جمعه، ۵ خرداد ۱۳۹۶ (26 May 2017)، ساعت ۴:۲۹ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: joedey

تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ (حدود ۴۲ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۷ (ببینید)
ویدیوها: ۹ (ببینید)
نظرات: ۶۰۴ (میانگین موافقان: ۱۶ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۰۳ ۱۹ ۸۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۲۳۱ موافق
ان دسته دوستانی که میگفتن پرسپولیس با تیم ملی بازی کنه میبره, برانکو خیلی بهتر از کیروش است یا پرسپولیس از تیم ملی مهمتر و بهتر است تحویل بگیرین.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۷۹ موافق
این میچیگان بلاخره یک هر حساب زد. هیچ تیمی بالا تر از تیم ملی نیست. از دوستان پرسپولیسی که اینقدر تیم ملی و کیروش را اذیت کردند باید خجالت بکشند.برانکو مربی خوبی است ولی اصلآ در لیگ و سطح کیروش نیست - از طرف یک پرسپولیسی
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
اولا که از این لغت "دو رگه" مثل اینکه دوستان نمیخوان دست بردارند. سامان هم پدر و هم مادرش ایرانی هستند. دوما که سامان خودش گفت:" من فارسى حرف ميزنم و متوجه ميشم و افتخار ميكنم كه براى تيم ملى ايران بازى كنم ولى تا الان من رو دعوت نكردن"... این رو لغت به لغت خودش گفت.
حدود ۳ روز پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۷۳ موافق
مبارک تمام ایرانی های عزیز. با این که سفت و سخت طرفدار استقلال بودم این برد به من خیلی نچسبید بخاطر بی کلاسی و پست بودن مربی استقلال که یک روز به مسابقه هر ۲ تیم با ۲ تیم عربی جنگ روانی درست کرد.
حدود ۳ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۶۷ موافق
واقا معلوم نیست این خبر درست باشه. زهیوی به فارسی گفته, گرفتن به عربی ترجمه کردن بعد یک خبرنگار بی سواد ایرانی هم گرفته عربی را دوباره به فارسی ترجمه کرده حالا پیدا کنید پرتقال فروش را.