به گزارش ایسنا، برنامه رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران به همرا نتایج زنده و نتایج دیدارهای برگزار شده و جدول ردهبندی این رقابتها را میتوانید در ذیل دنبال کنید:
هفته بیست و دوم
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳
صبای قم - راه آهن ساعت ۱۵:۳۰
ملوان - سپاهان ساعت ۱۵:۳۰
پدیده خراسان -استقلال خوزستان ساعت ۱۴:۳۰
استقلال - نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۷:۳۰
ذوب آهن - سایپا ساعت ۱۶:۳۰
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳
تراکتورسازی - پرسپولیس ساعت ۱۶
نفت تهران - گسترش فولاد ساعت ۱۶:۳۰
فولاد خوزستان - پیکان ساعت ۱۶:۳۰
* جدول رقابت های لیگ برتر
رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز ۱ نفت تهران ۲۱ ۱۰ ۹ ۲ ۳۰ ۱۷ ۱۳ ۳۹ ۲ تراکتورسازی ۲۱ ۱۱ ۵ ۵ ۳۸ ۲۶ ۱۲ ۳۸ ۳ استقلال ۲۱ ۱۱ ۶ ۶ ۳۳ ۲۳ ۱۰ ۳۸ ۴ سپاهان ۲۱ ۱۰ ۸ ۳ ۳۰ ۲۰ ۱۰ ۳۸ ۵ فولاد ۲۱ ۱۱ ۴ ۶ ۲۴ ۱۶ ۸ ۳۷ ۶ ذوب آهن ۲۱ ۸ ۷ ۶ ۲۷ ۲۰ ۷ ۳۱ ۷ سایپا ۲۱ ۸ ۶ ۷ ۲۴ ۲۰ ۴ ۳۰ ۸ صبای قم ۲۱ ۶ ۸ ۷ ۲۱ ۲۴ ۳- ۲۶ ۹ پرسپولیس ۲۱ ۷ ۵ ۹ ۲۰ ۲۳ ۳- ۲۶ ۱۰ پدیده ۲۱ ۵ ۹ ۷ ۱۹ ۲۰ ۱- ۲۴ ۱۱ ملوان ۲۱ ۴ ۹ ۸ ۲۰ ۲۴ ۴- ۲۱ ۱۲ پیکان ۲۱ ۴ ۹ ۸ ۱۱ ۱۸ ۷- ۲۱ ۱۳ استقلال خوزستان ۲۱ ۳ ۳ ۱۰ ۸ ۳۲ ۷- ۱۹ ۱۴ گسترش فولاد ۲۱ ۳ ۱۰ ۸ ۱۹ ۲۹ ۱۰- ۱۹ ۱۵ نفت مسجد سلیمان ۲۱ ۳ ۱۰ ۸ ۱۳ ۲۵ ۱۲- ۱۹ ۱۶ راه آهن ۲۱ ۵ ۴ ۱۲ ۱۶ ۳۳ ۱۷- ۱۹
* پنج گلزن برتر لیگ برتر
۱۴ گل: لوسیانو ادینهو (تراکتورسازی)
۱۱ گل: سجاد شهباززاده (استقلال)
۸ گل:محمدرضا خلعتبری (سپاهان)
۷ گل: سروش رفیعی (فولاد)، امید ابراهیمی (استقلال)، مهدی شریفی (سپاهان)
۶ گل: مسعود حسن زاده (ذوب آهن)، سامان نریمان جهان (تراکتورسازی)، رضا عنایتی (استقلال)، محسن یوسفی (ملوان)، محسن دلیر (تراکتورسازی)
* ادامه برنامه رقابت های لیگ برتر:
هفته بیست و سوم
پنج شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
راه آهن - تراکتورسازی ساعت ۱۵:۳۰
گسترش فولاد - فولاد خوزستان ساعت ۱۵:۳۰
استقلال - نفت تهران ساعت ۱۸:۱۵
نفت مسجد سلیمان - پرسپولیس ساعت ۱۶
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳
استقلالخوزستان -صبای قم ساعت ۱۶:۳۰
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۳
سایپا - ملوان در ورزشگاه انقلاب کرج - ساعت ۱۵:۳۰
پیکان – ذوب آهن در ورزشگاه شهدا شهر قدس - ساعت ۱۵:۳۰
فولاد مبارکه سپاهان - پدیده خراسان در ورزشگاه فولاد شهر - ساعت ۱۵:۳۰
هفته بیست و چهارم
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴
پرسپولیس - راه آهن ساعت ۱۶:۴۵
تراکتورسازی - استقلالخوزستان ساعت ۱۷
