صفحه شخصی: joedey


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ (حدود ۵۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۹ (ببینید)
ویدیوها: ۱۰ (ببینید)
نظرات: ۸۹۰ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۴۲ ۲۳ ۱۱۷


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
پسمسعود شجاعی کو؟
حدود ۳ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۹۸ موافق
من اصلآ با رحمتی حال نمیکنم ولی کار قشنگی نبود. وقتی به احترام برنامه شما بلند شده آماده, در یک آیتم تقریبا غیر فوتبالی برای خوشی و یادبود شرکت کرده دیگه موزی بازی و غیره کار درستی نبود.
حدود ۱۲ روز پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
مهدی لیاقت حضور در جام جهانی را ندارد و امید وار هستم این افتخار نصیب جوانانی مثل علیپور و دلفی, الله یار, رضا کریمی, شکاری, سمیع زاده حتی بیت آشور شود.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۷۷ موافق
من به این نتیجه رسیدم که باشگاه های روسیه با اینکه سطح بالایی دارند و لیگ خوبی دارند از نظر مدیریتی خیلی پروفشنال کار نمی کنند. آرامش مهم ترین چیز برای بازیکن است. نمونه های این موضوع علیرضا حقیقی و مشکلاتی که با روبین کازان داشت که نه بهش اصلآ بازی میدادند و برای فروش یک قیمت نجومی میخواستند. سردار با روبین کازان مشکل داشت در زمان پیوستن به روستوف, که من واقا نمیفهمم پس از رفتن به دادگاه و این حرفا به چه قیمتی حاضر شد به روبین برگردد که الان اینقدر افت کرده است. سردار بازیکن آزاد بود و میتوانست با قیمت کمتر به یک تیم خوب برود که با آرامش به کار خود ادامه دهد. در نهایت هم صحبت از لاتزیو شد که قیمت گذاشتند ۲۰ میلیون! رضا شکاری به روستوف رفت و با رفتار غیر حرفه ای روستوف با ذوب آهن دچار مشکل شد و یک فصل نه تیم داشت نه تمرین میکرد و در نهایت به روبین کازان رفت و روبین هم به تیم زیر ۲۱ سال او را فرستاد در صورتی که اگر به حتی لیگ ۲ هلند یا بلژیک می رفت بهتر بود. سعید هم به نظر میرسد مشکلات خود را با روستوف داشته بود. این روسها غیر حرفه ای بازیکن میگیرند, و بعد یا بازیکن را اسیر میکنند یا میخواهند با قیمت نجومی بفروشند. در مقایسه با هلند یا بلژیک که همه چی خیلی حرفه ای است, به تمام بازیکنان بازی میدهند و تا میفهمند بازیکن از نظر قلبی با تیم نیست با قیمت مناسب و معقول می فروشند بجای دندان گردی و این کار را سال ها با بازیکنان خیلی بزرگ کرده اند. امیدوارم فوتبالیست ها کمتر به روسیه بروند و بیشتر به فکر کشور هایی مثل هلند و بلژیک باشند.
حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۶۹ موافق
فکر کن در اردبیل به دنیا بیایی, تو زمین خاکی و کوچه فوتبال بازی کنی, بعد بازی های یوونتوس و بارسلونا را در بچه گی از تلویزیون نگاه کنی و ۱۰-۱۵ سال بعد بتونی شانس این را داشته باشی در مقابل این بازیکنان بازی کنی. آفرین به کریم. امید وارم در جام جهانی این رویا قسمتت بشود.