید به جام جهانی باشگاه‌های جهان نخواهد رفت. فیفا می‌تواند این مسابقات را فراموش کند. ارزش یک بازی رئال مادرید ۲۰ میلیون یورو است، اما فیفا می‌خواهد این مبلغ را به کل مسابقات ما بدهد. ما دعوت آن‌ها را رد می‌کنیم. مانند ما، باشگاه‌های دیگر هم این دعوت را رد خواهند کرد.»

در واکنش، رئال مادرید اعلام کرد که درباره حضورش در جام جهانی باشگاه‌ها که توسط فیفا در فصل آینده ۲۰۲۴-۲۰۲۵ برگزار می‌شود، تردیدی وجود ندارد: «باشگاه ما همانطور که برنامه‌ریزی شده بود، در این رقابت رسمی که با افتخار و با نهایت اشتیاق با آن روبرو هستیم، شرکت خواهد کرد تا میلیون‌ها هوادار ما در سرتاسر جهان دوباره با عنوانی جدید رویاپردازی کنند.»

همچنین کارلتو در توییتی در تکذیب اظهاراتش نوشت: «در مصاحبه‌ام با ایل جیورناله، سخنان من درباره جام باشگاه‌های جهان آنطور که انتظار داشتم تفسیر نشده است. مهمتر از آن، من علاقه‌مندم که شانس بازی در یک تورنمنت را داشته باشم که به نظرم می‌تواند فرصتی عالی برای بدست آوردن عناوین بزرگ با رئال مادرید باشد.»
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.