صفحه شخصی: joedey


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ (حدود ۶۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱۰ (ببینید)
نظرات: ۱۰۷۱ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۲۱۸ ۲۳ ۱۲۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۶ روز پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۹ موافق
يعني يك كلامه حرف حساب نزد. ژاپن امروز با ونزويلا بازي داره و قطر با سويس بازي كرد. كدام تيم ها در گروه آنها شبيه به أين دو تيم است. مي خواهم بدانم گزينه هاي كيروش چه تيم هايي بوده اند كه در ميان آن ها اين تيم را انتخاب كرد؟ سعودي ميليون ها دلار خرج مسابقات چهار جانبه كرد ما أز اين پول ها نداريم.بعد كدام تيم ها در گروه سعودي و عراق شبيه برزيل و ارژانتين هستند؟ شما مي دانيد كه رنكينگ فيفا و امتياز گرفتن به رنكينگ تيم حريف هم بستگي دارد؟ يعني ما حتي با برد بر تيم ١٠٠ فيفا امتياز أز دست خواهيم داد و پايين خواهيم آمد. اگر ما تيم اول اسيا هستيم اين به دليل برد هاي پاياپي در بازي هاي رسمي كه امتياز زيادتري دارند بر حريفان اسيايي ما است نه به دليل برد تيم ترنيداد. بيژ بيژ جان...
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۹۵ موافق
علیرضا بیرانوند ۲ تا گل را گرفت.بهترین بازیکن زمین و تفاوت ما با قطری ها در دروازه ما بود.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۶ موافق
نکات مثبت این بازی این بود که از همه مهمتر به جایی رسیدیم که همه از تیم ملی همیشه انتظار برد داریم. باخت در تیم ملی به ندرت دیده می شود و فقط در برابر تیم های بزرگ قابل قبول است. بولیویا که تیم خوبی است را به راحتی شکست دادیم. بچه ها همه بازی ها را جدی میگیرند و این از رفتار کیروش سر چشمه میگیرد. خیلی خوشحال هستم که با وجود بازیکنان جوان مثل صادق, میلاد, مرتضی و مجید و بیرانوند به نظر می رسد سال ها در خط دفایی قوی خواهیم بود. دوستانی که اعتراض به عدم حضور سید جلال دارند لطفآ این را درک کنید که اگر سید کنار نمیرفت سرمایه ای ملی به نام مجید حسینی الان وجود نداشت. نقاط منفی این بودند که در خط حمله خیلی برای گل زدن گرسنه نبودیم و با اقتدار ضربات پایانی را نمیزدیم و این چیزی است که رضا گوچی را با تمام بازیکنان تاریخ ایران فرق می دهد. جهانبخش, حاج صفی, مجید حسینی, دژآگاه و کریم هر کدام می توانستن یک گل بزنند که به صورت غیر حرفه ای این شانس ها از دست رفت. روزبه چشمی باید با اعتماد بنفس بالاتری بازی کند. دژآگاه و مسعود تقریبا تمام شده هستند ولی هر تیمی به چند بازیکن با تجربه نیاز دارد که در شرایط بحرانی بتواند شرایط را آرام کنند و تیم را هدایت. در بیشتر بازی توپ را روی زمین می چرخواندیم و کمتر پاس های بلند بی دقت هوایی می دادیم ولی با این حال همچنان این توپ های هوایی که یا بی دقت بودند و یا کنترل آن برای بازیکن گیرنده توپ سخت بود وجود داشت و باید در این زمینه کار کنیم.
حدود ۲۱ روز پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۶۱ موافق
من به عنوان يك پرسپوليسي أز اين بابا هميشه بدم مي آمد ولي با گذشت زمان به اين نتيجه رسيدم كه ادم بدي نيست. به غير أز اينستاگرام حال به هم زنش سرش تو كاره خودش است، نه پشت سر كسي حرف مي زند و نا حاشيه درست مي كند. هميشه هم چه براي استقلال چه تيم ملي مثبت حرف زده و در بدترين شرايط هم حمايت كرده.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
این قضیه تقصیر خود سید جلال است که یک مصاحبه درست و حسابی نمیکند و بگوید که سرباز تیم است و در خدمت کشور. هر بار حرف زده این گونه بوده که "خوب حق سر مربی تیم است که هرکس را دوست دارد دعوت کند ولی..." و بعد یک کرمی ریخته. در درجه دوم مردم ما باید این را درک کنند که اگر سید بود الان بازیکنی به نام مجید حسینی وجود نداشت که فکر کنم همینطوری پیش برود میتواند یکی از بهترین دفاع های تاریخ ما باشد.