فولاد خوزستان - استقلال ساعت ۱۸:۵۵
صبای قم - سپاهان ساعت ۱۷
نفت تهران- نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۷
شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴
ملوان - پیکان ساعت ۱۷
ذوب آهن - گسترش فولاد ساعت ۱۷
پدیده مشهد - سایپا ساعت ۱۷
هفته بیست و پنجم
جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴
نفت مسجد سلیمان - راه آهن ساعت ۱۷:۳۰
گسترش فولاد -ملوان ساعت ۱۷:۳۰
پیکان - پدیده مشهد ساعت ۱۷:۳۰
استقلال تهران -ذوب آهن ساعت ۱۹
سایپا - صبای قم ساعت ۱۷:۳۰
یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴
سپاهان - تراکتورسازی ساعت ۱۷:۳۰
استقلال خوزستان -پرسپولیس ساعت ۱۹
نفت تهران -فولاد خوزستان ساعت ۱۷:۳۰
هفته بیست و ششم
پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴
تراکتورسازی -سایپا ساعت ۱۷:۳۰
فولاد خوزستان - نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۷:۳۰
پرسپولیس - سپاهان ساعت ۱۹
ذوب آهن - نفت تهران ساعت ۱۷:۳۰
جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴
راه آهن - استقلالخوزستان ساعت ۱۷:۳۰
ملوان - استقلال ساعت ۱۷:۳۰
پدیده مشهد -گسترش فولاد ساعت ۱۷:۳۰
صبای قم - پیکان ساعت ۱۷:۳۰
هفته بیست و هفتم
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
سپاهان - راه آهن ساعت ۱۸
گسترش فولاد - صبای قم ساعت ۱۸
نفت مسجد سلیمان - استقلالخوزستان ساعت ۱۸
استقلال تهران - پدیده مشهد ساعت ۱۹:۱۵
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
نفت تهران -ملوان ساعت ۱۸
پیکان - تراکتورسازی ساعت ۱۸
فولاد خوزستان -ذوب آهن ساعت ۱۸
سایپا - پرسپولیس ساعت ۱۷:۳۰
هفته بیست و هشتم
جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
راه آهن - سایپا ساعت ۱۸
ملوان - فولاد خوزستان ساعت ۱۸
تراکتورسازی -گسترش فولاد ساعت ۱۸
استقلالخوزستان -سپاهان ساعت ۱۸
پرسپولیس - پیکان ساعت ۱۸
پدیده خراسان -نفت تهران ساعت ۱۸
صبای قم - استقلال ساعت ۱۸
ذوب آهن - نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۸
هفته بست و نهم
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
پیکان - راه آهن ساعت ۱۸
ذوب آهن - ملوان ساعت ۱۸
استقلال - تراکتورسازی ساعت ۱۸
گسترش فولاد -پرسپولیس ساعت ۱۸
سایپا - استقلالخوزستان ساعت ۱۸
فولاد خوزستان -پدیده مشهد ساعت ۱۸
نفت تهران -صبای قم ساعت ۱۸
نفت مسجد سلیمان- سپاهان ساعت ۱۸
هفته سیام
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
راه آهن- گسترش فولاد ساعت ۱۸
ملوان- نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۸
تراکتورسازی- نفت تهران ساعت ۱۸
