صفحه شخصی: ABIDELTEHRAN


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ (حدود ۳ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۷۳۳ (میانگین موافقان: ۱۱ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش ABIDELTEHRAN در مورد «این خبر» گفت: ۹۰ موافق
دمش گرم کویروش کبیر ، بهترین و ارزشمندترین مربی خارجی تیم ملی ایران بدون شک. موفق باشی بزرگ مرد.
حدود ۱ ماه پیش ABIDELTEHRAN در مورد «این خبر» گفت: ۷۴ موافق
koroush31 پاتوسی جریانش حل شد که هنوز هم داره بازی میکنه ، شما از طارمی و قرارداد جعلیش و تاریخ قراردادش که دست کاری کردید و فرستادید AFC حرف بزن ببینم چیزی داری بگی ؟ یا بگم حسن کلید ساز بیاد بگه چطوری این مسئله رو با کمک اردوغان ماست مالی کردند و رفت.
حدود ۱۱ روز پیش ABIDELTEHRAN در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
امامزاده صالح و امامزاده ماله و امامزاده خاله م چاله و گاله و غیره و این خرافات که اینها شفا می‌دهند و وکیل ما به درگاه خدا هستند و ووووو ……. ای بابا قربونت برم خدمت کن ، برو آنقدر خدمت کن که خدمت دونت بترکه. اگه واقعا اینها برحق بودند ، سال ۵۷ کجا بودند که جلوی اون فاجعه رو بگیرند که این ملت مظلوم به این روز نیافته ؟؟؟؟؟ سال ۵۹ کجا بودند که ندارن اون جنگ خانمان سوز راه بیافته و این همه جوون نره زیر گل؟؟؟؟؟برو عزیز برو خدمت کن ببینیم چی میشه آخرش ،، عمر جاودان میگیری یا نه میری بهشت و حوری های باکره نصیبت میشه. به قول اون خ م ی ن ی دجال : خدا همه ما را آدم کند.
حدود ۲ ماه پیش ABIDELTEHRAN در مورد «این خبر» گفت: ۵۶ موافق
حالا بیاید با این حرف‌ها رو کار اسکوچیچ جونتون ماله کشی کنید.
حدود ۲ ماه پیش ABIDELTEHRAN در مورد «این خبر» گفت: ۵۱ موافق
گوه بگیرید در این فوتبال رو که دقیقا شده عین سطل اشغال بازار ماهی فروشها. همچین که درشو باز میکنی بوی گندش همه رو خفه میکنه. کاری به رنگ‌ها ندارم و مجموعه فوتبال این مملکت منظورمه. جایی که مافیای ترانسفرینگ تا حتی تا تعویض مربی تیم ملی و مدیر عامل باشگاهها و انتخاب داورها هم دخالت میکنه. اشغال دونی که دست پخت دولت تروریستی حاکم بر ایرانه. خدا نجاتمون بده ، فقط همین.