از اينستاگرام ایران‌اینترنشنال ورزشی

پاکو خمس، سرمربی تراکتور، درباره مقایسه نتایج این تیم با سه مدعی دیگر قهرمانی، گفت: «من خودم را با گواردیولا، آنچلوتی و کلوپ مقایسه نمی‌کنم و سعی می‌کنم بهترین خودم را ارائه دهم. تیم‌ها و بازیکنان هم باید همین کار را کنند و نباید مدام خودشان را مقایسه کنند.»

سرمربی اسپانیایی تراکتور که در یک نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌داد، درباره اینکه به سپاهان، استقلال و پرسپولیس باخته، گفت: «تا جایی که من می‌دانم لیگ ۱۶ تیم دارد و ما باید با ۱۵ تیم رقابت کنیم. همه بازی‌ها مهم هستند و ما باید مقابل همه آنها بهترین بازی‌مان را ارائه کنیم. البته هیچ شکی نیست که نتایج‌مان مقابل تیم‌هایی که گفتید خوب نبوده و هیچ بهانه‌ای هم قابل قبول نیست. ولی بی‌عدالتی بزرگی است که نتایج فقط مقابل این سه تیم یادآوری می‌شوند.»

خمس درباره بازیکنانی که در اختیار دارد، گفت: «از تیمی که دارم بسیار بسیار راضی هستم. از اینکه مربی این باشگاه و بازیکنان هستم به خودم افتخار می‌کنم. به نظرم گروهی از بازیکنان را کنار هم دارم که از لحاظ حرفه‌ای و شخصی عالی هستند. من که هر روز تمرینات این بازیکنان را دنبال می‌کنم به این نتیجه رسیدم که ارزشش را دارد تا با آنها کار کنم.»
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.