استقلالخوزستان - پیکان ساعت ۱۸
صبای قم -فولاد خوزستان ساعت ۱۸
پدیده خراسان- ذوب آهن ساعت ۱۸
پرسپولیس -استقلال ساعت ۱۸
سپاهان -سایپا ساعت ۱۸
هفتههای برگزار شده
هفته اول
پرسپولیس ۱-۱ نفت تهران
راهآهن ۱-۲ استقلال
استقلال خوزستان ۱-۱ گسترش فولاد تبریز
تراکتورسازی تبریز ۲-۱ فولاد خوزستان
سایپا ۰-۰ نفت مسجد سلیمان
صبای قم ۲-۱ ذوبآهن اصفهان
پدیده مشهد ۰-۰ ملوان انزلی
سپاهان ۲-۰ پیکان تهران
هفته دوم
نفت تهران ۱-۲ راهآهن
ملوان ۰-۰ صبای قم
ذوبآهن ۰-۰ تراکتورسازی
گسترش فولاد ۰-۲ سپاهان
استقلال ۱-۰ استقلال خوزستان
پیکان ۰-۰ سایپا
فولاد خوزستان ۲-۰ پرسپولیس
نفت مسجد سلیمان ۰-۳ پدیده مشهد
هفته سوم
راهآهن ۰-۱ فولاد خوزستان
تراکتورسازی ۱-۰ ملوان انزلی
سایپا ۰-۰ گسترش فولاد
استقلال خوزستان ۱-۲ نفت تهران
پیکان ۰-۰ نفت مسجد سلیمان
سپاهان ۳-۱ استقلال
پدیده مشهد ۱-۱ صبای قم
پرسپولیس ۱-۰ ذوبآهن
هفته چهارم
ذوب آهن ۲-۲ راهآهن
ملوان انزلی ۲-۱ پرسپولیس
پدیده مشهد ۱-۰ تراکتورسازی تبریز
گسترش فولاد ۱-۰ پیکان
فولاد خوزستان ۱-۰ استقلال خوزستان
استقلال ۳-۲ سایپا
صبای قم ۲-۰ نفت مسجد سلیمان
نفت تهران ۳-۰ سپاهان
هفته پنجم
راهآهن ۱-۰ ملوان انزلی
تراکتورسازی ۴-۲ صبای قم
نفت مسجد سلیمان ۱-۱ گسترش فولاد
استقلال خوزستان ۱-۱ ذوبآهن
پیکان ۰-۳ استقلال
سپاهان ۱-۱ فولاد خوزستان
پرسپولیس ۱-۱ پدیده مشهد
سایپا ۲-۱ نفت تهران
هفته ششم
پدیده مشهد ۳-۰ راهآهن
ملوان انزلی ۱-۱ استقلال خوزستان
تراکتورسازی تبریز ۳-۰ نفت مسجد سلیمان
استقلال ۳-۰ گسترش فولاد
نفت تهران ۰-۰ پیکان تهران
فولاد خوزستان ۰-۰ سایپا
صبای قم ۰-۲ پرسپولیس
ذوبآهن ۱-۱ سپاهان
هفته هفتم
راهآهن ۲-۲ صبای قم
سپاهان ۱-۱ ملوان انزلی
پرسپولیس ۱-۳ تراکتورسازی
گسترش فولاد ۱-۱ نفت تهران
استقلال خوزستان ۱-۱ پدیده مشهد
پیکان ۱-۰ فولاد خوزستان
نفت مسجد سلیمان ۰-۲ استقلال
سایپا ۱-۰ ذوبآهن
هفته هشتم
تراکتورسازی تبریز ۴-۱ راهآهن
ملوان انزلی ۰-۲ سایپا
فولاد خوزستان ۱-۰ گسترش فولاد
صبای قم ۱-۲ استقلال خوزستان
ذوبآهن ۱-۰ پیکان
پدیده مشهد ۰-۱ سپاهان
نفت تهران ۲-۰ استقلال
پرسپولیس ۱-۱ نفت مسجد سلیمان
هفته نهم
راهآهن ۱-۲ پرسپولیس
پیکان ۱-۰ ملوان
استقلال خوزستان ۲-۲ تراکتورسازی تبریز
گسترش فولاد تبریز ۳-۲ ذوبآهن
استقلال ۰-۱ فولاد خوزستان
سایپا ۴-۰ پدیده مشهد
سپاهان ۱-۱ صبای قم
نفت مسجد سلیمان ۰-۲ نفت تهران
هفته دهم
راهآهن ۲-۲ نفت مسجد سلیمان
ملوان انزلی ۱-۱ گسترش فولاد تبریز
تراکتورسازی ۱-۱ سپاهان
پرسپولیس ۲-۱ استقلال خوزستان
پدیده مشهد ۱-۲ پیکان
فولاد خوزستان ۲-۲ نفت تهران
ذوبآهن ۲-۱ استقلال
صبای قم ۱-۰ سایپا
هفته یازدهم
استقلال خوزستان ۱-۰ راهآهن
