صفحه شخصی: joedey


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ (حدود ۵ سال پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۱۰ (ببینید)
ویدیوها: ۱۰ (ببینید)
نظرات: ۱۱۱۹ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۲۱۸ ۲۳ ۱۲۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۲۶۷ موافق
سال ۲۰۰۷ بعد از چند سال به ایران رفتم. در ایران با یک دختر خانومی بیرون بودم که گشت ارشاد ما را گرفت. وقتی ما را به پاستگاه شهرک غرب بردند یک انسان کثیفی هم از نظر اخلاقی و هم ظاهری در آنجا شروع کرد بر سر من داد زدن که "خجالت نمیکشی؟ این مملکت ۸ سال جنگیده, این مملکت یک میلیون شهید داده, این مملکت جانباز داده, در مقابل دنیا واستاده. خجالت نمیکشی با دختر مردم در مکان عمومی خلوت میکنی؟" حالا این قضیه هم همین داستان است. کیروش میگوید حمایت لازم از ما نشده, تدارکات کافی نبوده, وزیر ورزش آدم نالایقی است, مردم گشنه هستند بعد میلیون دلار خرج تیم های دولتی لیگ می شود (در ضمن من پرسپولیسی هستم) بعد این دوستان می ایند می گویند این مملکت شهید داده!
حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۸۹ موافق
از کارلوس کیروش و مردم ایران عذر خواهی کن بخاطر آن ننه من غریبم بازی ها.
حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۲ موافق
در ضمن من صحبت های ایشان را به صورت کامل به انگلیسی خواندم و در حرف های خود گفته بودند که شما مربیانی خوب به آسیا آورده اید ولی استفاده لازم را نمیکنید از این مربی ها. از این مربی ها انتظارات بالا داشته باشید و به آنها فقط انتظار تمرین و تاکتیک نداشته باشید و اجازه دهید فوتبال کشورتان را دگرگون کنند. همون کاری که کیروش برای ما تا جایی که تونسته کرده و میخواهد بکند ولی آدم های بی ش ع و ر ایران که کم هم نیستند نمیفهمند و با حرف ها و اشکهای خیابانی خ ر میشوند
حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۹ موافق
همین ایرانی هایی که دارند به کیروش بد و بیراه میگویند و آرزو رفتن او را دارند کسانی هستند که شاه را بیرون کردند و خمینی را آوردند. قدر شاه را ندانستند. شاه بیشتر از ظرفیت فکری آنها به آنها خدمت کرد.مردم ما جنبه و ظرفیت خوبی ندارند و با اشک های تمساحی یک عروسک نظام آقای خیابانی خ ر شدند.
حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۷ موافق
یکی از بهترین بازی های تاریخ تیم ملی.