از اینستاگرام فدراسیون فوتبال ایران
تراکتور ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید در شرایطی به مصاف النصر برود که عربستان برود که این تیم سه بازیکن اصلی تاثیرگذار خودش را در اختیار نخواهد داشت. النصر در مرحله گروهی در تقابل با  السد، الوحدات و فولاد ایران توانست با 11 امتیاز به عنوان صدرنشین گروه راهی مرحله حذفی شود. آنها در این 6 بازی سه برد، دو مساوی و یک شکست را تجربه کردند و با اینکه تیم خوبی دارند، اما شکست دادن آنها کار سختی نیست که از هیچ تیمی توان انجام دادن آن را نداشته باشد. النصر در شرایطی باید با تراکتور پیکار کند که عبدالرزاق حمدالله ستاره خط حمله خود را به دلیل دو اخطاره شدن در بازی که به صورت تک حذفی برگزار می‌شود دراختیار ندارد. عبدالله مادو کاپیتان و مدافع تیم النصر در کنار لاجامی دو بازیکن دو اخطاره دیگر النصر عربستان هستند که جدال با تراکتور را از دست داده‌اند؛

این بازی  احتمالا در یکی از روزهای 22 یا 23 شهریور برگزار می‌شود و طبق روال چند سال گذشته باید در زمین بی طرف برگزار شود. البته چون النصر به عنوانصدرنشین صعود کرده شهر و کشور میزبان را خودش باید انتخاب کند. مگر اینکه در چند ماه آینده، کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره این اختلاف بین ایران و عربستان تصمیم جدیدی اتخاذ کند.

فراموش نکنیم که تراکتور ایران تنها تیم بدون شکست دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب آسیا بود و این نباختن و غیبت ستاره‌های النصر می‌تواند بهترین فرصت را برای شکست دادن النصر برای شاگردان رسول خطیبی فراهم کند.

#فدراسیون_فوتبال #تراکتور #فوتبال #فوتبال_ایران #لیگ_قهرمانان_آسیا
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.