از اينستاگرام ایران‌اینترنشنال ورزشی


با وجود اینکه استقلال در بیانیه‌ای گفته مشکلی برای دریافت مجوز حرفه‌ای وجود ندارد، اما اعتماد آنلاین در گزارشی مدعی حذف سه‌باره استقلال از آسیا شده است: «شواهد حاکی از آن است که هت‌تریک استقلال در حذف از آسیا رقم خورده مگر اینکه باشگاه با انتشار اسنادی این مساله را تکذیب کند.»

در این گزارش آمده: «مدیران #استقلال رویه‌ سال‌های گذشته که در نهایت به حذف آبی‌ها منجر شد را در پیش گرفته و به جای شفاف‌سازی و صداقت با هواداران به انتشار خبرهای مبهم و مصاحبه‌های ناشناس رو آورده‌اند. این روزها دل توی دل هواداران استقلال نیست که آیا غیبت آنها از آسیا سه‌باره می‌شود یا خیر. آنها با خودشان می‌گویند حتماً به اصطلاح «گیر و گوری» توی کار هست که باشگاه جرات نمی‌کند بیانیه رسمی منتشر کند.»

در پایان آمده: «به هر حال باید تا زمان بررسی مدارک توسط کمیته‌های صدور و استیناف مجوز حرفه‌ای در داخل کشور و سپس بررسی این مدارک توسط AFC باشیم تا ببینیم نتیجه چه می‌شود، اما شواهد حاکی از آن است که هت‌تریک استقلال در حذف از آسیا رقم خورده مگر اینکه باشگاه با انتشار اسنادی این مساله را تکذیب کند. آنچه در این میان واضح است اینکه تا روز نهایی اعلام نتایج بررسی مدارک تیم‌ها آبی‌ها از نگرانی جان به لب خواهند شد و این تقصیر مدیریت باشگاه استقلال و شخص علی خطیر است.»
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.