صفحه شخصی: pouyate


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ (حدود ۵۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۱۹ (میانگین موافقان: ۱۴ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش pouyate در مورد «این خبر» گفت: ۸۹ موافق
آقای ذوالفقاری اعصاب شما لطفا دیگه از آب گل الود خرچنگو میگو نگیر خواهشاً!! یک روز طرفدارشی و میگی‌ حرفه‌ا‌ی کار می‌کنه و الو بلو جیمبل یک روز هم از فرهنگ پایینش حرف میزنی! برو قربونت تو همون شبکه جام جم ۴ تا کلمه بلغور کن به عنوانه کارشناس فنی شوتبال !
حدود ۱۸ روز پیش pouyate در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
دومین الماس سیاه استقلال بعد از ساموئل!
حدود ۲ ماه پیش pouyate در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۳ موافق
چیکار می‌کنن قائدی و غفوری! غفوری از وقتی‌ شفر اومده متحول شده و تقریبا روی تمام گًل‌ها تاثیر داره قائدی هم که از اول عالی‌ بود! برزای و علی‌ قربانی هم عالی‌ بودن فقط قربانی یجورایی مهاجم تمام کننده هستش و باید تو باکس بهش توپ بدن تا گًل کنه! آقای شفر خواهشاً دیگه به این ترکیب دست نزن که اگه بزنی شک می‌کنم عقلت سر جاش باشه. انصاریو خسرو باید رو نیکمت باشنو برزأی و قائدی جاشون بازی کنن. راستی‌ دوستان پسً پسی پماد سوختگی با فرمول جدید در دارو خانه‌های شبانه روزیه دکتر پلفسل و دوستان موجود هست لطفا تهیه فرمایید تا بیشتر از این ما تحتتان آتش نگرفته!
حدود ۲ ماه پیش pouyate در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۲ موافق
میگم خیلی‌ نامردیه یه تیم‌ آشیانه عقاب‌ها باشه با ۲ تا عقاب آماده و چندین جوجه در تخم برای آینده بد یه تیم‌ دیگه قفس فنچ باشه با چندتا اردک و گنجیشکو بلدرچین خخخخخخ
حدود ۱۸ روز پیش pouyate در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۲ موافق
بهترین دروازه بان حال ایران با اختلاف! امیدوارم به حقش که جم جهانی‌ هست برسه و به یه تیم‌ خوب اروپایی‌ که لیاقتشو داره بره! حسین حسینی اسمت برای همیشه تو قلب همهٔ تاجیها هک‌ شده!