استقلال ۳-۱ ملوان انزلی
سایپا ۰-۱ تراکتورسازی تبریز
گسترش فولاد ۰-۱ پدیده مشهد
پیکان ۰-۱ صبای قم
نفت مسجد سلیمان ۲-۱ فولاد خوزستان
سپاهان ۱-۰ پرسپولیس
نفت تهران ۰-۰ ذوبآهن اصفهان
هفته دوازدهم
راهآهن ۱-۰ سپاهان
ملوان انزلی ۱-۱ نفت تهران
تراکتورسازی ۱-۲ پیکان
صبای قم ۱-۰ گسترش فولاد
استقلال خوزستان ۰-۰ نفت مسجد سلیمان
ذوبآهن ۰-۱ فولاد خوزستان
پدیده مشهد ۱-۱ استقلال
پرسپولیس ۰-۱ سایپا
هفته سیزدهم
سایپا ۱-۲ راهآهن
فولاد خوزستان ۱-۰ ملوان انزلی
گسترش فولاد ۱-۳ تراکتورسازی
سپاهان ۳-۲ استقلال خوزستان
پیکان ۰-۱ پرسپولیس
نفت تهران ۱-۰ پدیده مشهد
استقلال ۱-۱ صبای قم
نفت مسجد سلیمان ۱-۱ ذوبآهن
هفته چهاردهم
راهآهن ۰-۰ پیکان
ملوان انزلی ۱-۳ ذوبآهن
تراکتورسازی ۲-۲ استقلال
پرسپولیس ۲-۲ گسترش فولاد
استقلال خوزستان ۲-۰ سایپا
پدیده مشهد ۰-۰ فولاد خوزستان
صبای قم ۱-۲ نفت تهران
سپاهان ۱-۰ نفت مسجد سلیمان
هفته پانزدهم
گسترش فولاد ۲-۰ راهآهن
نفت مسجد سلیمان ۳-۲ ملوان انزلی
نفت تهران ۲-۱ تراکتورسازی تبریز
پیکان ۱-۱ استقلال خوزستان
فولاد خوزستان ۰-۱ صبای قم
ذوبآهن ۲-۰ پدیده مشهد
استقلال ۱-۲ پرسپولیس
سایپا ۲-۲ سپاهان
هفته شانزدهم
گسترش فولاد ۲-۲ استقلالخوزستان
پیکان ۱-۲ سپاهان
نفت تهران ۲-۱ پرسپولیس
نفت مسجد سلیمان ۰-۱ سایپا
استقلال ۱-۰ راه آهن
ملوان ۲-۲ پدیده مشهد
فولاد خوزستان ۳-۲ تراکتورسازی
ذوب آهن ۳-۱ صبای قم
هفته هفدهم
راه آهن ۰-۱ نفت تهران
سپاهان ۴-۱ گسترش فولاد
استقلالخوزستان ۴-۴ استقلال تهران
صبای قم ۱-۱ ملوان
تراکتورسازی ۲-۱ ذوب آهن
سایپا ۱-۱ پیکان
پرسپولیس ۱-۲ فولاد خوزستان
پدیده مشهد ۱-۱ نفت مسجد سلیمان
هفته هجدهم
ملوان ۰-۰ تراکتورسازی
نفت تهران ۱-۱ استقلالخوزستان
نفت مسجد سلیمان ۰-۰ پیکان
ذوب آهن ۱-۰ پرسپولیس
فولاد خوزستان ۲-۰ راه آهن
گسترش فولاد ۲-۲ سایپا
صبای قم ۰-۰ پدیده مشهد
استقلال ۲-۱ سپاهان
هفته نوزدهم
پرسپولیس ۰-۱ ملوان
تراکتورسازی تبریز ۱-۳ پدیده مشهد
پیکان ۱-۱ گسترش فولاد
استقلال خوزستان ۰-۳ فولاد خوزستان
سایپا ۰-۱ استقلال
نفت مسجد سلیمان ۱-۰ صبای قم
سپاهان ۱-۱ نفت تهران
راه آهن ۰-۳ ذوب آهن
هفته بیستم
ملوان ۳-۰ راه آهن
صبای قم ۲-۳ تراکتورسازی تراکتورسازی
استقلال ۱-۰ پیکان
فولاد خوزستان ۰-۱ سپاهان
پدیده مشهد ۰-۱ پرسپولیس
نفت تهران ۳-۱ سایپا
گسترش فولاد ۰-۰ نفت مسجد سلیمان
ذوب آهن ۲-۱ استقلال خوزستان
هفته بیست و یکم
نفت مسجد سلیمان ۱-۲ تراکتورسازی تبریز
پیکان ۱-۱ نفت تهران
سایپا ۳-۱ فولاد خوزستان
پرسپولیس ۰-۰ صبای قم
راه آهن ۱-۰ پدیده مشهد
استقلالخوزستان ۱-۳ ملوان
گسترش فولاد ۰-۰ استقلال تهران
سپاهان ۱-۱ ذوب آهن