کاربر عزیز فوتبالیترین، به کمک شما نیازمندیم!
ما برای یک پروژهی مرتبط با فوتبال، شدیداً نیازمند کسب بازخورد از گروهی از کاربران فوتبالدوست میباشیم. چنانچه تمایل دارید چند دقیقهای از وقتتان را در اختیار ما قرار دهید، لطفاً از طریف «واتساپ» یا «تلگرام» برای شمارهی زیر یک پیام کوتاه ارسالکنید تا یکی از اعضای تیم فوتبالیترین در اولین فرصت با شما تماس بگیرد. لطفاً همچنین کشور محل اقامتتان را به همراه زمان مناسب برای پاسخگویی برایمان بفرستید. پیشاپیش از همراهی و محبت شما سپاسگزاریم.
شمارهی تماس (واتساپ و تلگرام): 00447512109091
|
||||||
|
||||||
اسامی داوران بازیهای هفته دوم از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا مشخص شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته داوران اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) اسامی داوران دیدارهای هفته دوم از مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۱-۲۰۲۰ را منتشر کرد.
اسامی داوران بازیهای سهشنبه شب به شرح زیر است:
گروه A:
ساعت ۲۱:۲۵/ لوکوموتیو مسکو - بایرن مونیخ با داوری ایستوان کواش از رومانی
ساعت ۲۳:۳۰/ اتلتیکومادرید - سالزبورگ با داوری اوویدو هاتگان از رومانی
گروه B:
ساعت ۲۱:۲۵/ شاختار دونتسک - اینتر با داوری گئورگی کاباکوف از بلغارستان
ساعت ۲۳:۳۰/ بوروسیا مونشنگلادباخ - رئال مادرید با داوری اورل گرینفلد از رژیم صهیونیستی
گروه C:
ساعت ۲۳:۳۰/ پورتو - المپیاکوس با داوری دانیل شیبرت از آلمان
ساعت ۲۳:۳۰/ مارسی - منچسترسیتی با داوری توبیاس اشتیلر از آلمان
گروه D:
ساعت ۲۳:۳۰/ آتالانتا - آژاکس با داوری دامیر اسکومینا از اسلوونی
ساعت ۲۳:۳۰/ لیورپول - میتیلند دانمارک با داوری پاول راشکوفسکی از لهستان
اسامی داوران بازیهای چهارشنبه شب هم به شرح زیر است:
گروه E:
ساعت ۲۱:۲۵/ کراسنودار - چلسی با داوری علی پالابییک از ترکیه
ساعت ۲۳:۳۰/ سویا - رن با داوری جونیت چاکر از ترکیه
گروه F:
ساعت ۲۳:۳۰/ دورتموند - زنیت با داوری بیورن کوئیپرس از هلند
ساعت ۲۳:۳۰/ کلوب بروژ - لاتزیو با داوری آنتونی تیلور از انگلیس
گروه G:
ساعت ۲۳:۳۰/ فرنسواروش مجارستان - دیناموکیف با داوری کریستین دینگرت از آلمان
ساعت ۲۳:۳۰/ یوونتوس - بارسلونا با داوری دنی ماکلیه از هلند
گروه H:
ساعت ۲۳:۳۰/ منچستریونایتد - لایپزیگ با داوری اسلاوکو وینچیچ از اسلوونی
ساعت ۲۱:۲۵/ استانبول باشاکشهیر - پاریسنژرمن با داوری آندریاس اِکبرگ از سوئد
|
|
|
|