صفحه شخصی: joedey


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ (حدود ۶ سال پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱۰ (ببینید)
نظرات: ۱۱۸۶ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۲۲۴ ۲۳ ۱۲۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۳ روز پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۳۹ موافق
شروع خوبی بود. با آرزو موفقیت برای مربی جدید و تیم ملی
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۳ موافق
فروزان ۱۴ تا کلین شیت داره این فصل. بعد از بیرانوند بهترین دروازبان لیگ بوده. حالا در یکی ۲ بازی یکی ۲ اشتباه کرده عجب آدم نفهمی است این آقا. با این مصاحبه تیمت هفته دیگه هم امتیاز از دست خواهد داد و هفته بعد از آن هم پرسپولیس را قهرمان خواهید کرد.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۹۳ موافق
از وقتی کیروش رفت تیم ملی یتیم شد. انگار هیچکس به این تیم اهمیت نمی دهد. ماه ها است بدون کادر فنی, بدون اردو و تمرین و بازی دوستانه هستیم. ایران در جام جهانی قطر غایب خواهد بود.
حدود ۱۴ روز پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۸۸ موافق
من با شما موافق نیستم. این بازیکن قرارداد بسته و طبق قرارداد باید حقوقش پرداخت بشه. حالا آن بحص جداست که آیا خرید خوبی بوده است یا نه و مربی باید جوابگوی این انتخاب باشد. خنده داره که پرطرفدار ترین تیم آسیا نمیتواند از پس حقوق ناچیز بازیکنان خود بر بیاید.
حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
مرد حسابی صحبت را از آنجا شروع میکنی که شرایط مساوی نبود و پرسپولیس با پارتی بازی اول شد بعد میگی از مردم میخواهم آرام باشند؟ چه انتظاری داری از این جو سازی؟ در ثانی شما سپاهانی ها که خدای جر زنی و مافیا بازی هستین. ۵ سال پیش جام را از تراکتور دزدیدن و اصلآ معلوم نشد چی بود قضیه. همه چیز را انداختن تقصیره پسر آقای تونی, پدره پسر شجا.