صفحه شخصی: joedey


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱۰ (ببینید)
نظرات: ۱۱۳۰ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۲۱۸ ۲۳ ۱۲۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۸۹ موافق
از کارلوس کیروش و مردم ایران عذر خواهی کن بخاطر آن ننه من غریبم بازی ها.
حدود ۳ ماه پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۷ موافق
یکی از بهترین بازی های تاریخ تیم ملی.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۲ موافق
بزرگترین دستاورد های کیروش که متاسفانه بعضی از هم وطن های من قادر به دیدن این دست آورد ها نیستند. ۱. کارلوس یک تیم از یک کشوری که تمام دنیا به ان نگاه منفی داشتند را در چند بازی به تیمی تبدیل کرد که تمام مردم دنیا آن را دوست داشتند. برای آن دسته از ایرانیان که خارج کشور هستند این قابل فهم است چون در جام جهانی دوستان خارجی ما با ما تماس گرفتند و آرزو برد ایران را در بازی ها داشتند و به تحسین از تیم ما پرداختند. دوستان در ایران این را کمتر حس میکنند چون از روابط بینالمللی دور هستند. ۲. در جام جهانی ۲۰۱۴ تمام کشور های دنیا میخواستند با ایران و یا هندوراس هم گروه شوند و هیچ احترامی برای ما قابل نبودند. در جام جهانی ۲۰۲۲ تمام تیم ها خواهند خواست که با ایران در یک گروه نباشند. ایران از یک تیم در حد هندوراس و پاناما به یک تیم در حد مکزیک در نگاه فوتبال دوستان تبدیل شد. ۳. کیروش دیدگاه جدیدی به فوتبال ایران آورد که به فوتبال مدرن دنیا نزدیکتر است و حتی این دیدگاه در لیگ کشور هم دیده میشود. قبل از کارلوس هر ۱۰ بازیکن من به سمت توپ میدویدند و لغاتی همچون دفاع منطقه ای, پرس رو به جلو معنی نداشت. قضیه یار گیری, ممد شماره ۱۰ آنها را بگیر, مهدی از بغل بنداز برو بکش علی چکشی بزن تو گل بود قضیه. ۴. کیروش حرفه ای گری, دیسیپلین, احساس مسولیت و تیم بودن را به بازیکنان ما یاد داد. ما کمتر میبینیم بگیم بابا پاس بده بغلی خالی است ۵. کیروش کمپ تیم ملی را سرو سامان داد.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۹ موافق
ما فقط به فرهنگمون باختیم. به اینکه در مدرسه ها وقتی فوتبال بازی میکنیم همش غور میزنیم که اوت شد, گل نبود, خطا. من هر یکشنبه مثل اکثر شما فوتبال بازی میکنم و هنوز مردهای ۳۰-۶۰ سال همش سر هم داد میزنیم و عصبی هستیم. و بعد از گل روحیه خود را باختیم که باز هم به فرهنگ ما بر میگردد. رو بردن به بازی احساسی و نتوانستن با احساسات کنار آمدن دوباره مشکلی از ما مردان ایرانی است. ما بهتر از ژاپن بودیم و بازی را بخاطر مسائل ریشه دار در فرهنگمان از دست دادیم. از اول جام تمام مدت دعوا بود,از مجری تلویزیون تا کاربران انستاگرامی فقط حاشیه درست کردند. ما هر جامی در آسیا از دست دادیم همیشه بخاطر زعف ما نبوده و بخاطره مسایل فکری و اجتمائی بوده.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
من مطمئن هستم که این داستان یک قسمت دیگری هم دارد. علیرضا حقیقی, بازیکن ارزنده و خوشتیپ تیم ملی که الان سال ها است در پرتغال و سوئد زندگی می کند و با یکی از مشهور ترین خوانندگان پاپ دنیا و انگلیس رابطه دارد به یک انسان کثیف حذب الله ی که رانت خور این حکومت است در باشگاه انقلاب حمله کرد!