صفحه شخصی: joedey


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ (حدود ۴۶ ماه پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۹ (ببینید)
ویدیوها: ۱۰ (ببینید)
نظرات: ۸۰۴ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱۱۴۰ ۲۳ ۹۹


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۵۶ موافق
نتیجه خوبی برای ما بود.جهانبخش بهترین بود, سعید از همه بدتر بود و اخراج هم شد. نکته جالب این بود که مردم کره از ورزشگاه تا آخرین لحظه لذت می بردند و با اینکه برد نیاز داشتند همه در حال لبخند و لذت بودند. ای کاش مردم ما هم به این گونه خوشحال بودند.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۵ موافق
به غیر از اینکه کیروش عزیز استاد جنگ روانی است من فکر میکنم کره ای ها به ما زمین و هتل خوب نداده اند که تلافی سفر به ایران را در بیاورند. ولی متأسفانه نمیدانند که ما واقا زمین و هتل خوب نداریم و زمینی که به آنها داده ایم بهترین ایران است که درجه ۵ دنیا هم نیست متاسفانه. در هر صورت با این کارها همونطور که کیروش گفت فقط ایران را قدرتمند تر میکنند و امید وارم یک شکست سخت در حد ۳-۰ اینا بخورند.
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۴ موافق
ABBB زندگی در کنار انسان هایی با تفکر شما بزرگترین مشکل زندگی کردن در ایران است که با میلیون ها دلار هم برای یک انسان متفکر قابل تحمل نیست.
حدود ۱ ماه پیش joedey در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۱۴ موافق
گل نزنی گل میخوری...این قانون فوتبال است. در کل نتیجه بدی نبود. بیرانوند یک چند وقتی است که افتضاح کار می کند
حدود ۲ ماه پیش joedey در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۳ موافق
برادران ما تورانی ها هستند در بخارا و سمرقند که سال ها است این حکومت ما را از آنها دور کرده است. ای کاش همونقدر که این عرب ها هوای هم را داشتند ما هم هوای تاجیک ها, ازبکها, افغان ها و ترکمنها را داشتیم. برین خلاصه بازیهای ازبکستان را با زبان ازبک ها ببینید و میبینید که چقدر زبانشان شبیه به ما است, چقدر فرهنگشان شبیه به ما است, چگونه عاشق شاهنامه هستند و جشنهای باستان ایران زمین را جشن میگیرند. متأسفانه به جای گذاشتن لبخند بر لب آن ها امروز لبخند بر لب دشمنان گذاشتیم. دشمنانی که اگر کوچکترین فرصتی داشته باشند نمیگذارند سر بر تن ما بماند.