صفحه شخصی: joedey


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ (حدود ۶ سال پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱۰ (ببینید)
نظرات: ۱۲۲۶ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۲۲۴ ۲۳ ۱۲۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۳۹ موافق
شروع خوبی بود. با آرزو موفقیت برای مربی جدید و تیم ملی
حدود ۳ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۸۸ موافق
من با شما موافق نیستم. این بازیکن قرارداد بسته و طبق قرارداد باید حقوقش پرداخت بشه. حالا آن بحص جداست که آیا خرید خوبی بوده است یا نه و مربی باید جوابگوی این انتخاب باشد. خنده داره که پرطرفدار ترین تیم آسیا نمیتواند از پس حقوق ناچیز بازیکنان خود بر بیاید.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۵۸ موافق
بر خلاف چيزي كه مخالفان كيروش مي گويند، فوتبال إيران اتوبوسي نبود. فوتبال امروز قطر اتوبوسي بود. ايران با كيروش با هوش بازي مي كرد. " همه با هم دفاع، همه با هم حمله".
حدود ۳ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۵۵ موافق
هاهاهاهاهاهاها باسلونا از خنده مردم. دقیقا درست میگی. آقایان, مهندسی, داوری, تاریخ ثابت خواهد کرد وقتی میبازه, میبره تبریک به فوتبال ایران, بازی جوانمردانه, و من در رابطه حرفی ندارم. بازیکنان سپاهان هم همدیگرو میزدند, هم داور را هم بازیکنان مارا, بد هی میگه با دست به سینه ای ناظر بازی زدند. بازیکنان شما با سر میزدند تو صورت داور. فوش مادر داده شد به بازیکنتون آن هم فوش بده, مگه چاله میدونه حمله میکنه, بعد از اخراجم هی میگه دم در منتظرتم
حدود ۲۲ روز پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۵۵ موافق
شوت از راه دور نبود, بازیکن افغان دفاع ایران را متلاشی کرد, ۲-۳ نفر را دریبل زد و با یک شوت خوب دروازه را باز کرد. کسی به بچه ها انتقاد نمیکند. انتقاد به شما است. اول باید توضیح بدهید که چرا حتی یک بازیکن از تیم کیا, فولاد و یا سایپا در تیم نیست. این بازیکنان را چگونه انتخاب کرده بودن و بعد از این توضیح باید استعفا بدهید.