صفحه شخصی: joedey


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ (حدود ۵۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱۰ (ببینید)
نظرات: ۱۰۴۵ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۲۱۸ ۲۳ ۱۲۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۹۵ موافق
کاوه, رشید و خانزاده مصدوم شدند و یا بودند و تمرین هم نمی کردند. کار کیروش برای دعوت از سردار درست بود ولی الان که به تمرینات نیامد و در عوض در حال خوش گذرونی در ایران است و با افتخار این را در انستاگرام به رخ ملت می کشاند دیگر به هیچ وجه دعوت نباید شود. هر دلیلی که داشته باشد این بی احترامی به پیراهنی است که میلیون ها جوان آرزو پوشیدن آن را دارند و بی احترامی به جوانانی مانند علی علیپور, یونس دلفی, رضا شکاری, مرتضی تبریزی, امیر روستایی که حاضر هستند جان خود را برای پیراهن تیم ملی بدهند.
حدود ۱۸ روز پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۵ موافق
علیرضا بیرانوند ۲ تا گل را گرفت.بهترین بازیکن زمین و تفاوت ما با قطری ها در دروازه ما بود.
حدود ۴ روز پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۶ موافق
نکات مثبت این بازی این بود که از همه مهمتر به جایی رسیدیم که همه از تیم ملی همیشه انتظار برد داریم. باخت در تیم ملی به ندرت دیده می شود و فقط در برابر تیم های بزرگ قابل قبول است. بولیویا که تیم خوبی است را به راحتی شکست دادیم. بچه ها همه بازی ها را جدی میگیرند و این از رفتار کیروش سر چشمه میگیرد. خیلی خوشحال هستم که با وجود بازیکنان جوان مثل صادق, میلاد, مرتضی و مجید و بیرانوند به نظر می رسد سال ها در خط دفایی قوی خواهیم بود. دوستانی که اعتراض به عدم حضور سید جلال دارند لطفآ این را درک کنید که اگر سید کنار نمیرفت سرمایه ای ملی به نام مجید حسینی الان وجود نداشت. نقاط منفی این بودند که در خط حمله خیلی برای گل زدن گرسنه نبودیم و با اقتدار ضربات پایانی را نمیزدیم و این چیزی است که رضا گوچی را با تمام بازیکنان تاریخ ایران فرق می دهد. جهانبخش, حاج صفی, مجید حسینی, دژآگاه و کریم هر کدام می توانستن یک گل بزنند که به صورت غیر حرفه ای این شانس ها از دست رفت. روزبه چشمی باید با اعتماد بنفس بالاتری بازی کند. دژآگاه و مسعود تقریبا تمام شده هستند ولی هر تیمی به چند بازیکن با تجربه نیاز دارد که در شرایط بحرانی بتواند شرایط را آرام کنند و تیم را هدایت. در بیشتر بازی توپ را روی زمین می چرخواندیم و کمتر پاس های بلند بی دقت هوایی می دادیم ولی با این حال همچنان این توپ های هوایی که یا بی دقت بودند و یا کنترل آن برای بازیکن گیرنده توپ سخت بود وجود داشت و باید در این زمینه کار کنیم.
حدود ۳ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۸۳ موافق
امید وارم که بشه. واقا حقش است
حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۷۴ موافق
اصلآ اگه شما خوبین پس چرا یک تیم حتی از تایلند و یا قطر یک مربی ایرانی ندارد؟ چرا یک مربی ایرانی حتی در لیگ دسته ۲ ترکیه مربی گری نمی کند؟ اگر مربی ایرانی خوب بود یک دنتون, فقط یک نفر در یک کشور دیگر مشغول به کار می شود.