لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
سلاطین فوتوشاپ
این لینک حدود ۷ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
شاهکار بزرگ افتخاری در استقلال؛ استقلال از پنجره ی نقل و انتقالات محروم شد
این لینک حدود ۱۴ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
مقصر اصلی این درگیری‌ها چه کسی بود؟ شما در گزارش خود چه نوشتید؟ من در گزارش خودم هم نوشتم که مقصر اصلی، برخی طرفداران استقلال خوزستان بودند که سنگ‌پرانی به سمت هواداران پرسپولیس را شروع کردند. به نظر هم می‌رسید همه چیز از قبل هماهنگ شده باشد. دوستان سنگ، چوب و انواع و اقسام وسایل دعوا و درگیری را داشتند! البته نیمکت استقلال خوزستان هم با حرکات خود مردم و طرفداران این تیم را تحریک کردند.
این لینک حدود ۱۷ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
روزنامه جام جم ارگان مکتوب صداوسیما نوشت:هماهنگی با مسئولان و مدیران گروه یک شبکه برای انجام یک مصاحبه اختصاصی از اصول ابتدایی و بدیهی برنامه‌سازی در تمام تلویزیون‌های دنیاست.
این لینک حدود ۲۷ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
...
این لینک حدود ۳۰ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
مرتضی کریمی با عذرخواهی به خاطر اشتباه خود در داربی ۶۹ گفت: آن داربی را پرسپولیس به اشتباه من باخت. کمک‌داور سابق فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اشتباه خود در داربی سه فصل پیش اظهار کرد: من گل سالم پرسپولیس را آفساید گرفتم و بعدا متوجه اشتباه خودم شدم. بعد از بازی، راهنمایی غلط یکی از مجریان باعث شد که عذرخواهی نکنم و روی اشتباه خود پافشاری کنم. وی ادامه داد: حبیب کاشانی، مدیرعامل پرسپولیس در آن زمان با من صحبت کرد و گفت اگر عذرخواهی کنی همه چیز تمام می‌شود اما با وجود اینکه من شاگرد او بودم اشتباه بزرگ‌تری کردم و عذرخواهی نکردم. کریمی گفت: در آن لحظه حواسم به تابلوی تبلیغاتی بود که آن را در جای بدی گذاشته بودند و من می‌خواستم بگویم که جایش را عوض کنند. من بزرگ‌ترین اشتباهم را انجام دادم و باید بگویم که علی دایی بعد از آن بازی فقط یکی دو بار مصاحبه کرد و گفت داور اشتباه کرده است. کمک داور سابق فوتبال در ادامه گفت: من بعد از آن به عنوان کارشناس داوری در باشگاه راه آهن مشغول به کار شدم و بارها و بارها علی دایی را در زمین تمرین دیدم اما او یک بار هم به اشتباه من در آن بازی اشاره نکرد. اعتراف می‌کنم که پرسپولیس آن داربی را به من باخت اما همین که دایی اشتباه من را به رویم نمی‌آورد، بیشتر خجالت می‌کشیدم.
این لینک حدود ۵۵ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
به گزارش خبرگزاری فارس، پس از مشکلات فراوان و تلاش‌های شبانه‌روزی محمد رویانیان بالاخره ۵۰۰ هزار دلار به حساب باشگاه عجمان ریخته شد و سپس اماراتی‌ها توافقنامه خود را با باشگاه پرسپولیس رسما امضا کردند. پرسپولیسی‌ها قرار است ۳۰۰ هزار دلاری دیگر در آبان یا آذر به عجمانی‌ها پرداخت کنند. با این حساب محمدرضا خلعتبری با توجه به اینکه ساعت ۲ دقیقه بامداد امروز این توافقنامه را امضا کرد، رسما به پرسپولیس پیوست و دقایقی دیگر با حضور در کنار رویانیان قرارداد خود را با پرسپولیس امضا می‌کند. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=۱۳۹۲۰۶۱۰۰۰۰۳۳۸#sthash.IaOuh6iF.dpuf
این لینک حدود ۵۵ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛محمد رضا خلعتبری در صفحه شخصی اش در فیس بوک نوشت:«شماره ۹۹ را در پرسپولیس بر تن نخواهم کرد.» او که به گفته خودش از روز شنبه در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهد شد در ادامه مطلبش آورده است:«به احتمال ۹۹ درصد،دربی نخستین بازی من برای پرسپولیس خواهد بود.در این بازی شماره ۹۹ را نه،بلکه شماره ۶۶ را به تن خواهم کرد.»
این لینک حدود ۵۵ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
سرمربی راه آهن سورینت معتقد بود حنیف عمران‌زاده در موقعیت آفساید پاس گل را به ساموئل داده است.
این لینک حدود ۵۵ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
عزیزمحمدی در تمام سفرهای خارجی همراه استقلال هست. عزیزمحمدی همونی بود که در دوران مدیریتش اون جام حذفی مضحک را برگزار کرد و ناگهان دربی را از بهمن به آذر منتقل کرد. همونی که در آن بازی دوپینگ دو استقلالی مثبت شد و عزیز لاپوشانی کرد و
این لینک حدود ۵۵ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
هندوانه ۶ ضلعی تقدیم به ۶ تاییها
این لینک حدود ۵۵ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
آن روزی که ما گفتیم نظری قصد دارد به استقلال برسد کسی باور نکرد. ذهنیت‌ها و مسائلی که وجود داشت برای سکوها بود. ما که صحبت کردیم پس از آن همه به ما اهانت هم کردند در رسانه‌ها از طرف ماجدی و امیری مورد حمله قرار گرفتیم. وی افزود: به هر حال این موضوع وجود داشت و کسی نمی‌توانست کتمان کند حالا اگر اتفاقی هم افتاده او هست و خدای خودش. من که از غیب خبری ندارم ثابت هم شد که نظری استقلال را می‌خواهد. حالا هم که او استقلال رفته برایمان خیلی مهم نیست.
این لینک حدود ۵۵ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
مدرسه پیر مردها: ۱-رحمتی (۳۰) ۲-حیدری (۳۰) ۳- صادقی (۳۱) ۴-بیگزاده (۳۰) ۵-عمرانزده (۲۹) ۶-منتظری (۲۹) ۷-سموئل (۳۲) ۸-نکونام (۳۲) ۹-نوری (۳۳) ۱۰-تیموریان (۳۰) ۱۱-جمشیدیان (۳۰) ۱۲-نیکبخت (۳۳) ۱۳-لاوره (۳۱) ۱۴-مجیدی (۳۷) ۱۵-برهانی (۳۰) ۱۶-اکبرپور (۲۸) ۱۷-قاضی (۲۸)
این لینک حدود ۵۶ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده است. | نظر شما چیه؟
در شرایطی که خطیبی و مسئولان استقلال در این خصوص مشغول مصاحبه علیه یکدیگر بودند فدراسیون فوتبال اعلام کرد که خطیبی به دلیل نداشتن مدرک مربیگری به عنوان بازیکن کارت بازی دریافت کرده است و حق حضور کنار خط به عنوان مربی و شرکت در نشست مطبوعاتی را ندارد.
این لینک حدود ۵۶ ماه پیش توسط persepolis17 فرستاده شده و ۲ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