صفحه شخصی: alikhaan


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۲ (ببینید)
نظرات: ۸۷۶ (میانگین موافقان: ۲۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۸۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۹ ۱۲ ۳۹۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۹۳ موافق
مملکت تو فقر و فساد و تحریم و فلاکت و سومدیریت داره از هم میپاشه، برادران ارزشی دنبال پرچم آتش زدن و مرگ بر این و اون گفتن هستن.
حدود ۱۹ روز پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
عکس صلاح رو انداختن که کسی که نمیخونه مطلبو فک کنه صلاح رو دعوت نکرده و فحش بده به کیروش. ای تف به شرف نداشته‌تون که روزنامه‌نگاری تون از زرد هم لجن تره. تف.
حدود ۲ ماه پیش alikhaan در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
به همه کسایی که میخوان کار اسکوچیچ رو کم‌ارزش جلوه بدن: همین تیم (دقیقا همین تیم!) دست ویلموتس تا یه قدمی حذف رفته بود. تیم شده بود مث آدمی که تو کما و مرگ مغزیه و همه ازش قطع امید کرده بودن (از جمله همین «منتقدین» اسکوچیچ که حافظه‌شون اندازه جلبکه و تو خواب هم نمیدیدن مربی بعدی ۱۲ برد و یک مساوی از ۱۳ بازی بگیره). بعد از ویلموتس اگه تیم رو داده بودن دست یه مربی داخلی مثلا علی دایی خیلی راحت حذف میشد و مربی خارجی جدید هم تو فرصت کم خیلی بعید بود نتیجه بگیره. ولی این آدم باشخصیت و کم‌توقع خیلی آروم و بی‌ سر و صدا اومد طوری تیم رو آورد بالا انگار آب‌خوردنه. با کنار گذاشتن طارمی و بیرانوند هم نشون داد به کسی که آرامش تیم‌ملی رو به هم بزنه باج نمیده. ۱۲ برد و یک مساوی از ۱۳ بازی. بدون باخت! دمش گرم که انقدر خوب مدیریت کرد تیمو تو بحرانی‌ترین شرایط.
حدود ۲ ماه پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۳ موافق
به همه کسایی که میخوان کار اسکوچیچ رو کم ارزش جلوه بدن: همین تیم (دقیقا همین تیم!) دست ویلموتس تا یه قدمی حذف رفته بود، مث آدمی که تو کما و مرگ مغزی باشه. همه قطع امید کرده بودن (از جمله همین منتقدین اسکوچیچ که حافظه‌شون اندازه جلبکه و تو خواب هم نمیدیدن مربی بعدی ۱۲ برد و یک مساوی از ۱۳ بازی بگیره). بعد ویلموتس اگه تیم رو داده بودن دست یه داخلی مثلا علی دایی خیلی راحت حذف میشد و مربی خارجی دیگه هم تو فرصت کم خیلی بعید بود نتیجه بگیره. ولی این آدم باشخصیت و آروم خیلی کم توقع و بی‌ سر و صدا اومد طوری تیم رو آورد بالا انگار آب‌خوردنه. با کنار گذاشتن طارمی و بیرانوند نشون داد به کسی که آرامش تیم‌ملی رو به هم بزنه باج نمیده. ۱۲ برد و یک مساوی از ۱۳ بازی. بدون باخت. دمش گرم که انقدر خوب مدیریت کرد تیمو تو بحرانی‌ترین شرایط.
حدود ۲۰ روز پیش alikhaan در مورد «این ویدیو» گفت: ۴۷ موافق
DashRezaT زندگی شخصی تو مکان خصوصی و زمان شخصی معنی میشه، نه تو مکان عمومی و در زمان کار. تو همه کشورهای غربی برخورد میشه با کسی که انضباط کاری رو زیر پا بذاره. به خصوص اگه کار دولتی و با بودجه دولتی بشه.