از اينستاگرام ایران‌اینترنشنال ورزشی

فاطمه عادلی، ملی‌پوش تیم فوتبال سپاهان بعد از گلزنی مقابل زارع باطری سنندج در هفته سوم لیگ برتر فوتبال زنان در حرکتی نمادین و در همراهی با خیزش انقلابی ایرانیان جلوی جشم و دهان خود را گرفت که این حرکت منجر به دور شدن از ترکیب تیم ملی و مصدومیت اجباری این بازیکن شد.

روزنامه اعتماد نوشت: بلافاصله بعد از ديدار سپاهان و زارع باطري، عكاساني كه آن عكس را به ثبت رسانده بودند توسط مديران خود توبيخ شده و مجبور شدند كه ثبت آن عكس را به‌ طور كلي انكار كنند، اما اصل ماجرا اين نيست.

فاطمه عادلی که برای بازی دوستانه تیم ملی فوتبال زنان مقابل بلاروس در لیست تیم ملی قرار داشت در ترکیب تیم ملی هم قرار نگرفت و به نوشته روزنامه اعتماد، مربیان تيم ملی در آن روز خطاب به ديگر بازيكنان كه جويای حال همبازی خود بودند گفتند كه عادلی از ناحيه چهارسر دچار مصدوميت شده و قادر به حضور در مسابقه  نيست.

در بخشی از گزارش روزنامه اعتماد آمده است، نكته عجيب‌تر اينكه بعد از اتمام اردوي تيم ملي و در فاصله چهار روز، ظهر ديروز فاطمه عادلی در ديدار هفته چهارم سپاهان برابر كيان نيشابور نود دقيقه بازی كرده و هيچ خبری از آن مصدوميت نبود. با اين تفاسير به نظر می‌رسد بازيكن تيم ملی ايران به دليل آن شادی گل از تركيب تيم ملی كنار گذاشته شده بود
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.